LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

jest jeszcze FUP ;) to czary mary plusa
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

mkfan, maksymalna możliwa do świadczenia. W przypisach znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie tego punktu. Pozwolę sobie zacytować:
maksymalna prędkość pobierania danych ograniczona wyłącznie technologią transmisji danych z jakiej korzysta Abonent oraz uzależniona jest od: specyfikacji technicznej modemu lub routera, zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mkfan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2017, o 18:31

Re: LTE bez limitu

Post autor: mkfan »

Maksymalna możliwa do świadczenia to nie jest 0,32 Mb/s. Z kogo pan próbuje robić idiotę? W umowie nie ma słowa o FUP. Wiem bo mam tą przypadłość, że zawsze czytam od deski do deski dokumenty, które podpisuję. Nie interesują mnie jakieś dodatkowe regulaminy. Wszystko co nie jest zawarte umową, nie ma żadnej mocy prawnej.
Jeśli w najbliższych dniach nie zostanie mi przywrócona maksymalna możliwa prędkość, składam zawiadomienie do UOKiK, rozwiązuję umowę z winy Polkomtel i przestrzegam wszystkich znajomych i znajomych znajomych przed zawieraniem jakichkolwiek umów z firmą Polkomtel.
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

mkfan: pokaz swoja umowe, nie wierze, ze nie pisze nic o FUPie
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

mkfan, regulamin zawsze jest integralną częścią umowy. Zawiera informacje określające ogólne zasady użytkowania. Prędkość ograniczona przez system FUP zostanie przywrócona wraz z nowym okresem rozliczeniowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mkfan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2017, o 18:31

Re: LTE bez limitu

Post autor: mkfan »

Czyli rozwiązujemy umowę :) Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku UOKiK nałoży kolejną karę na Polkomtel za świadome wprowadzanie klientów w błąd i nieuczciwe praktyki.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

mkfan, tak jak wyjaśniliśmy w poprzednich postach zapis o FUP znajdziesz w regulaminie swojej promocji, która jest integralną częścią umowy.

Kara, do której się odwołujesz we wcześniejszych postach tyczyła się reklamy telewizyjnej, nie zaś zapisów w regulaminie promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mkfan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2017, o 18:31

Re: LTE bez limitu

Post autor: mkfan »

Zostałem wprowadzony w błąd przez kłamliwą reklamę telewizyjną oraz przez sprzedawcę usługi. Dopytywałem czy są jakieś limity i dostałem odpowiedź: "w zasięgu LTE nie ma limitów". To wasze FUP jest bezprawne bo kłóci się z innymi zapisami umowy :)
Jestem już po kontakcie z UOKiK, jak najbardziej są podstawy do wypowiedzenie umowy z winy Polkomtel, co też uczynię. Nigdy więcej nie wezmę jakiejkolwiek usługi u was. Jak nie przyjmiecie wypowiedzenia, kolejnym krokiem jest zawiadomienie rzecznika praw konsumenta.
Dobrego dnia misie kolorowe :)
zawsze_pomocny
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 1 sie 2014, o 12:51

Re: LTE bez limitu

Post autor: zawsze_pomocny »

mkfan daj znac co zdzialales, czy tylko burza w szklance wody
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

Czwarty miesiąc z rzędu ,od razu po pakiecie ograniczenie prędkości
promyx.
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2017, o 14:49

Przedłużyłem umowę, czy będę miał dalej limit?

Post autor: promyx. »

Witam, jak większość osób korzystam z różnych portali do oglądania filmów seriale, ale też potrafie pobrać 200-300gb w ciągu miesiąca.
Mam ofertę 40GB + LTE BEZ LIMITU (bo przedłużyłem wcześniej było chyba 30gb)
W każdym razie bywało tak że, pobrałem 200gb i internet spadł do prędkości 100kb/s a czasem 32kb/s....
To jest nie do zniesienia bo nie da się nawet przejrzeć strony.
Pani w serwisie powiedziała że teraz limitu wgl nei będzie i można pobierać do woli nawet 300gb i prędkość będzie taka jak była.
Promocja(nazwa i kod): Power LTE 2.0 (P1_Power2.0u_SIM-utrz_modyfikator)
Także pytanie brzmi: Czy będę miał jakiekolwiek zwolnienie prędkości, limity etc?
Ostatnio zmieniony 4 sie 2017, o 15:24 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do odpowiedniego watku
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: Daniel_Plus »

promyx., dane pobierasz w ramach pakietu podstawowego o określonej wielkości oraz możesz korzystać usługi LTE Bez limitu. Usługa ta nie ma żadnego limitu danych, jednak w sytuacji, gdy użytkownik pobierze znaczną liczbę danych to zastosowanie może mieć FUP.
Michał_Plus pisze:System FUP ma zapewnić wszystkim Klientom równy dostęp do sieci i może to skutkować obniżaniem prędkości transmisji dla Klientów przesyłającym znaczne ilości danych po wykorzystaniu pakietu podstawowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
promyx.
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2017, o 14:49

Re: LTE bez limitu

Post autor: promyx. »

Znacznej to znaczy ile? i do ilu mi ograniczycie?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: Daniel_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: LTE bez limitu

Post autor: ktry »

No właśnie tylko w Plusie słowo znaczna ilość jest nie do określenia. Czyli trzeba to rozumieć że po pakiecie podstawowym mogą ci ciachnąć ,choć nie muszą i co ciekawe wcale to nie zależy od obciążenia nadajnika . U większość operatorów słowo znaczna ilość znaczy 100 Gb po pakiecie podstawowym,ale nie tu.
ODPOWIEDZ