HBO GO w Plusie!

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: habish »

Zgodnie z tym regulaminem: http://www.plus.pl/documents/16/0d3a764 ... ulamin.pdf (Punkt 6), 31.08.2016 skończyła się promocja na nielimitowany dostęp do transmisji danych dla aplikacji HBO GO, czy może coś wiadomo o odnowieniu tej promocji?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Krzysiek_Plus »

patryk7588, najnowsza promocja obowiązuje od 16/09 do końca roku, aktualne regulaminy pojawią się niebawem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Witam, właśnie rozpocząłem procedurę o nadanie kodu. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie będę mógł sprawdzić pozostałą ilość na transmisję danych, i ile tych danych jest - w regulaminie nie mogę się tego doszukać. Pozdrawiam, i czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

sedzia20, aktualnie masz transmisję "bez limitu". Do 31.12.2016 r. (lub do odwołania) za pośrednictwem Aplikacji HBO GO lub strony hbogo.pl uzyskujesz dostęp do materiałów bez ograniczenia ilości danych przesyłanych w ramach usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Daniel_Plus pisze:sedzia20, aktualnie masz transmisję "bez limitu". Do 31.12.2016 r. (lub do odwołania) za pośrednictwem Aplikacji HBO GO lub strony hbogo.pl uzyskujesz dostęp do materiałów bez ograniczenia ilości danych przesyłanych w ramach usługi.
Daniel_Plus, dzięki za info, ale gdzie znajdę o tym informacje? I skąd będę wiedział, czy schodzący limit nie jest spowodowany skorzystaniem z aplikacji HBOGO?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Daniel_Plus »

sedzia20, obecnie nie sprawdzisz zużycia danych tylko przez tę konkretną usługę.
Informacja o tym, że transfer nie jest rozliczany z pakietu znajduje się w regulaminie usługi, w wersji od 16.09 brzmi tak:
Zasady korzystania z Usługi
6. Do dnia 31.12.2016 r. Klient uzyskuje możliwość skorzystania z transmisji danych w sieci telekomunikacyjnej Plus za pośrednictwem Aplikacji HBO GO lub strony http://www.hbogo.pl, umożliwiających korzystanie z Serwisu HBO GO, bez ograniczenia w zakresie ilości danych przesyłanych w ramach Usługi.
Gdybyś jednak miał wątpliwości i według Ciebie zużycie jest nieprawidłowe to po zakończonym okresie rozliczeniowym możesz złożyć reklamację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Daniel_Plus pisze:sedzia20, obecnie nie sprawdzisz zużycia danych tylko przez tę konkretną usługę.
Informacja o tym, że transfer nie jest rozliczany z pakietu znajduje się w regulaminie usługi, w wersji od 16.09 brzmi tak:
Zasady korzystania z Usługi
6. Do dnia 31.12.2016 r. Klient uzyskuje możliwość skorzystania z transmisji danych w sieci telekomunikacyjnej Plus za pośrednictwem Aplikacji HBO GO lub strony http://www.hbogo.pl, umożliwiających korzystanie z Serwisu HBO GO, bez ograniczenia w zakresie ilości danych przesyłanych w ramach Usługi.
Gdybyś jednak miał wątpliwości i według Ciebie zużycie jest nieprawidłowe to po zakończonym okresie rozliczeniowym możesz złożyć reklamację.

W porządku, tylko cytowany przez Ciebie pkt. 6 jest zupełnie innej treści od tego w Regulaminie http://www.plus.pl/documents/16/45c9d46 ... ulamin.pdf.
Gdzie zatem znajdę to, o czym pisałeś?
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Przemek_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:sedzia20, na naszej stronie:

http://www.plus.pl/documents/16/0d3a764 ... ulamin.pdf

Tamten też z Waszej strony ;) Widać są 2 wersje do tej samej usługi :shock:
Dzięki!
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Przemek_Plus »

sedzia20, podany przez Ciebie link prowadzi do regulaminu „WYPRÓBUJ HBO GO – PAKIET DANYCH”. Podany przeze mnie regulamin to „HBO GO – PAKIET DANYCH”. To dwa odrębne dokumenty.

Dodam jeszcze tytułem wyjaśnienia, że w regulaminie podanym przez Ciebie znajduje się punkt 12 mówiący, iż:
sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają postanowienia: Regulaminu Usługi „HBO GO – pakiet danych”
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:sedzia20, podany przez Ciebie link prowadzi do regulaminu „WYPRÓBUJ HBO GO – PAKIET DANYCH”. Podany przeze mnie regulamin to „HBO GO – PAKIET DANYCH”. To dwa odrębne dokumenty.

Dodam jeszcze tytułem wyjaśnienia, że w regulaminie podanym przez Ciebie znajduje się punkt 12 mówiący, iż:
sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają postanowienia: Regulaminu Usługi „HBO GO – pakiet danych”

Idąc tym tropem, można wgłębiać się dalej - skoro mam HBO GO na próbę, to nadrzędny wydaje się być dla mnie regulamin "WYPRÓBUJ HBO GO – PAKIET DANYCH", jak sama nazwa na to wskazuje.
Ale czy jest sens kruszyć kopię o coś, co zostało mi wyjaśnione? ;-)
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Przemek_Plus »

sedzia20 pisze:Idąc tym tropem, można wgłębiać się dalej - skoro mam HBO GO na próbę, to nadrzędny wydaje się być dla mnie regulamin "WYPRÓBUJ HBO GO – PAKIET DANYCH", jak sama nazwa na to wskazuje.
Owszem, w sprawach jednak w nim nie poruszanych (jak na przykład nielimitowana transmisja danych) zogdnie z punktem 12 obowiązuje regulamin „HBO GO – pakiet danych”. Wyjaśnialiśmy to już w poprzednich postach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AlfredoUssr
Szalony PlusManiak
Posty: 231
Rejestracja: 27 paź 2015, o 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: AlfredoUssr »

Jeśli korzystam z HBO GO od stycznia to promocja na transmisję danych odnawia się i dla mnie czy dotyczy tylko nowych umów?
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: sedzia20 »

Przemek_Plus pisze:
sedzia20 pisze:Idąc tym tropem, można wgłębiać się dalej - skoro mam HBO GO na próbę, to nadrzędny wydaje się być dla mnie regulamin "WYPRÓBUJ HBO GO – PAKIET DANYCH", jak sama nazwa na to wskazuje.
Owszem, w sprawach jednak w nim nie poruszanych (jak na przykład nielimitowana transmisja danych) zogdnie z punktem 12 obowiązuje regulamin „HBO GO – pakiet danych”. Wyjaśnialiśmy to już w poprzednich postach.

I właśnie za te wyjaśnienia serdecznie Wam dziękuję, jak i za poświęcony mi po raz kolejny czas :->
Cieszę się, że obsługa operatora jest na bardzo wysokim poziomie, co w cale nie jest oczywistą oczywistością gdzie indziej :lol:
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: HBO GO w Plusie!

Post autor: Przemek_Plus »

AlfredoUssr, do dnia 31.12.2016 r. możesz korzystać bez ograniczenia w zakresie ilości danych przesyłanych w ramach usługi. Dotyczy to tak nowych, jak i dotychczasowych klientów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ