LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Kamilf1987
PlusManiak
Posty: 74
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 mar 2017, o 07:45

Re: LTE bez limitu

Post autor: Kamilf1987 »

Dla potomnych - wstepnie przegladajac oferty wszystkich opertorow, na czacie, na stronie plusa konsultantka napisała mi Internet Lte bez limitu odnosi się do nielimitowanej ilości danych które można pobrać. Nie do predkosci. Prędkość jest limitowana. To oferta z tych z gwiazdkami i haczykami i uważam że jest nie fair.
Ładnie brzmi, a jest "bylejaka".
Po przekroczeniu pakietu lejek można dostać w sumie nawet pobierając 1mb więcej ponad pakiet. Pani sprecyzowala że nałożenie lejka zależy od "przeciążenia... internetu":D ale dalej można pobrać dowolną ilość danych - bez limitu, zaproponowałem więc by przestawila prywatny telefon w Edge i zbuforowala sobie filmik na ytb :)
Chętnym mogę wysłać zapis rozmowy, nie mogłem sobie tego nie przesłać mailem, ponieważ ta rozmowa bardzo poprawiła mi humor, rzekłbym karuzela śmiechu, bo pani sama sie w końcu zamotala i wyszło że Lte bez limitu, ma limit, tylko nikt nie wie kiedy i jaki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Max109
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 lut 2018, o 16:17

Re: LTE bez limitu

Post autor: Max109 »

Witam.Testuje plusa u siebiei wyniki są zadowalające ale tylko na lte1800-50/60 mega.Lte 800 jest mocno przeciążone max 10mb.Jak to jest z tym nielimitowanym internetem lte??Lejki są włączane wyrywkowo nie każdemu?Chciałbym wziąć od nich internet,ale jak tak forum poczytałem,to się teraz waham...Ps.w miesiącu maksymalnie zużywam 150gb.
boood
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2017, o 19:20

Re: LTE bez limitu

Post autor: boood »

Jeżeli Ci zależy na no limicie to nie plus. Mam 110 GB potem 100 przycięte , następnie 20 bardzo przycięte a po 230 łącznie nie da się korzystać.
nery
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2017, o 16:36

Re: LTE bez limitu

Post autor: nery »

nie polecam u mnie po 150GB internet jak widać odliczam tylko dni do zakończenia umowy .
Załączniki
168373779.png
168373779.png (49.64 KiB) Przejrzano 14045 razy
Awatar użytkownika
universal_nick
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 26 gru 2014, o 19:28

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: universal_nick »

Witam
Wiem, że być może za wcześnie na takie pytania, bo oferta nie ma jeszcze miesiąca, ale może już ktoś zdążył przetestować FUPa. Ma jakieś powrównanie do FUPa z poprzedniej oferty. Czy różni się czymś?

EDIT: Nie wiem dalczego mój post został przeniesiony, bo odnosił się do nowej oferty z 14 lutego i jeszcze został perfidnie edytowany, żeby nie było wiadomo że pisze źle o tej cudownej sieci. Więc jakby ktoś nie wiedział o co chodzi to chodzi właśnie o tą najnowszą oferte. Nie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2018, o 12:17 przez universal_nick, łącznie zmieniany 3 razy.
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Nowa oferta internetu dla abonemtów indywidualnych - pytania

Post autor: borsuk_20 »

Wita.
Czytając wasz regulamin natrafiłem na magiczny zapis o FUP, moje pytanie jest takie skoro macie internet bez końca od 40 zł, to czy jest też pakiet nocny jak zawsze czy już tego nie ma? Pytam, ponieważ nie mogłem tego znaleźć u was w broszurce dostępnej po pobraniu. Za odpowiedź dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, o 13:11 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

borsuk_20, informacje o Pakiecie Nocnym znajdziesz tu i tu. W przypadki umów na Firmę tu i tu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: borsuk_20 »

Dziękuję za odpowiedź. To wiele wyjaśnia :)
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: LTE bez limitu

Post autor: torre24 »

LTE bez limitu: http://www.speedtest.net/my-result/a/3693374607
Na telefonie w tej samej chwili ponad 45 Mbps.
asmon
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 23:51

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: asmon »

EDIT: universal_nick
Patrząc na regulamin Plus Internet dla Firm 30 z opcją LTE bez końca czyli tak naprawdę dodatkowe 100 GB jest szansa nie wpadnięcia w FUP? Bo w regulaminie nie ma ani słowa o FUP.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2018, o 10:22 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
universal_nick
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 26 gru 2014, o 19:28

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: universal_nick »

W regulaminie promocji z jakiejkolwiek z ofert w paragrafie 4 o "Lte dla firm bez końca" jest coś o 512kb/s po wykorzystaniu 100GB. Możesz sprawdzić dla pewności. Wydaje mi się, że to mówi wszystko.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2018, o 10:22 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do odpowiedniego wątku
asmon
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 23:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: asmon »

Nie interesuje mnie lejek po wyczerpaniu 35GB i 100GB, pytanie było o FUP o którym nie ma mowy w regulaminie.
daniel002dan
PlusManiak
Posty: 114
Rejestracja: 18 sie 2013, o 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: LTE bez limitu

Post autor: daniel002dan »

Witam ma pytanie przedłużając abonament mam jakiś pakiet 300GB po wykorzystaniu podstawowego on się aktywuje i gdy wykorzystam np. z niego 100Gb to te 200GB przechodzi na kolejny miesiąc aż wykorzystam czy jak ?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

daniel002dan, tak. :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

daniel002 dan,napisz na jakich warunkach przedłużyłeś umowę
ODPOWIEDZ