LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
piotrgryf
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2014, o 07:35

Re: LTE bez limitu

Post autor: piotrgryf »

To nie prawda, że dostaniemy FUP po przekroczeniu znacznej ilości danych. Mam internet LTE 40 GB. FUP został mi włączony po wykorzystaniu pakietu podstawowego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu

Post autor: habish »

Widocznie nie masz aktywnej usługi LTE bez limitu.
piotrgryf
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2014, o 07:35

Re: LTE bez limitu

Post autor: piotrgryf »

Mam aktywną. BTS jest przeciążony i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: LTE bez limitu

Post autor: ktry »

Mnie ostatnimi czasy FUP dopada,ale jest to przeważnie na kilka dni przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego,więc nie jest to takie uciążliwe. Szczególnie że zawsze łapię się tylko na pierwszy próg ,czyli ok.5-7 Mbit.
No i mam taryfę firmową gdzie jest wyrażnie napisane w regulaminie pakiet podstawowy ,czyli mój 60 GB plus 100 GB w LTE i dopiero zaczynają się lejki. W tym okresie może odczuje następny próg lejka ,bo są wakacje już po urlopie i dzieciaki sporo wykorzystali.
piotrgryf
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2014, o 07:35

Re: LTE bez limitu

Post autor: piotrgryf »

Tak internet działa u konkurencji
x x x x x

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




EDIT: poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 20:20

Od sl@w_es:
Regulamin Plus Forum pisze:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

(...)

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Azeriusz
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2017, o 07:50

Re: LTE bez limitu

Post autor: Azeriusz »

To to jeszcze nic Ja z pakietem 40 GB pobieram z prędkością maksymalną 1,4 mb/s. A że jestem graczem i potrafię wywalić w miesiącu do 600 GB to już po 10 dniach od początku miesiąca mi limit nakładają. I spada mi prędkość do 0,2 kb/s. Czuję się jak w 1996 roku jak internet wchodził gdzie strona mi się otwierała 30 minut. Dlatego też następnej umowy nie podpiszę bo ta polityka jest bezsensu. Niech robią tak dalej a stracą wszystkich klientów... Płacę więc wymagam a jak mam płacić tym FUP za innych którzy mają umowy a nie płacą a mają po 30 mb/s to Pozdrawiam. Już rodzinę i przyjaciół ostrzegłem a że jestem streamerem to i jeszcze moich widzów nie omieszkałem ostrzec...

P.S Mógłbym mieć największą ofertę ale jak zwykle zawsze się ubezpieczam i się cieszę bo jakbym miał płacić ponad 100 zł i tą samą politykę mieć to bym zerwał umowę od razu..
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: LTE bez limitu

Post autor: ktry »

No i właśnie pierwszy raz dopadł mnie drugi próg FUPa ,to już nie jest przyjemne. Dokładnie 1 Mbit ściąganie i 0,1 Mbit wysyłanie. Na szczęście nowy okres zaczynam za 2 dni już 17 ego. Strony można przeglądać ,Allegro już gorzej ,o filmach można zapomnieć .
Czyli w taryfach firmowych wygląda to tak.
Po wyczerpaniu pakietu podstawowego w moim przypadku 60 GB w 3G ,bo lepsze prędkości w szczycie mam.
Przełączam się na kiepskiej jakości LTE ,ale ogólnie da się używać ,tylko w szczycie są problemy. Tu wykorzystuję 100 GB po czym prędkość spada do ok 7 Mbit .i z tą prędkością mam kolejne 20 GB .
Dopiero teraz zaczyna sie dramat i jest max.1 i 0,1 wysyłanie.
Ogólnie warunki jasne i klarowne ,nie tak jak w taryfach prywatnych. Gdzie słowo znaczna ilość zawsze oznacza inną ilość.
Olsza1234
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 24 sie 2016, o 20:56

Re: LTE bez limitu

Post autor: Olsza1234 »

Co to za fup odrazu po przekroczeniu pakietu? :) stacja obciążona? :D śmieszne! w pakiecie prędkości cały dzień ponad 60 mb/s a teraz 20/7mb/s. Dlaczego oszukujecie? T-mobile nie stosuje takich praktyk :) bez limitu to bez limitu a nie ukryte lejki, bo 'obciążasz stacje' :lol: :lol: :lol:

Może tu łaskawie wytłumaczycie co to za ograniczanie prędkośći po pakiecie podstawowym? 20 down 7 up. Proszę nie pisać, żę nic nie ograniczacie, gdyż oboje wiemy jak jest ;)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, o 13:44 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie do odpowiedniego watku oraz połączenie postów
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: Daniel_Plus »

Olsza1234, zajrzyj proszę do poprzednich odpowiedzi w niniejszym wątku, które wyjaśniały kwestię FUP-a: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... 90#p224442 oraz tutaj: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... 90#p224444
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Olsza1234
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 24 sie 2016, o 20:56

Re: LTE bez limitu

Post autor: Olsza1234 »

i co z tego można wywnioskować? :D obciązam stacje, odrazu jak pobiore pakietowe 40 gb i trzeba nakładać lejek?
Olsza1234 pisze:było by to do zniesienia, gdyby juz do końca miesiąca było o 20 mb/s ale NIE. obciążasz stacje (posiadasz nawet nie 1/4 prędkości nadajnika) i dostajesz lejek do 0.5 mb/s
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, o 14:09 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wpisy. Proszę używać opcji "zmień" w celu edycji, nie zaś pisać post pod postem.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: Michał_Plus »

Olsza1234, FUP ma zapewnić wszystkim Klientom równy i sprawiedliwy dostęp do sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: LTE bez limitu

Post autor: qpiec100 »

Wszystkim fanom równego i sprawiedliwego dostęp do sieci przesyłam moje statystyki ku przestrodze w planie LTE110:
- po limicie głównym 110GB przycinka do 20/7
- po kolejnych 100GB przycinka 7/1,6
- po kolejnych 20GB internet nie nadaje się do korzystania 0,5/0,1

To by było ma tyle!
kmicki
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2014, o 12:56

Re: LTE bez limitu

Post autor: kmicki »

qpiec100 pisze:Wszystkim fanom równego i sprawiedliwego dostęp do sieci przesyłam moje statystyki ku przestrodze w planie LTE110:
- po limicie głównym 110GB przycinka do 20/7
- po kolejnych 100GB przycinka 7/1,6
- po kolejnych 20GB internet nie nadaje się do korzystania 0,5/0,1

To by było ma tyle!
Potwierdzam. W moim przypadku limit główny 90GB, po przekroczeniu dokładnie to samo.
danwar5
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 1 maja 2017, o 07:01

Re: LTE bez limitu

Post autor: danwar5 »

Ja mam tak co miesiąc ,kupujesz wybrany produkt, dostajesz coś innego .Oni twierdzą że wszystko jest ok. To jest równość i sprawiedliwość według Plusa :-D
maze
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 16:13

Re: LTE bez limitu

Post autor: maze »

Witam wszystkich!

Jako 1 z 9 na 10 "zadowolonych" klientów, polecam wszystkim nie korzystającym z Internetu nowe Power LTE "bez limitu".

Obrazek
ODPOWIEDZ