Koniec umowy PowerLTE - przejście na prepaid?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Koniec umowy PowerLTE - przejście na prepaid?

Post autor: KamilPowerLte »

6 listopada kończy mi się umowa na PowerLTE, chciałbym zrezygnować z przedłużania jej i zachować numer w ofercie prepaid. Jak wygląda obecnie taka procedura i co muszę zaznaczyć w piśmie do operatora aby ten proces przebiegł bez żadnych problemów? Niedawno zmieniły się zasady i pojawił się obowiązek rejestracji kart prepaid. Czy zachowując numer z umowy abonamentowej na internet LTE automatycznie dokonuję rejestracji tego numeru na siebie?
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Koniec umowy PowerLTE - przejście na prepaid?

Post autor: Przemek_Plus »

KamilPowerLte, numery, na których świadczone były usługi internetowe, nie przechodzą do prepaida. Po zakończeniu umowy następuje dezaktywacja karty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KamilPowerLte
Szalony PlusManiak
Posty: 492
Rejestracja: 16 sty 2015, o 00:10

Re: Koniec umowy PowerLTE - przejście na prepaid?

Post autor: KamilPowerLte »

Trochę dziwna sytuacji, zważywszy, że macie ofertę internet na kartę : http://www.plus.pl/internet-na-karte
No cóż, chciałem sobie tylko zabezpieczyć możliwość korzystania z internetu w razie, gdybym nie zdążył przenieść się do konkurencji. Tak po prostu zrobię to odpowiednio wcześnie ;)
oszusci
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:07

Re: Koniec umowy PowerLTE - przejście na prepaid?

Post autor: oszusci »

KamilPowerLte pisze:Trochę dziwna sytuacji, zważywszy, że macie ofertę internet na kartę : http://www.plus.pl/internet-na-karte
No cóż, chciałem sobie tylko zabezpieczyć możliwość korzystania z internetu w razie, gdybym nie zdążył przenieść się do konkurencji. Tak po prostu zrobię to odpowiednio wcześnie ;)
Przecież możesz sobie przenieść numer do konkurencji - dasz im upoważnienie i zrobią wszystko za Ciebie...
ODPOWIEDZ