Ipla plus bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:sedzia20, pakiet zostanie automatycznie aktywowany w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em wysłanym z naszej strony.
sedzia20 pisze:Zapoznałem się z regulaminem http://www.ipla.tv/docs/regulamin_ipla_ ... tyczna.pdf , ale tam nic nie ma jak się dany pakiet wybiera - nie chciałbym aby mi narzucono rodzaj pakietu.
Gdyż nie wybiera się się pakietu, wszystkie informacje są w regulaminie: § 2 pkt 5.
No tak, to w takim razie rozumiem, że tabelka z cennika informująca o ofercie 1 z 3 tyczy się okresu po bezpłatnej próbie, tak? Wtedy za 10 zł mogę korzystać z 1 z tych 3, tak?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

patryk7588 pisze:Nie. Do wyboru masz jeden pakiet z trzech widocznych na grafice którą podlinkowałem.
Nie, dopiero po okresie promocyjnym (czyli już wersja płatna) będzie działać jeden z wariantów w zależności od wybranej taryfy do wyboru 1 z 3 pakietów albo 3 z 3, wtedy również w aplikacji (tak jak informacje w regulaminie) będzie możliwość wyboru pakietu.
sedzia20 pisze:No tak, to w takim razie rozumiem, że tabelka z cennika informująca o ofercie 1 z 3 tyczy się okresu po bezpłatnej próbie, tak? Wtedy za 10 zł mogę korzystać z 1 z tych 3, tak?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: sedzia20 »

Krzysiek_Plus pisze:
patryk7588 pisze:Nie. Do wyboru masz jeden pakiet z trzech widocznych na grafice którą podlinkowałem.
Nie, dopiero po okresie promocyjnym (czyli już wersja płatna) będzie działać jeden z wariantów w zależności od wybranej taryfy do wyboru 1 z 3 pakietów albo 3 z 3, wtedy również w aplikacji (tak jak jest to opisane w regulaminie) będzie możliwość wyboru pakietu.
sedzia20 pisze:No tak, to w takim razie rozumiem, że tabelka z cennika informująca o ofercie 1 z 3 tyczy się okresu po bezpłatnej próbie, tak? Wtedy za 10 zł mogę korzystać z 1 z tych 3, tak?
Tak.

To mam teraz już jasność, dzięki :-D
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: habish »

OK, OK, pisałem z pominięciem tego okresu bezpłatnego... reszta się zgadza :-)
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: sedzia20 »

patryk7588 pisze:OK, OK, pisałem z pominięciem tego okresu bezpłatnego... reszta się zgadza :-)

A jak to jest z tym HBO GO?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

sedzia20, tutaj wątek na ten temat, wraz z wszystkim informacjami: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... lit=hbo+go
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: sedzia20 »

[quote="patryk7588"]Musisz poczekać aż twoja umowa wejdzie w życie.
Wówczas logując się na stronie http://www.ipla.pl zakładka "Moje Pakiety" będzie wyglądała tak:
Obrazek
Oczywiście w twoim przypadku będzie dostępny 1 pakiet z 3.

Rzeczywiście tak jest, choć musiałem sam zainterweniować u obsługi IPLI - samo nie weszło :roll:
Georgi84
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 21 sie 2014, o 23:07

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Georgi84 »

Witam, jednak przedłużyłem umowę w Plusie i mam pytanie odnośnie wyłączenia pakietu Ipla... Wysłałem sms  STOP IPLAPLUS pod numer 60510 i dostałem taką odpowiedź:
[Spoiler]Obrazek[/Spoiler]
Pamiętam że zaraz po wejściu nowej umowy w życie z pozoimu aplikacji Plus online wyłączałem ten pakiet ale wyskoczył mi jakiś komunikat, chyba że po jakimś okresie zostanie wyłączony... Pytanie za 100 punktów, mam już to wyłączone?
Po wysłaniu tego smsa otrzymałem kolejną wiadomość:
[Spoiler]Obrazek[/Spoiler]
W waszej aplikacji nadal Ipla widnieje jako aktywna a nie korzystam z niej i nie mam zamiaru korzystać.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: habish »

Zadzwoń do BOK pod 601102601 i poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (ipla, muzodajnia, czasoumilacz, ochrona internetu, itp) tak będzie najszybciej, sam tak zrobiłem.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Przemek_Plus »

Georgi84, pakiet można wyłączyć poprzez kliknięcie na "rezygnuj" w aplikacji Plus (choć rozumiem, że to już zrobiłeś), poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub wysyłając SMSa. W takim przypadku spróbuj proszę - zgodnie z tym regulaminem - wysłać SMS o treści „STOP IPLAPLUS” na numer 50166.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
arturo1132
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 10 cze 2014, o 15:16

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: arturo1132 »

Witam dostalem pakiet piła 1z3 przy przedłużeniu umowy ale wchodząc na iple i moje pakiety jest dostępny tylko ipla plus więc co bym musiał zrobić żeby skorzystać z pakietu 1z3?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Daniel_Plus »

arturo1132
Krzysiek_Plus pisze:pakiet zostanie automatycznie aktywowany w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em wysłanym z naszej strony.
Zapoznaj się też proszę z tym postem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iperyt
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 15:29

Ipla 1 z 3 niesłusznie naliczona opłata

Post autor: iperyt »

Od dnia 17.12.2016 przeszedłem na nowe warunku po przedłużeniu umowy na usługę internet.Od razu dnia 17.12 deaktywowałem poprzez rozmowę telefoniczną w BOK usługi Ipla 1 z 3 i ochrona internetu.Na fakturze jednak jest naliczone 10 zł za Ipla 1 z 3 , choć ta usługa miała być przez dwa miesiące bezpłatna.Skąd bierze się takie obciążanie ze szkodą dla klienta?
Ostatnio zmieniony 21 gru 2016, o 11:25 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: Daniel_Plus »

iperyt, tak, jak napisałeś, ten pakiet jest bezpłatny przez 2 pierwsze miesiące, więc opłata nie jest naliczana w tym czasie, nawet gdybyś jej nie wyłączył. Czy miałeś wcześniej aktywny jakiś inny pakiet Ipla?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iperyt
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 15:29

Re: Ipla plus bez limitu

Post autor: iperyt »

Nie , nie miałem aktywnego żadnego pakietu Ipla. Włączone miałem tylko to co Plus włącza przy przedłużeniu przymusowo.Jednak tak jak napisałem wyżej natychmiast jak tylko mogłem deaktywowałem.
ODPOWIEDZ