Anteny - temat zbiorczy

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Krzysiek_Plus »

sedzia20, proponowane modele jak i informacje na ich temat znajdziesz w poprzednich postach tego wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:sedzia20, proponowane modele jak i informacje na ich temat znajdziesz w poprzednich postach tego wątku.

No tak, ze wskazaniem na konkretną stronę i określony model anteny :lol:
A ponoć nie sugerujecie konkretnego wyboru, jak pytałem który modem wybrać ;)
Oj Krzysiek, Krzysiek ;-)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Krzysiek_Plus »

sedzia20, konkretne modele sugerują głownie użytkownicy np.: tutaj
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:sedzia20, konkretne modele sugerują głownie użytkownicy np.: tutaj

I pracownicy Forum, np. tutaj http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... &start=300 ;-)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Krzysiek_Plus »

sedzia20, mimo to wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w poprzednich postach tego wątku, zapraszam do zapoznania się.

Przypominam również o obowiązku korzystania z opcji szukaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:sedzia20, mimo to wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w poprzednich postach tego wątku, zapraszam do zapoznania się.

Przypominam również o obowiązku korzystania z opcji szukaj.
Oczywiście, że się zapoznałem, o antenach o które pytałem nie ma ani słowa!
Szkoda tylko, że jednym pomagacie, a innym nie...
Trudno, zaryzykuję - a nuż zadziała :)
Żałuję, że gracie nie fair...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Krzysiek_Plus »

sedzia20 pisze:Oczywiście, że się zapoznałem, o antenach o które pytałem nie ma ani słowa!
Szkoda tylko, że jednym pomagacie, a innym nie...
W wątku są wymienione sprawdzone modele, których sprawność potwierdzają sami użytkownicy (nie bez powodu są sugerowane przez innych :-)). Nie posiadamy zaś informacji o modelach, o które pytasz, więc niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:
sedzia20 pisze:Oczywiście, że się zapoznałem, o antenach o które pytałem nie ma ani słowa!
Szkoda tylko, że jednym pomagacie, a innym nie...
W wątku są wymienione sprawdzone modele, których sprawność potwierdzają sami użytkownicy (nie bez powodu są sugerowane przez innych :-)). Nie posiadamy zaś informacji o modelach, o które pytasz, więc niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Krzysiek, z tego co piszesz wynika, że modemy Huawei i ZTE o które pytałem przy wątpliwościach odnośnie wyboru jednego z nich, nie są sprawdzonymi modelami...Nie mylę się sądząc, że nie do końca równo i uczciwie traktujecie Forumowiczów. Niestety.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Przemek_Plus »

sedzia20 pisze:Krzysiek, z tego co piszesz wynika, że modemy Huawei i ZTE o które pytałem przy wątpliwościach odnośnie wyboru jednego z nich, nie są sprawdzonymi modelami...
Jeżeli modele anten danej firmy nie przewijały się w wypowiedziach czy opiniach użytkowników forum, to... nie mamy na to wpływu my, tylko forumowicze właśnie.
sedzia20 pisze:Nie mylę się sądząc, że nie do końca równo i uczciwie traktujecie Forumowiczów. Niestety.
Przykro mi, że masz takie odczucia :-( Oczywiście to Twoja opinia, ja mogę tylko dodać, że tam, gdzie możemy - staramy się pomagać i myślę, że również miałeś okazję w jakimś stopniu z tej pomocy skorzystać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:
sedzia20 pisze:
Jeżeli modele anten danej firmy nie przewijały się w wypowiedziach czy opiniach użytkowników forum, to... nie mamy na to wpływu my, tylko forumowicze właśnie.
sedzia20 pisze:
Jasna sprawa z tym, że wyszukane przeze mnie modele są nowościami i być może nie zostały jeszcze zakupione przez Forumowiczów - stąd liczyłem na kilka prostych słów: tak, moga pomóc wzmocnić sygnał, bądź nie - zakup któregoś z modeli nic nie da. O nic więcej mi nie chodzi.
Przykro mi, że masz takie odczucia :-( Oczywiście to Twoja opinia, ja mogę tylko dodać, że tam, gdzie możemy - staramy się pomagać i myślę, że również miałeś okazję w jakimś stopniu z tej pomocy skorzystać.
Oczywiście, że miałem okazję skorzystać i za każdym razem byłem wdzięczny za pomoc. W kwestii anten również jestem laikiem, liczby i wartości podane w specyfikacji produktu nic mi nie mówią - nie prościej byłoby mi odpisać warto lub nie warto? Zaoszczędziłoby to czasu wszystkim. Tylko o to chodzi.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Przemek_Plus »

sedzia20 pisze:nie prościej byłoby mi odpisać warto lub nie warto?
Tak jak już kilkukrotnie wspominaliśmy - jako pracownicy operatora nie możemy i nie jesteśmy w stanie wskazać Ci produktu konkretnego producenta. I dlatego właśnie sugerujemy zapoznanie się z opiniami forumowiczów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:
sedzia20 pisze:nie prościej byłoby mi odpisać warto lub nie warto?
Tak jak już kilkukrotnie wspominaliśmy - jako pracownicy operatora nie możemy i nie jesteśmy w stanie wskazać Ci produktu konkretnego producenta. I dlatego właśnie sugerujemy zapoznanie się z opiniami forumowiczów.

No, no - i też pewnie dlatego w wątku z dnia 3 lut 2016, o 12:45 polecaliście sklep cyber-tech i konkretny model anteny... :lol: :lol: :lol: :lol:

A rozchodzi się tylko o to, czy ten typ anteny domowej wewnętrznej może poprawić sygnał modemowi Huawei kupionego, a jakże, na www.plus.pl - nie mam oczekiwań co do wskazania konkretnej strony, nazwy producenta, modelu itp. dlatego dałem kilka ofert z allegro, żebyście nie wskazywali produktu konkretnego producenta, a jedynie TYP.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: Przemek_Plus »

sedzia20 pisze:żebyście nie wskazywali produktu konkretnego producenta, a jedynie TYP
Pisałem o tym w tym wątku, kilka postów wcześniej. Proszę, o tutaj:
Przemek_Plus pisze:Zwróć uwagę na opis – antena powinna obsługiwać technologię MIMO, musi więc być to antena dualna (podwójna).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:
sedzia20 pisze:żebyście nie wskazywali produktu konkretnego producenta, a jedynie TYP
Pisałem o tym w tym wątku, kilka postów wcześniej. Proszę, o tutaj:
Przemek_Plus pisze:Zwróć uwagę na opis – antena powinna obsługiwać technologię MIMO, musi więc być to antena dualna (podwójna).

Pozwól, że tę wypowiedź pozostawię bez komentarza.
A cymbała rób proszę z kogo innego, bez udziału mojej osoby, okey?
Na tym kończę tę jałową dyskusję.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Anteny - temat zbiorczy

Post autor: habish »

Anteny wewnętrzne sobie odpuść. Testowałem Cybertecha, Sorensena i Bestpartnera. W stosunku jakości do ceny polecam Ci Sorensena.
ODPOWIEDZ