Kabel koncentryczny do idu odu 200

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: Kabel koncentryczny do idu odu 200

Post autor: jarek7714 »

Krzysiek_Plus pisze:ciekawerosliny.pl, różnica powinna być widoczna w wszystkich parametrach (szczególnie RSRQ), przy lepszym kablu mogą być po prostu mniejsze starty w sygnalne. Oczywiście wszystko zależy od jakości kabla jaki teraz posiadasz i jego długości.
Panie Krzyśku proszę zapoznać się ze specyfikacją techniczną tego urządzenia, opisem jego działania. Bo w tym momencie wprowadza Pan użytkowników tego sprzętu w błąd- zastosowany kabel antenowy 75Ω nie ma żadnego wpływu na jakość pracy linku radiowego LTE . IDU ODU 200/100 to zintegrowane punkty dostępu LTE. Kabel koncentryczny co najwyżej poprawi jakość sygnału DVB-T lub DVB-S do którego ten zestaw jest dedykowany (tutaj mamy video na przekładzie wersji 100 https://www.youtube.com/watch?v=U-VJupH4U4M).
pokonany pisze: w linii prostej jakieś 4.5km ,ale rozłączało co parę minut ,prędkość dochodziła nawet do 40jak i tak za 5 min wyłączyło.Gdy oddawałem pani w plusie była bardzo zdziwiona że na moim teremie nie działa stabilnie ,stwierdziła że na 95% miejscowy nadawca internetu zakłóca sygnał by nie było konkurencji.Nadal oczekuję oficjalnej odpowiedzi ze strony CP.
Takie pisanie nic nie wnosi, gdyż ważne są wskazania sygnału na modemie IDU ODU, jego stabilność (prędkości w znacznej mierze są zależne od obciążenia nadajnika). Przy słabych wskaźnikach sygnału i obciążonym nadajniku mogłoby w ogóle nie nawiązać połączenia w LTE.
ciekawerosliny.pl pisze:Mi rozłącza czasem ale bardzo rzadko a RSSI jest około tego -79 dBm
To urządzenie warto brać gdy mamy blisko do BTS (wskazane brać na próbę-wskaźnik sygnału przy LTE nie powinien przekraczać -70dB, jeżeli nie chcemy mieć problemów, osiągać max. prędkości).
Awatar użytkownika
ciekawerosliny.pl
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2016, o 15:22
Kontakt:

Re: Kabel koncentryczny do idu odu 200

Post autor: ciekawerosliny.pl »

Witam. Kupiłem dużo lepszy kabel i działa tak samo. Tak że nie ma różnicy czy tani czy drogi triset.. Problem znikł jak odpalili nadajnik dużo bliżej.
pokonany
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2016, o 20:22

Re: Kabel koncentryczny do idu odu 200

Post autor: pokonany »

lte śmiga kupiłem antenę panelową 17 na dwa kable i własny modem z plusa tylko karta
ODPOWIEDZ