LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
helioN
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 cze 2014, o 02:07

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: helioN »

Krzysiek_Plus pisze:
ArielAnubis pisze:punkt 8 b)
Zapis tyczy się ekstremalnych przypadków, użytkowników "kopiujących internet", w takich sytuacjach możemy wprowadzić ograniczenie prędkości.
.
Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

Migrujących czyli np 6 miesiecy przed zakonczeniem starej umowy? Czy dla tych co maja LTE od 6 miesiecy tez?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Blashix
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2014, o 17:40

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Blashix »

O co chodzi z tym kopiowaniem internetu ?
Mam pytanie co jeszcze z graniem gry przez internet np.LOL gdzie tam są pobierane aktualizacje gry. Chodzi to też o aktualizacje programów,windowsa,karty graficznej oraz pobieranie darmowych modów do gier oraz gier ze steam,orgin też wchodzi w tzw. kopiowanie internetu ?
Drugie pytanie czy ta usługa działa bez limitowo tylko w youtube,strony www,komunikatory ?
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

No calych internetow to nie pobierzesz :p
Teraz mam aktualizacje w lolu 1gb to musze w nocnym ;)
Mysle ze nie bedzie problemow.
Plus pewnie bedzie nakladal transfer po zuzyciu okolo 200gb

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
ArielAnubis
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2014, o 08:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ArielAnubis »

Krzysiek_Plus pisze:
ArielAnubis pisze:punkt 8 b)
Zgodnie z rosnącym zużyciem danych przez abonenta, Polkomtel zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji danych w ramach usługi „LTE bez limitu” z zachowaniem różnic między klasami wskazanymi w lit. a, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do 32 kb/s
Zapis tyczy się ekstremalnych przypadków, użytkowników "kopiujących internet", w takich sytuacjach możemy wprowadzić ograniczenie prędkości.

Standardowo usługa działa następująco:
Krzysiek_Plus pisze:Po wykorzystaniu limitu prędkość w 2G/3G spada do 32kb/s w LTE w zależności od taryfy do 10 Mb/s, 20Mb/s lub bez limitu prędkości.
W Cyfrowym Polsacie założyli mi lejek po zużyciu przez 3 tygodnie 160 GB danych mimo iż miałem jeszcze 4 GB limitu, a wszystko to w ramach regulaminu o nadużyciu. To chyba nie jest kopiowanie internetu.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

W maju miałem 334GB transferu. Taryfa 25GB + www + YouTube + ipla, transferu mi nie przycięli.
@ArielAnubis może oglądałeś YouTube przez https i to wcięło ci limit, też w pierwszym miesiącu nowej taryfy tak zrobiłem...
ArielAnubis
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2014, o 08:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ArielAnubis »

Ale ja nie mówię, że wcięło mi limit bo miałem jeszcze 4 GB. Tylko Polsat stwierdził, że 160 GB ruchu w ciągu 3 tygodni to nadużycie i zrobili mi lejek, że normalnie ciężko było załadować jakąkolwiek stronę.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

pawel1710, jest to cześć promocji Power LTE, więc wszystkie umowy mają taki zapis.
4. W ramach Promocji promocyjna opłata abonamentow a, o której mow a w tabeli w § 2 pkt 2 przez pierwszy miesiąc wynosi 0 zł niezależnie od
w ybranego promocyjnego planu cenowego
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Pinocino »

Czyli nie ma LTE ,nie ma internetu. Nadal okrojony limit. A więc pozostającym poza zasięgiem LTE nie pozostaje nic innego tylko czekać na kabel. A już się cieszyłem ,że nareszcie się doczekałem dobrego netu.
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

Jak masz mozliwosc kabla to po co brac LTE? Przeciez to jest glupota. Mi mieli ciagnac kabel 2 lata temu. Na razie nie widac. Ale jakby byl to bym bral UPC 100mb/s w podobnej cenie do LTE z limitem. Teraz musze sie meczyc...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
JADWININ
PlusManiak
Posty: 142
Rejestracja: 28 mar 2014, o 21:49

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: JADWININ »

Problem ze zwiększaniem zasięgi LTE polega na konieczności łączenia masztów BTS zakopanym w ziemi światłowodem.
Są na to środki unijne. Ogromne.

Strategia jest taka, że w/w środki mają zostać wykorzystane dla doprowadzenia LTE w tgz. obszarach "wykluczonych cyfrowo".

Rok temu udałem się do Urzędu Marszałkowskiego woj. mazowieckiego. Mieszkałem obok siedziby.
Zwabiony dużym, widocznym banerem o inicjatywie rozwoju internetu szerokopasmowego ze środków unijnych.

Otóż dowiedziałem się, że w moim rejonie w planach jest Serock. Sierpień 2013.
Doznałem szoku, bo w Serocku mamy już LTE na BTS-ach trzech operatorów i inwestowanie w czwarty jest całkowicie bezzasadne.
Tak oto wygląda zagospodarowanie unijnych środków.

Dla regionów wiejskich problem kluczowy nazywa się "net ostatniej mili".
Polega to na tym by prywatny inwestor podłączony do LTE dalej rozsiewał (doświetlał) radiolinią do poszczególnych odbiorców mających problem (drzewa, wzniesienia itp.) z bezpośrenim odbiorem sygnału z masztu LTE.
Można w ten sposób zaoferować prędkość przyzwoitą każdemu.
Czyli :
najpierw szkielet sieci LTE
później
lokalne "doświetlanie".

Póki co gminy nie chcą finansować ostatniej fazy, bo muszą walić kasę na szkolnictwo i lecznictwo.
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Pinocino »

AZRAEL pisze:Jak masz mozliwosc kabla to po co brac LTE? Przeciez to jest glupota. Mi mieli ciagnac kabel 2 lata temu. Na razie nie widac. Ale jakby byl to bym bral UPC 100mb/s w podobnej cenie do LTE z limitem. Teraz musze sie meczyc...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka


Ha ha to tak jak u mnie. 2lata mam mapkę i szkic jak będzie wszystko ładnie poprowadzone i podłączone,ale już 3 firmy wzięły dotacje unijne i splajtowały. Tak się robi interesy.
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: AZRAEL »

Dokladnie :) poprsotu masakra. Dodatkowo sasiad 50m ode mnie ma kabel -_-

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
S.Grad
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 9 mar 2014, o 17:58
Lokalizacja: Lesiów k/Radomia

nowa oferta

Post autor: S.Grad »

mam pytanie : czy jak mam przedłużoną umowę w lutym tego roku z limitem 20GB to czy mogę się "przesiąść" na nową umowę "LTE bez limitu" ??
Ostatnio zmieniony 9 cze 2014, o 10:47 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / pytanie o Power LTE
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

S.Grad,
Krzysiek_Plus pisze: bartek4don, na obecną chwile oferta Power LTE jest dostępna tylko w przypadku nowej aktywacji, a od jutra również w ramach przedłużenia. Termin wprowadzenie migracji w trakcie kontraktu nie jest jeszcze znany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ