Plus internet LTE - wypowiedzenie umowy

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mihesz
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 sie 2013, o 00:01

Plus internet LTE - wypowiedzenie umowy

Post autor: mihesz »

Witam,
W pazdzierniku 2012 roku podpisalem umowe z Plusem na internet Lte 8gb i po paru miesiacach zwiekszylem go do 27 gb z powodu bardzo czestego uzywania (zmiana doknana przez pus online). Teraz przestal mi byc potrzebny internet mobilny i chcialbym zapytac o mozliwosc wczesniejszego wypowiedzenia umowy (kara umowna 800 zl). Czy firma polkomtel uznaje wypowiedzenia umowy ( np z podaniem przyczyny jakim bylo slaby zasieg w miejscu zmieszkania i przerywanie polaczenia, oraz braku mozliwosi powrotu do wczesniejszego planu taryfoweg po zmiane z 8 na 27gb) bez narzucania kary lub czy rozbija sie kare na pozosale mesiace?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Plus internet LTE - wypowiedzenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

mihesz pisze:Czy firma polkomtel uznaje wypowiedzenia umowy ( np z podaniem przyczyny jakim bylo slaby zasieg w miejscu zmieszkania i przerywanie polaczenia
Plus świadczy Usługi w zakresie istniejących możliwości technicznych. Prędkość przesyłania danych uzależniona jest od: specyfikacji technicznej modemu lub routera, zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji
nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych.
mihesz pisze: oraz braku mozliwosi powrotu do wczesniejszego planu taryfoweg po zmiane z 8 na 27gb) bez narzucania kary
mihesz, zawsze jest możliwość powrotu do planu taryfowego w ramach którego podpisywałś umowę.

Kara jest naliczana proporcjonalnie do końca umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mihesz
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2013, o 00:01

Re: Plus internet LTE - wypowiedzenie umowy

Post autor: mihesz »

Witam,
Dzwoniłem do konsultanta i powiedziano mi, że nie mam możliwości powrotu do początkowej taryfy.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Plus internet LTE - wypowiedzenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

mihesz, jeśli zwiększyłeś abonament i w czasie oznaczonym umowy chce zmniejszyć taryfę, możesz to zrobić lub powrócić do planu cenowego zamieszczonego w kontrakcie. Nie może wybrać niższej taryfy, niż ta zadeklarowana w Umowie o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Jednorazowa opłata za zmianę na niższy plan cenowy wynosi 50,41 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ