LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE bez limitu

Post autor: jarek7714 »

Ron pisze: Ale zapis jest jak najbardziej prawidłowy. Sieć mobilna ma swoje ograniczenia. Takie zapisy posiadają wszystkie sieci. :->
Oczywiście że nie jest prawidłowy, ze względu na olbrzymi udział w rynku dostępu do internetu (sieci 3-4G są dziś ISP nr 1 w Polsce), regulator (UOKiK) dawno już powinien dobrać się do tych zapisów operatorów (poza tym blokowanie komuś dostępu nawet w nocy gdy po sieci "hula wiatr" jest "średnią zagrywką" ). ;-)
qdlaty9201
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2017, o 15:25

Re: LTE bez limitu

Post autor: qdlaty9201 »

Witam,

Czy wiecie panstwo czy mam jakies pole manerwu jesli stacja bazowa jest przeciążona i srednia predkosc pobierania caly miesiac wynosi okolo 3Mb/s? Zlozylem reklamacje jednak nie wiem czy ona w jakikolwiek sposob mi pomoze. Na pewno nie zwieksza predkosci, ale czy jest szansa np na rozwiazanie umowy?
pwiecek
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2017, o 11:52

Re: LTE bez limitu

Post autor: pwiecek »

Reklamacja OKR/KSko/4930624/18.01.18
odnośnie drastycznego spadku szybkości internetu. (300kb download)
No i standardowa odpowiedź, bez żadnych szczegółów.
Dlaczego cytują 13 punkt umowy o FUP a nie ten gdzie jest napisane, ze w LTE bez limitu nie ma limitu danych ?

...Informuję, że w celu umożliwienia wszystkim Abonentom ciągłości dostępu do sieci, Plus stosuje zasady Fair-Usage-Policy („FUP”). Celem FUP jest zapewnienie każdemu z Abonentów możliwość sprawiedliwego korzystania z Usług niezależnie od ilości przesłanych danych. Realizowane jest to poprzez przydzielanie odpowiednich wartości parametrów dostępu do sieci telekomunikacyjnej zgodnie z rosnącym zużyciem danych, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s.

Zwracam uwagę, iż po przekroczeniu dostępnego limitu transmisji danych 70 GB dla numeru ..., ograniczenie prędkości przesyłu i odbioru danych następuje zgodnie z Regulaminem Promocji „Ja + Internet LTE – tylko SIM dla Stałych Klientów”.

W związku z powyższym, ograniczenie prędkości transmisji danych po przekroczeniu limitu odebranych i wysłanych danych było w pełni uzasadnione. Informuję również, że podstawowy transfer danych 70 GB zostanie odnowiony z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego.
...
kmicki
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2014, o 12:56

Re: LTE bez limitu

Post autor: kmicki »

Raport LTE bez limitu.
Pakiet 90GB. Przekroczony o 120GB (łącznie 210GB przesłanych danych).
Po przekroczeniu pakietu było 20/7. Po kolejnych 100GB 5/2. Teraz to.
Załączniki
lejek.png
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

Kmicki, jaką masz ofertę ,tylko sim czy ze sprzętem .Bo ciekawi mnie czy w ofercie ze sprzętem też ograniczają prędkości od razu po pakiecie.Powiecek też mam taką ofertę .Gdzie w regulaminie tej oferty pisze że po pakiecie jest ograniczenie prędkości do 20/7. Niech ktoś z Plusa się wypowie na ten temat
kmicki
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2014, o 12:56

Re: LTE bez limitu

Post autor: kmicki »

Mam tylko SIM.
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: LTE bez limitu

Post autor: torre24 »

danwar5 pisze:Kmicki, jaką masz ofertę ,tylko sim czy ze sprzętem .Bo ciekawi mnie czy w ofercie ze sprzętem też ograniczają prędkości od razu po pakiecie.Powiecek też mam taką ofertę .Gdzie w regulaminie tej oferty pisze że po pakiecie jest ograniczenie prędkości do 20/7. Niech ktoś z Plusa się wypowie na ten temat
Ja mam ofertę że sprzętem i w tym miesiącu, zaraz po wykorzystaniu 45 GB obcięli mi do 20/7.

Jako, że na jesień kończy mi się umowa, chciałbym zapytać jaki pakiet (ile GB) można otrzymać przedłużając w opcji sim only? Jaka długa umowa? Teraz mam abo 59,90 zł w Smartdomie, edycja I (płacę 11,08 zł).
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, o 18:51 przez torre24, łącznie zmieniany 1 raz.
nery
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2017, o 16:36

Re: LTE bez limitu

Post autor: nery »

LTE BEZ LIMITU
Załączniki
168373779.png
168373779.png (49.64 KiB) Przejrzano 9980 razy
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

torre24, na pewno coś znajdziemy. Podaj numer kontaktowy tym formularzem. Ktoś do Ciebie wkrótce zadzwoni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piopek123321
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2018, o 20:05

Re: LTE bez limitu

Post autor: piopek123321 »

Internet w Plusie to jedno wielkie oszustwo, nie czegoś takiego jak bez limitu w zasięgu LTE, odradzam wszystkim co myślą a zakupie w tej sieci. Z końcem umowy będę najszczęśliwszym człowiekiem jak ją rozwiąże.
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

torre24 ,Rok temu za 30zł dawali 70GB,za 40zł 90GB, umowa na 15 miesięcy
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: LTE bez limitu

Post autor: torre24 »

Obniżyć abonamentu nie mogę bo się cały SD rozleci (na dodatek nie mój). Więc za 59,90 zł mogę liczyć na ponad 100 GB?
nery
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2017, o 16:36

Re: LTE bez limitu

Post autor: nery »

zgadzam się z piopek123321 też tylko czekam na koniec umowy miało być bez limitu a prędkości są jak widać fup i tak jak by nie było internetu nie polecam i odradzam wszystkim zakupu internetu w tej sieci .
emjot27
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 22 sty 2018, o 22:08

Re: LTE bez limitu

Post autor: emjot27 »

Witam,
W maju kończy mi się umowa na Internet. Do tej pory miałem 70GB i sprzęt IDU-ODU 200 rozłożony na 32 raty. Razem płaciłem 50 zł (mam jeszcze TV w Polsacie) W związku z tym pytania:
1. Co się stanie z umową na internet, gdy nie przedłużę jej na kolejne 2 lata? Czy przejdzie ona na czas nie określony? Ile będzie w tedy wynosiła opłata za sam abonament?
2. Za Router płacę 15 zł miesięcznej raty, czy gdy skończy mi się umowa na internet, będę mógł np spłacić pozostałe raty za router wcześniej żeby go sprzedać?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

emjot27, na pewno coś znajdziemy. Podaj numer kontaktowy tym formularzem. Ktoś do Ciebie wkrótce zadzwoni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ