ODU IDU - 200

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: ODU IDU - 200

Post autor: Krzysiek_Plus »

jahum, wysłałem zapytanie w tej sprawie, dam znać jak tylko otrzymam odpowiedź.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jahum
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2017, o 09:38

Re: ODU IDU - 200

Post autor: jahum »

Dziękuje za pomoc mam nadzieję że się uda pozdrawiam
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

Witam,
też mam ten sam problem:(zakupiłem sprzet odu/idu 200 w sklepie intenetowym PLUS na własność za gotówke bez umowy, sprzet dotarł lecz do tej pory lezy w pudełku nie moge korzystać poniewarz posiada blokade simlock,kilkanascie wizyt w salonach Plusa i w każdym prośba 'proszę o dowód zakupu sprzetu'dziekuje sprawa została przyjeta do realizacji,juz tydzien miną i po kolejnej wizycie w salonie Plusa,nikt nic nie wie:)Dlaczego sprzedają sprzet na własność z którego nie mozna korzystać z usług dowolnego operatora??Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: ODU IDU - 200

Post autor: Daniel_Plus »

RobertB, odpowiedź w sprawie zdjęcia blokady została już udzielona w niniejszym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... ck#p201868
W celu uzyskania kodu odblokowującego kontaktuj się bezpośrednio z punktem sprzedaży: http://www.plus.pl/kontakt
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jahum
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2017, o 09:38

Re: ODU IDU - 200

Post autor: jahum »

Daniel_Plus pisze:RobertB, odpowiedź w sprawie zdjęcia blokady została już udzielona w niniejszym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... ck#p201868
W celu uzyskania kodu odblokowującego kontaktuj się bezpośrednio z punktem sprzedaży: http://www.plus.pl/kontakt

TYLE TYLKO ŻE W ŻADNYM PUNKCIE NIE POTRAFIĄ POMÓC I ODSYŁAJĄ Z PUNKTU DO PUNKTU NA INFOLINIE TEŻ NIKT NIC NIE POTRAFI ZROBIĆ
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

Tak tez zrobiłem,i do tej pory bez zadnej odpowiedzi co z kodem,kiedy bedzie i tp.Chyba raczej moim zdaniem nie trwa uzyskanie kodu miesiacami jezeli sprzedaja sprzet to chyba maja dostep do baz danych??Jak dłgo mozna czekać?może inaczej ile trwa realizacja kodu??
Pozdrawiam
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

jahum:Udało sie zdjac blokade silmock??
jahum
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2017, o 09:38

Re: ODU IDU - 200

Post autor: jahum »

nie cały czas czekam już jakieś 3 tygodnie i zawsze sprawa kierowana jest do centrali ale z centrali żadnego odzewu
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

Jak mozna tak podczodzic do klienta!zakupiłem sprzet za gotówke zapłaciłem 570zł i lezy w szafce w pudełku bo nie można korzystać z usług innych operatorów a sprzet zakupiony na własnosć czy to jest normalne?Jeszcze jedno co do zdjecia simlocka podczas trwania umowy jest nie możliwe nie przyjmą zadnych opłat!taką otrzymałem odpowiedz od kilku konsultantów,bo miałem taki sprzet który zwróciłem.
jahum
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2017, o 09:38

Re: ODU IDU - 200

Post autor: jahum »

RobertB ja otrzymałem informacje że podczas trwania umowy można zdjąć simlocka za 75zł :)
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

jahum: ja tez po pierwszej rozmowie z konsultantem dostałem taką informacje,lecz po złożeniu prosby o zdjecie simloka podaniu numer imei otrzymałem odmowe w salonie czy tez u konsultanta informacje były sprzeczne:)kazali mi czytać regulamin:)Lecz zrezygnowałem z czytania oddałem sprzet(naszczescie sprzet wziąłem od znajomego) i zakupiłem nowy na własność bez zadnych umów i dalej jest to nie możliwe,brak słów chyba bede musiał im to zwrócic i podziekować za współprace!:)
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: ODU IDU - 200

Post autor: Daniel_Plus »

jahum, RobertB, problem z uzyskaniem kodu możesz zgłosić w formie reklamacji: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3344
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

I po kłopocie kod otrzymałem:)trafiłem na dobry salon kod otrzymałem po 3 godzinach i taka ma byc obsługa:)jahum jak załatwisz napisz.Pozdrawiam
RobertB
Prawie PlusManiak
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2015, o 14:36

Re: ODU IDU - 200

Post autor: RobertB »

jahum i jak udało sie zdobyć kod do zdjecia simlocka??
pinol
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 27 cze 2014, o 09:52

Re: ODU IDU - 200

Post autor: pinol »

Czy to normalne w odu-idu 200, że wifi na 5GHz ma gorszy zasieg niż na 2,4 ?Na 2,4 GHz mam 3 kreski na 5 możliwych, natomiast na 5 GHz kresek brak (w tym samym miejscu).

Edit:
Sprawdziłem inssider.
2,4 GHz ma (średnio) -65dBm
5GHz ma -90 dBm
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, o 22:36 przez pinol, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ