Teraz jest 19 sty 2018, o 12:32

Zostaw Kontakt

LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymasz odpowiedź.

jarek7714

Szalony PlusManiak

• Podziękował : 37 razy
    Otrzymał podziękowań: 12 razy
  • Ostrzeżenia: 1
  • Moja taryfa: iPlus79
  • Model telefonu: E398

Re: LTE bez limitu

Post9 sty 2018, o 22:27

Ron napisał(a):Ale zapis jest jak najbardziej prawidłowy. Sieć mobilna ma swoje ograniczenia. Takie zapisy posiadają wszystkie sieci. :->

Oczywiście że nie jest prawidłowy, ze względu na olbrzymi udział w rynku dostępu do internetu (sieci 3-4G są dziś ISP nr 1 w Polsce), regulator (UOKiK) dawno już powinien dobrać się do tych zapisów operatorów (poza tym blokowanie komuś dostępu nawet w nocy gdy po sieci "hula wiatr" jest "średnią zagrywką" ). ;-)

qdlaty9201

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: 50GB

Post15 sty 2018, o 15:41

Witam,

Czy wiecie panstwo czy mam jakies pole manerwu jesli stacja bazowa jest przeciążona i srednia predkosc pobierania caly miesiac wynosi okolo 3Mb/s? Zlozylem reklamacje jednak nie wiem czy ona w jakikolwiek sposob mi pomoze. Na pewno nie zwieksza predkosci, ale czy jest szansa np na rozwiazanie umowy?

pwiecek

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Post19 sty 2018, o 11:23

Reklamacja OKR/KSko/4930624/18.01.18
odnośnie drastycznego spadku szybkości internetu. (300kb download)
No i standardowa odpowiedź, bez żadnych szczegółów.
Dlaczego cytują 13 punkt umowy o FUP a nie ten gdzie jest napisane, ze w LTE bez limitu nie ma limitu danych ?

...Informuję, że w celu umożliwienia wszystkim Abonentom ciągłości dostępu do sieci, Plus stosuje zasady Fair-Usage-Policy („FUP”). Celem FUP jest zapewnienie każdemu z Abonentów możliwość sprawiedliwego korzystania z Usług niezależnie od ilości przesłanych danych. Realizowane jest to poprzez przydzielanie odpowiednich wartości parametrów dostępu do sieci telekomunikacyjnej zgodnie z rosnącym zużyciem danych, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s.

Zwracam uwagę, iż po przekroczeniu dostępnego limitu transmisji danych 70 GB dla numeru ..., ograniczenie prędkości przesyłu i odbioru danych następuje zgodnie z Regulaminem Promocji „Ja + Internet LTE – tylko SIM dla Stałych Klientów”.

W związku z powyższym, ograniczenie prędkości transmisji danych po przekroczeniu limitu odebranych i wysłanych danych było w pełni uzasadnione. Informuję również, że podstawowy transfer danych 70 GB zostanie odnowiony z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego.
...
Poprzednia strona

Powrót do Plus Internet - Oficjalny Dział Plusa