Teraz jest 21 paź 2017, o 09:42

Zostaw Kontakt

Etui Pancerne Huawei P10 lite
Etui Huawei P10 lite

zamiana modemu LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymasz odpowiedź.
  • Autor
  • Wiadomość

marta6aa

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

zamiana modemu LTE

Post12 mar 2014, o 18:01

wczoraj przedłużyłam umowę z plusem, i dostałam nowy modem ZTE by korzystać z internetu LTE. Niestety po wielu próbach nie mogę się przez niego połączyć ani na komputerze stacjonarnym ani laptopie. Nie wiecie może czy istnieje możliwość wymiany modemu na inny model? Bo teraz zostałam bez internetu:(
Ostatnio edytowano 12 mar 2014, o 18:03 przez sl@w_es, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu

karol do

Szalony PlusManiak

Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: zamiana modemu LTE

Post12 mar 2014, o 18:30

marta6aa napisał(a):...dostałam nowy modem ZTE by korzystać z internetu LTE. Niestety po wielu próbach nie mogę się przez niego połączyć...

Spokojnie, nowe modele modemów mają nową odmienną specyfikę uruchamiania. Jaki typ, model modemu?

afrodissjak

Początkujący PlusManiak

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Post31 maja 2017, o 14:37

Witam. Zakupiłem od Państwa internet LTE w abonamencie 50GB Lte bez limitu, z routerem ZTE MF971V. Jest to router mobilny w technologii LTE Advanced- brałem go z uwagi właśnie na tą technologię, bo tak wynikało z kilku stron internetowych, że u mnie w miejscowości jest LTE Advanced- jak się okazało- nie ma; co wiecej router się czasem sam resetuje- zrywa połączenie (co jak doczytałem jest dość częstą cechą routerów mobilnych). Stąd mam pytanie czy jest możliwość zamiany tego routera na inny dostosowany do pracy 24h/na dobę- stacjonarny?- np. Huawei B315.
A jeśli jest możliwość, to jak to załatwić. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Daniel_Plus

Specjalista Plusa

Otrzymał podziękowań: 118 razy

Post31 maja 2017, o 14:48

afrodissjak, w przypadku nieprawidłowego działania urządzenia możesz skorzystać z gwarancji lub oddać sprzęt w ramach niezgodności z umową. W przypadku żądania wymiany sprzętu na nowy możesz otrzymać nowe urządzenie - ten sam model lub o podobnych parametrach technicznych. Decyzja o wymianie sprzętu musi być poprzedzona ekspertyzą serwisu i zgodą sprzedawcy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ

Etui Huawei P10 Lite

Powrót do Plus Internet - Oficjalny Dział Plusa