Nocny pakiet danych

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dziello
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 cze 2014, o 16:05

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: dziello »

Krzysiek_Plus pisze:dziello, a jaki jest obecnie stan wykorzystania limitu nocnego? (stan pakietu możesz sprawdzić w Plus Online)
Pozostało jeszcze 53,98 GB
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: Krzysiek_Plus »

dziello, proszę prześlij numer usługi Plus Internet przez ten formularz postaram się przyspieszyć rozwiązanie problemu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dziello
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2014, o 16:05

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: dziello »

Krzysiek_Plus pisze:dziello, proszę prześlij numer usługi Plus Internet przez ten formularz postaram się przyspieszyć rozwiązanie problemu.
Ok wysłane
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: KamilPowerLte »

Witam, mam problem z Nocnym limitem danych, który prawdopodobnie wszedł w kalkulacje całego zużycia danych na moim łączu. Oczywiście nocny limit danych był prawidłowo wykorzystany (3G w godzinach od 1 do 7) i prawidłowo rozliczony w usługach na moim koncie PlusOnline (Pakiety -> Pozostało jeszcze 6,43 GB) a mimo tego wpłynął na ograniczenie mojej prędkości po wykorzystaniu Podstawowego Limitu. Mam wykupioną opcje 30 BG i po wykorzystaniu powinno obcinać mnie do prędkości 20Mb/s. Teraz po wykorzystaniu dodatkowych 28 GB (czyli łącznie 153 GB = 30 GB Podst. + 95 GB Nocnego + 28 GB ponad stan) moje łącze zostało przycięte do poziomu 5 Mb/s
http://www.speedtest.net/my-result/4062492328
Czy ja dobre rozumiem sens istnienia Nocnego limitu danych? Jeśli ma być on normalnie wliczany do ogólnej kalkulacji wykorzystywanej do przycinania abonentów to jest to czyste szaleństwo!
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: Krzysiek_Plus »

KamilPowerLte, limit nocny nie ma na to wpływu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
JKoo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2015, o 11:59

Problem z limitem nocnym

Post autor: JKoo »

Jakieś 2 tyg temu włączyłem limit nocny, zaczął się nowy okres rozliczeniowy i pierwszej nocy włączyłem plik do ściągania i ściągną się normalnie z limitu nocnego z prędkością około 1,5mb/s lecz 2 dni temu mimo włączonego 3G plik ściągną się z limitu lte, gdy wczoraj włączyłem w ruterze 3G miałem prędkość pobierania od 2 do 6 kb/s. Czemu tak jest? moje współrzędne 52.886028, 22.471942
Ostatnio zmieniony 16 sty 2015, o 13:47 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / ten sam temat.
Arthas19
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2015, o 13:21

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: Arthas19 »

Witam.
Mam problem z limitem nocnym mianowicie pobrałem dzisiejszej nocy (16.01) ok 6GB danych natomiast rano patrzę na plus online ile limitu zostało a tam jest pokazane że owe 6GB zostało pobrane z pakietu podstawowego mimo że na nocnym mam jeszcze 26 GB. Pakiet nocnym mam aktywny i do tej pory nie było żadnych problemów z naliczaniem zużytego transferu dopiero teraz coś takiego się dzieje. Router mam ustawiony sztywno na 3G bo w miejscu mojego zamieszkania nie ma LTE.
Natomiast do BOK od rana nie mogę się dodzwonić cały czas leci muzyczka i żebym czekał na połączenie.
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: KamilPowerLte »

Krzysiek_Plus pisze:KamilPowerLte, limit nocny nie ma na to wpływu.
To w takim razie proszę mi wyjaśnić to : http://www.speedtest.net/result/4063977048.png
Naprawdę nie rozumiem jak można włączyć mi taki limit po wykorzystaniu łącznie zaledwie 60 GB (30 GB podstawowego transferu + niecałe 30GB ponad ten podstawowy pakiet)? Proszę o wyjaśnienie dlaczego mam tak ograniczone łącze?
Chciałbym również znać "progi" przesłanych danych dla mojej usługi Power LTR 30GB.
Jaką powinienem mieć prędkość zaraz po przekroczeniu limitu.
Jaką powinienem mieć prędkość po wykorzystaniu dodatkowych 15 GB, a jaką po wykorzystaniu kolejnych 30 GB?
To są konkretne pytania, na które chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź wyrażoną w jednostkach przesyłania danych (czyli pojęcia rozmyte w stylu mniej, dużo mniej albo bardzo mało nie wchodzą w grę).
Salvador
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 23 sty 2014, o 21:48

PlusOnline - Zniknął "LImit nocny" z wykazu pakietów

Post autor: Salvador »

Witam. Zniknęła mi pozycja "LImit nocny" z Aktywnych pakietów w Plus Online - Czym to jest spowodowane?
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: PlusOnline - Zniknął "LImit nocny" z wykazu pakietów

Post autor: KamilPowerLte »

Coś aktualizują w zakładce pakiety. Właśnie pojawiły mi się "Pakiet Atlantycki" i "Pakiet Orientalny " a Limit nocny dalej jest w tabeli aktywne.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: Krzysiek_Plus »

KamilPowerLte,
KamilPowerLte pisze:Jaką powinienem mieć prędkość zaraz po przekroczeniu limitu.
Zgodnie z regulaminem Twojej pormocji.
KamilPowerLte pisze:Jaką powinienem mieć prędkość po wykorzystaniu dodatkowych 15 GB, a jaką po wykorzystaniu kolejnych 30 GB?
Nie ma określonych sztywnych progów, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: KamilPowerLte »

Krzysiek_Plus pisze:
Zgodnie z regulaminem Twojej pormocji.

Zgodnie z regulaminem powinienem mieć 20Mb/s. Czy to Obrazek wygląda na 20Mb/s ?
Krzysiek_Plus pisze:Nie ma określonych sztywnych progów


DLACZEGO?

W zeszłym miesiącu ograniczyliście mi łącze po przekroczeniu limity o 70 GB, teraz po przekroczeniu o 30 GB. To za miesiąc przytniecie mnie zaraz po przekroczeniu o 1 MB? Jest coraz gorzej, prędkość coraz słabsza a pingi totalnie niestabilne. Szykujcie się na masowy exodus waszych abonentów za 2 lata do konkurencji. BRAWO!!!
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Gdzie jest mój pakiet nocny?

Post autor: AZRAEL »

Witam.
Wchodzę dzisiaj na plus online i patrzę, że nie ma pakietu nocnego, gdzie on się podział?
Z tego co wiem to wczoraj jeszcze był.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 sty 2015, o 17:15 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków / ten sam temat.
Obrazek
JKoo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2015, o 11:59

Re: Nocny pakiet danych

Post autor: JKoo »

Jakieś 2 tyg temu włączyłem limit nocny, zaczął się nowy okres rozliczeniowy i pierwszej nocy włączyłem plik do ściągania i ściągną się normalnie z limitu nocnego z prędkością około 1,5mb/s lecz 2 dni temu mimo włączonego 3G plik ściągną się z limitu lte, gdy wczoraj włączyłem w ruterze 3G miałem prędkość pobierania od 2 do 6 kb/s. Czemu tak jest? moje współrzędne 52.886028, 22.471942
Czekam na odpowiedz!
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: Gdzie jest mój pakiet nocny?

Post autor: KamilPowerLte »

No i co się człowieku czepiasz? Zamiast Pakietu Nocnego "dostałeś" dwa nowe pakiety "Pakiet Atlantycki " i "Pakiet Orientalny". Fakt, że nie są Ci kompletnie do niczego potrzebne oczywiście przemilczmy i "cieszmy" się wspólnie z takiego oto "prezentu" ;)
ODPOWIEDZ