Problem z internetem.

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Ven
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 13:53

Problem z internetem.

Post autor: Ven »

Mam internet na kartę w Plusie półtora roku. Bywało różnie, ale teraz od ponad miesiąca internet mi się co 10-15 minut rozłącza (komunikat "brak karty SIM"). Wyjmuję modem, robię restart aplikacji i działa, ale za 15 minut znów się rozłącza. Sprawdzałam kartę w telefonie, nie jest uszkodzona, wpinałam modem w inne porty, przeinstalowałam aplikację i nic.

Żeby było śmiesznie wieczorami internet się sam naprawia (!) i działa poprawnie. Najgorzej jest rano i najgorzej jest w pogodne dni. Gdy jest deszcz lub silny wiatr wszystko działa, choć chyba powinno być odwrotnie. Pytanie więc - o co tu chodzi?

Jeśli trzeba informacji o modemie czy moim systemie, oczywiście podam.
Reklamację złożyłam, ale na rozpatrzenie trzeba czekać miesiąc, a ja nie mam internetu, którego potrzebuję również do pracy. Tak w ogóle zostałam oszukana przez sprzedawcę, zapewniano mnie, że będę łapać LTE, a nie łapię od samego początku. Niby mi to nie przeszkadza, ale po co mnie zapewniano, skoro patrzę na Waszą mapkę zasięgu i widzę, że u mnie LTE nie ma.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z internetem.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Ven, zbyt mało informacji, proszę podaj model modemu oraz wersje systemu operacyjnego.

Za każdym razem jest komunikat "brak karty SIM"?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ