LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Marcinelli »

marak pisze: Generalnie każde odpowiedzi Plusa na moje reklamacje napawają mnie optymizmem. Nikt mnie nie olał, przyznali rację, piszą, że nad tym pracują. Spoko. Może to opanują w końcu (kiedyś) :) FUP trochę boli, ale póki nie płacę - nie nadwerężyli mojej cierpliwości.
Mi raz przyznali rację a dwie reklamacje jeszcze się toczą. Raz też olali. Tzn. wysłali standardową odpowiedź z szablonu o FUPIe. I na drugi dzień ta ich odpowiedź wraz z kopią reklamacji, regulaminem promocji i odpowiednią argumentacją wylądowała w UKE.
To teraz się trochę będą musieli tłumaczyć przed regulatorem dlaczego w ogóle nie odnieśli się do istoty sprawy. :lol:
Awatar użytkownika
Lester
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 15 paź 2014, o 18:59

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Lester »

wykorzystałem 30Gb w podstawowy pakiecie i nadal dobrze chodź po ile się włącza lejka dają
felipemasa
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 21 mar 2014, o 01:13

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: felipemasa »

Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: substytut »

Lalik
wszystko ok, ale czemu masz zwracac sprzet? Z tego co pamietam Ci co pisali ze rozwiazuja umowe zachowuja go bo w koncu za niego placili....
marak
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2014, o 15:40

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: marak »

Jeśli Plus by złamał regulamin to by router został - a tu doszło do ugody.
Lalik
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Lalik »

substytut pisze:Lalik
wszystko ok, ale czemu masz zwracac sprzet? Z tego co pamietam Ci co pisali ze rozwiazuja umowe zachowuja go bo w koncu za niego placili....
Myślę, że chodzi tu o to, że umowa ma zostać niejako anulowana, a sprzęt był częścią umowy (co prawda kupiony) w sumie to mam gdzieś ten ich sprzęt i tak poniosłam koszty związane z zakupem anteny, a musiałam wrócić do lokalnego dostawcy Radiówki. Dla mnie satysfakcjonujące jest anulowanie tej umowy, telefony i tak od nich przeniosę, nie lubię jak ktoś mnie oszukuje, a tak się poczułam, zanim to cholerstwo kupiłam ponad 40 minut z nimi rozmawiałam mówiłam o FUPIE ale zapewniano mnie, że to tylko w ekstremalnych warunkach itp. spiewka którą usłyszał niejeden z was.
lukiboss
Starszy Plusmaniak
Posty: 157
Rejestracja: 9 cze 2014, o 20:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: lukiboss »

No to widzę i tak bida i tak, ja np. wziąłem router mobilny, sprzedałem a kupiłem inny lepszy, no i co teraz?
Awatar użytkownika
Lester
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 15 paź 2014, o 18:59

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Lester »

To Plus nic z tym nie zrobi nie zdejmie tych lejka na transfer
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Marcinelli »

Lalik pisze:
substytut pisze:Lalik
wszystko ok, ale czemu masz zwracac sprzet? Z tego co pamietam Ci co pisali ze rozwiazuja umowe zachowuja go bo w koncu za niego placili....
Myślę, że chodzi tu o to, że umowa ma zostać niejako anulowana, a sprzęt był częścią umowy (co prawda kupiony) w sumie to mam gdzieś ten ich sprzęt i tak poniosłam koszty związane z zakupem anteny, a musiałam wrócić do lokalnego dostawcy Radiówki. Dla mnie satysfakcjonujące jest anulowanie tej umowy, telefony i tak od nich przeniosę, nie lubię jak ktoś mnie oszukuje, a tak się poczułam, zanim to cholerstwo kupiłam ponad 40 minut z nimi rozmawiałam mówiłam o FUPIE ale zapewniano mnie, że to tylko w ekstremalnych warunkach itp. spiewka którą usłyszał niejeden z was.
Ale pamiętaj - następuje wzajemny zwrot świadczeń. Czyli Ty im router, oni zwrot abonamentu za cały okres.
Lalik
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Lalik »

Marcinelli pisze:
Lalik pisze:
substytut pisze:Lalik
wszystko ok, ale czemu masz zwracac sprzet? Z tego co pamietam Ci co pisali ze rozwiazuja umowe zachowuja go bo w koncu za niego placili....
Myślę, że chodzi tu o to, że umowa ma zostać niejako anulowana, a sprzęt był częścią umowy (co prawda kupiony) w sumie to mam gdzieś ten ich sprzęt i tak poniosłam koszty związane z zakupem anteny, a musiałam wrócić do lokalnego dostawcy Radiówki. Dla mnie satysfakcjonujące jest anulowanie tej umowy, telefony i tak od nich przeniosę, nie lubię jak ktoś mnie oszukuje, a tak się poczułam, zanim to cholerstwo kupiłam ponad 40 minut z nimi rozmawiałam mówiłam o FUPIE ale zapewniano mnie, że to tylko w ekstremalnych warunkach itp. spiewka którą usłyszał niejeden z was.
Ale pamiętaj - następuje wzajemny zwrot świadczeń. Czyli Ty im router, oni zwrot abonamentu za cały okres.
Wiem natomiast tu nie mają co zwracać bo 3-mc miało być gratis.
bob608
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 7 paź 2014, o 11:02

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bob608 »

na speedtestnet.pl przy sprawdzaniu prędkości jest fajna reklama "Internet Power LTE
cyfrowypolsat.pl/Internet-lte bez limitu danych przez całą umowę takiej oferty jeszcze nie było"
dla ludzi z poczuciem humoru :lol:
oloxx

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: oloxx »

bob608 pisze:na speedtestnet.pl przy sprawdzaniu prędkości jest fajna reklama "Internet Power LTE
cyfrowypolsat.pl/Internet-lte bez limitu danych przez całą umowę takiej oferty jeszcze nie było"
dla ludzi z poczuciem humoru :lol:
w takim przypadku klikacie w prawym górnym rogu na "x" a następnie wybieracie "nie na temat" lub "nieodpowiednie treści" :mrgreen:
robimy tak w przypadku jakiejkolwiek reklamu neta od minusa. niestety na tym forum się nie da :evil:
ponadto wchodzimy na FB, na stronę "supersybkiego internetu LTE" i klikamy np. "spam / oszustwo" :mrgreen:
fb.jpg
jeszcze jedno bo bym zapomniał
w google wpisujemy "power lte" i klikamy na dwóch pierwszych stronach we wszystkie linki pokazujące prawdę o ich limitowanym internecie, wtedy istnieje możliwość, że będą one wyżej. i tak codziennie. to aż tyle limitu Wam nie zabierze :lol:

to są 2 minuty roboty dziennie, wielu z Was na pewno znajdzie tyle czasu
Ostatnio zmieniony 5 lis 2014, o 21:54 przez oloxx, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
PawelP7
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 lis 2014, o 00:16

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: PawelP7 »

jeden link już jest 2 w wyszukiwarce. Podbijajcie, lajkujcie funpage, komentujcie. Niech sprawa nie cichnie!
puciek82
Szalony PlusManiak
Posty: 206
Rejestracja: 28 paź 2014, o 01:17

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: puciek82 »

Wysłałem reklamację jeszcze raz żądając rozwiązania umowy bez konieczności uiszczania kary z powodu nie wywiązywania sie sieci z warunków umowy. Dodatkowo przed wysłaniem zadzwoniłem na infolinie i poprosiłem aby konsultant potwierdził że zgodnie z umową i regulaminem prędkość po wykorzystaniu pakietu danych w najwyższym abonamencie powinna być nie ograniczona przez operatora , ma być maksymalna jaką mogę uzyskać w danym miejscu co Pan uczynił, a ja w reklamacji napisałem o której godzinie z jakim konsultantem rozmawiałem i by odsłuchali nagranie. Dodatkowo wysłałem skargę do prezesa UKE i zgłosiłem sprawę do miejskiego rzecznika UOKiK który podstemplował mi reklamację i taką dopiero wysłałem pocztą poleconym . I teraz to czekanie ...
gazeciarz71
Starszy Plusmaniak
Posty: 198
Rejestracja: 5 lis 2014, o 14:21

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: gazeciarz71 »

PawelP7 pisze:jeden link już jest 2 w wyszukiwarce. Podbijajcie, lajkujcie funpage, komentujcie. Niech sprawa nie cichnie!
To już nie ucichnie - odsiewając nawet 50% negatywnych opinii zakładając, że to czarny Public Relations konkurencji, to Plus powinien schować głowę w piasek. Nie przypominam sobie od dawna tyle żółci wylewanej na jakiegokolwiek operatora...
ODPOWIEDZ