Problem z LTE

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Matis7
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 mar 2016, o 21:26

Problem z LTE

Post autor: Matis7 »

Witam mam problem z internetem domowym Lte w sieci Plus. Mam w zestawie modem oraz ruter. Modem mozna podlaczyc satelitarnie natomiast nie zrobilem tego poniewaz mam dekoder z nc+ i kanaly mi sie ciely przy zasiegu sily 100 % dlatego tez postanowilem osobno podlaczyc tzn. dekoder z satelita natomiast modem bezposrednio z ruterem podlaczonym kablem koncentrycznym. Mieszkam w domu jednorodzinnym z piętrem i modem jest umieszczony dodatkowo na maszcie a ten maszt zamontowany jest na podbitce. Moje pytanie brzmi dlaczego podczas korzystania internetu wieczorem nastepuja bardzo duze spadki predkosci internetu oraz skaczace duze pingi ? Moj dom znajduje sie jakos 3 km od odbiornika. Moj kolega ma ten sam sprzet mieszka od odbiornika bodjaze ponad 10 km i u niego nie wystepuja problemy z wysokimi pingami. W czym problem ?
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2016, o 16:40 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana działu
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z LTE

Post autor: Krzysiek_Plus »

Matis7, ODU-IDU 100 czy 200? Proszę podaj również swoją lokalizację (miejscowość, ulica).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ