POWER LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

POWER LTE

Post autor: KtosieG »

Witam, chciałbym się zapytać na czym polega POWER LTE? Nie jestem w tych sprawach na bieżąca.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: POWER LTE

Post autor: KtosieG »

Czy ta usługa działała na podanym adresie : 62-590 Golina Sienkiewicza 10.
Jeśli chodzi o POWER LTE to jeśli po wykorzystaniu transferu to nie są naliczane dodatkowe opłaty i Internet nie zwalnia?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

KtosieG, w Golinie ogólnie jest nadajnik LTE, ale od północnej cześć miasta. Trudno powiedzieć jak będzie działać w Twojej lokalizacji, sugeruje przetestować w ramach opcji testuj. (możliwy zwrot w ciągu 7 dni)
KtosieG pisze:Jeśli chodzi o POWER LTE to jeśli po wykorzystaniu transferu to nie są naliczane dodatkowe opłaty i Internet nie zwalnia?
Tak, jeśli jest to połączenie w LTE.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: POWER LTE

Post autor: KtosieG »

Czyli podpisuje umowę Np na 12 miesięcy i po 7 dniach od podpisania mogę zrezygnować? Jeszcze jedno pytanie, otóż mam telefon w plusie Mix na 24msc po 60 zl to będę miał możliwość z skorzystania rabatu poprzez smart dom?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

KtosieG pisze:Czyli podpisuje umowę Np na 12 miesięcy i po 7 dniach od podpisania mogę zrezygnować?
Tak, możesz testować sześć dni (7 dni licząc dzień aktywacji).
KtosieG pisze:eszcze jedno pytanie, otóż mam telefon w plusie Mix na 24msc po 60 zl to będę miał możliwość z skorzystania rabatu poprzez smart dom?
Jeśli Twój numer jest już aktywny więcej niż 60 dni, to tak możesz skorzystać z promocji Super Smart Dom i uzyskać rabat 50% na abonament w usłudze Plus Internet.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: POWER LTE

Post autor: KtosieG »

Jeszcze takie male pytanko mi sie nasunęło na myśl. Czy POWER LTE jak i SmartDom są promocjami na pewien czas czy są wprowadzone na stałe?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

KtosieG,

Power LTE - do odwołania lub do wyczerpania zapasów
Smart Dom - do 31.07.2014 r, czyli użytkownicy którzy spełniają warunki promocji i skorzystają (zakupią nową aktywacje) do tej daty otrzymają korzyści (rabaty).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

jako ze widze ze jest specjalista to i ja zapytam czy jest jakas opcja kontaktu z konsultantami plusa w sprawach Power LTE i napisze od razu dla tych co wejda tu poczytac o power lte wyjasniene Power LTE czyli tzw bez limitu nie istnieje jesli ktos mysli nad zakupem za 89 zl netu bez limitu odradzam nie chce mi sie rozpisywac co i jak ale mam ponad 10 dni ten caly no limit a od 9 dnia umowy dzien w dzien nie ma internetu co chwile po tym jak zadzwonie do konsultanta co mnie kosztuje kolo 2zl to cos tam zglosi i na 2/3h jest dobrze potem sms na router ze skonczyl mi sie limit na internet no co za bzdura jak cos co w nazwie ma bez limitu sie konczy ale mniejsza o to znow nie mam internetu w ofercie power lte bez limitu wiec pisze prosze o jakies rady jak sie skontaktowac by nie placic albo jak sprawic by internet znow byl idzie weekend wiec domyslam sie ze do pon bede bez internetu bo mi sie niby limit skonczy w ofercie bez limitu
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

darkslide16, ewentualne odblokowanie jest możliwe tylko poprzez kontakt z BOK Plus Internet.

Bezpłatny kontakt tylko jeśli masz np.: nielimitowane połączenia na numery komórkowe wtedy numer 601102601.

Ograniczenie do 32kbps, czy chodzi spadek do 10/20 Mb/s?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Power LTE za 98zl niby bez limitow pytania

Post autor: darkslide16 »

witam postanowilem napisac nowy watek w sprawie Power Lte za 89zl czyli tego bez limitow bo nie moglem znalesc odpowiedzi na moje pytania na forum
wiec dlaczego jesli kupuje power lte ten niby bez limitu jest jakis pakiet podstawowy po co to co to ma znaczyc skoro po niby skonczeniu sie pakietu podstawowego podobno internet nie zwalnia ?????
pytanie do specjakisty jak skontaktowac sie z konsultantem plusa bez wydawania prawie 2zl pytam dlatego ze od 3 dni dzwonie co dzien okolo 2 razy by mi zwiekszyli limit na internet bez limitu (niezla bzdura nie)

a teraz slow kilka o moim niby internecie bez limitu wiec:
podpisalem umowe na net bez limitow za 89zl niby ten najlepszy co mozna siedziec bez ograniczen i do 9 dnia od podpisania umowy bylo idelanie internet byl szybki i bylo idealnie a po 9 dniach sie zaczelo dostalem na router bo tam dostaje sms z informacjami ze predkosc zostala zmniejszona bo mi sie konczy limit ale wszystko bylo ok pozniej dostalem od 119119 informacje ze skonczyl sie w 100procentach pakiet na internet i ze predkosc zostala zmiejszona i tu powiem zmiejszona do praktycznie zera bo na takim niby internecie nie da sie w 2-3 min nawet wesc na jakas strone zadzwonilem do konsultanta stwierdzil ze faktycznie byl jakis problem i ze zaraz to zglosi po chwili mialem juz znow idealnie dzialajacy internet bylo to gdzies o 19 o 23 znow sms ze 100procent limitu i koniec z netem ale dzwoniac do konsultanta uslyszalem ze technicy pracuja od 8 rano wiec do rana bez internetu rano o 8 30 gdzie internet znow dzialal i tak do 11 potem znow brak i znow dzwonilem po ciwili powiedzmy 20-30min bylo ok i tak juz 3 dni trwa to cale dzwonienie i zwiekszanie niby internetu bez limitu wiec dla tych co sie zastanawiaja czy brac INTERNET LTE POWER LTE BEZ LIMITU nie polecam co najlepsze w tym wszystkim w umowie mam napisane ze do 10 dni od zawarcia umowy moge ja zerwac potem juz nic nie zdzialam i po 9-10 dniach sie dopiero zaczelo wiec polecam pomyslec tym co mysla nad netem bez limitow czy warto bo ja po x latach w plusie zawiodlem sie tak ze nie bede nawet pisac bo nie byly by to kultularne slowa pozdrawiam i czekam na info od tzw specjalisty :)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2014, o 16:46 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / ten sam temat/ dubel pytania
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

Panie Krzysztofie zapytam wprost jakie ewentualne odblokowanie limitu w internecie bez limitu to jakas bzdura
mam nielimitowane ale tylko do sieci plus to wystarczy ??
ograniczenie do 32kbps
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: POWER LTE

Post autor: muchakk »

Numer 601102601 to numer z sieci plus. Jak masz za darmo do plusa to masz za darmo połączenie z tym numerem.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: POWER LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

darkslide16, rozumiem Twoje zdenerwowanie :-( , ale jak konsultant BOK zauważył jest to błąd po stronie naszego systemu.

Pracujemy nad rozwiązaniem sytuacji i ograniczeniem tego typu przypadków. Przepraszam za niedogodności z tym związane. :-(
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkslide16
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:59

Re: POWER LTE

Post autor: darkslide16 »

Panie Krzysiu nie jestem jakos mocno nerwowy czlowiek ale od 3 dni moj nielimitowany internet to jakies 6h na dzien i prawie 15zl wydane na konsultantow i znow dzwonie do konsultanta a wieksze nerwy przez to ze idzie weekend a podobno technicy w weekend nie pracuja wiec co bede palcic za internet ktorego nie ma nie jestem jakims nowym gosciem co do tej pory ne mial neta mam z neostrady i moze nie jest za szybki ale od prawie 10 lat dziala i zawsze dzialal a powie mi pan na to pytanie jedno skoro kupujac za 89 zl internet bez limitow po tzw przekroczeniu pakietu podstawowego gdzie net ma dalej byc szybki po co jakis pakiet podstawowy ??
ODPOWIEDZ