HBO GO w Plusie!

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Igawej
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 cze 2017, o 08:21

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Igawej »

Witam
Mam HBO GO już ponad miesiąc i dopiero od wczoraj nie mogę na komputerze obejrzeć filmu.
Tekst kompatybilności robiłam na wielu wyszukiwarkach ( mozilla,opera , chrome, explorer edge) i tylko na mozilli wychodzi że błąd jest z wtyczką Silverlight5 ( usuwałam i instalowałam na nowo- także teraz jest na pewno najnowsza wersja).
Na Chromie można obejrzeć odcinek serialu ale wywala zawsze w tym samym momencie coś koło 3 minuty filmu ( nawet jak przewinę wywali w tym samym momencie filmu)
Na Operze mam pokazane ile będzie trwał film ale nic nie rusza z miejsca , gdy przewijam to cały czas mieli i nic się nie dzieje.
Na Mikrosofcie Edge klikam by odtworzyć film i nie ma żadnej zmiany , nic się nie pokazuję.
Na Smartfonie wszystko działa .W laptopie i smartfonie korzystam z wi-fi.
Mam Windowsa 10 home .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Michał_Plus »

Igawej, do odbioru HBO GO wymagany jest zainstalowany komponent Microsoft PlayReady DRM, komponent Microsoft Silverlight 5.x lub nowszy, komponent DirectX 9.0c lub nowszy, Microsoft Internet Explorer 10.0. Przywróć ustawienia przeglądarki do pierwotnych i przeinstaluj wtyczki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Igawej
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2017, o 08:21

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Igawej »

Zainstalowane mam te komponenty i nic się nie zmieniło ;(
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Krzysiek_Plus »

Igawej, sprawdź czy korzystasz z najnowszych wersji przeglądarek, jeśli nie to zainstaluj aktualizacje i sprawdź ponownie. Więc porad możesz znaleźć w tym FAQ (pytania techniczne).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kris68
PlusManiak
Posty: 107
Rejestracja: 22 paź 2012, o 05:45
Lokalizacja: Bochnia

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: kris68 »

Przy tych obciazeniach stacji ,masztow LTE i predkościach downloadu rzędu 0,5 MB/s ogladanie HBO GO mija sie z celem chyba ze masz cały czas wieksze szybkosci.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2017, o 09:25 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: edycja; stosuj się to regulaminu PlusForum: pkt. 1. (...) "PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus."
Obrazek
Obrazek
bart223
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:42

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: bart223 »

Chciałbym jeszcze raz upewnić się co do kwestii o którą pytałem parę postów wcześniej
bart223 pisze:A ja mam pytanie jak liczony jest okres bezpłatny w HBO GO? Nowy okres zaczyna mi się 21 każdego miesiąca, czyli zalóżmy aktywuję dziś i mam dostęp do 20 lipca czy 20 sierpnia? W końcu usługa ma być aktywna przez dwa pełne okresy rozliczeniowe, a ten maj-czerwiec będzie już niepełny. ;)
Pakiet aktywowałem 22 maja, zgodnie z zapewnieniem na forum darmowy okres powinienem mieć do 20 sierpnia, jednak po wysłaniu zapytania 2 dni temu mailem do BOK okazało się że jest on tylko do 22 lipca, więc jak to w końcu jest?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

bart223, usługa jest początkowo bezpłatna przez 2 pełne okresy rozliczeniowe, czyli biorąc pod uwagę aktywację w dniu 22 maja, a cykl od 21 dnia miesiąca to 2 miesiące upłyną w dniu 20 sierpnia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bart223
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:42

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: bart223 »

Czyli BOK po weryfikacji sprawy na koncie wprowadził mnie w błąd? I czy przed końcem okresu darmowego dostaje się jakiś SMS? Szkoda swoją drogą że nawet w Plus Online nie można tego sprawdzić, tak to by nie było niedomówień.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

bart223
bart223 pisze:Czyli BOK po weryfikacji sprawy na koncie wprowadził mnie w błąd?
Nie mam możliwości odnieść się do tej informacji.
bart223 pisze:I czy przed końcem okresu darmowego dostaje się jakiś SMS?
Zgodnie z regulaminem:
"8. Klient otrzyma informację o upływie bezpłatnego okresu w formie, w której dokonał Aktywacji Usługi."
bart223 pisze:nawet w Plus Online nie można tego sprawdzić, tak to by nie było niedomówień
Rzeczywiście nie można, ale zapis w regulaminie promocji jest wystarczający:
"5. Klienci, którzy:
a) zawarli z Polkomtel umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych lub aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, w planach cenowych, o których mowa w ust. 4, oraz
b) aktywowali Usługę w ciągu pierwszych 12 miesięcy od zawarcia umowy lub aneksu wskazanych w lit. a),
otrzymują możliwość korzystania z Usługi bezpłatnie od momentu Aktywacji Usługi przez dwa pełne Okresy Rozliczeniowe.

Regulamin promocji jest tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/8c29ff ... ulamin.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bart223
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:42

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: bart223 »

SMSa dostaje się na parę dni przed końcem (aktywowałem tą formą)? A poza tym dzięki za wyjaśnienia, BOK pisząc o 2 miesiącach od aktywacji mnie widocznie zmylił, pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

bart223, SMS-a otrzymasz najpóźniej ostatniego dnia ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: PWojciechowska »

bart223 pisze:SMSa dostaje się na parę dni przed końcem (aktywowałem tą formą)? A poza tym dzięki za wyjaśnienia, BOK pisząc o 2 miesiącach od aktywacji mnie widocznie zmylił, pozdrawiam. ;)
To jest stara sztuczka Plusa. Dwa razy miałam darmowy okres HBO GO w Plusie - aktywacja karty SIM do Internetu i zwykłej, w abonamencie. Za każdym razem miałam naliczane nawet i 40 zł do abonamentu. Sprawdzałam w Plus Online i skladalam reklamację. Po paru dniach przychodziła korekta. Ale ile osób nie sprawdza....


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
bart223
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:42

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: bart223 »

Od zmian w październiku można uzyskać tylko 1 miesiąc za darmo? :( Czy jest też szansa na 2? Jeśli tylko 1 to szkoda że nie aktywowałem na drugim numerze we wrześniu. :( I gdzie można zapoznać się z nowym regulaminem dostępu za darmo?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

bart223, bezpłatny okres testowy wynosi jeden okres rozliczeniowy, o ile Twoje warunki umowy nie uwzględniają wydłużenia tego okresu. Jeśli to możliwe, sprawdź proszę w dokumentach, jaki czas przysługuje na Twoim numerze.
Regulamin promocji jest dostępny tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/ddac7e ... DANYCH.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Speedy_new
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, o 12:23

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Speedy_new »

No nie powiem Plus ladnie sobie wymyslil mam iplusa abonament ale na firme wlasna dzialalnosc. I co nie moge dodac HBO GO. A odpowiedz dlaczego ? Bo nie mam telefonu na abonament. Tak swoja droga to nie jest zgodne z regulaminem uslugi. Bo nigdzie nie jest napisane ze zeby skorzystac z uslugi trzeba miec telofon na abonament tylko jest wyraznie trzeba miec usluge telekomonikacyjna na abonament. Co iplus spelnia. To tylko takie sprzedawanie ubezpieczen wraz z kredytem mieszkaniowym. Nieladnie. 20 PLN to jeszcze nie wielki pieniadz ale sorry nie bede na sile jeszcze abonamentu za telefon wykupywac. Nie to nie. Witaj Netflixie. Zegnam HBO GO. I tak to sie konczy klient chce zaplacic ale albo dokupi cos czego nie chce albo niech spda na szczaw.
ODPOWIEDZ