Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
BlueFoxy
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 paź 2016, o 13:56

Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Post autor: BlueFoxy »

Witam serdecznie :-D !

Wiem, że tematów podobnych do mojego było już sporo i przepraszam że zaśmiecam forum moim, ale mam kompletny mętlik w głowie i potrzebuję jasnej odpowiedzi.
Otóż rozchodzi się o to czy będąc w zasięgu lte i mając router ustawiony na sztywno w tejże technologii to czy podczas korzystania z internetu schodzi pakiet danych ?
Mąż ma podpisaną umowę na ofertę Ja + Power LTE 2.0 z pakietem 40 GB i wczoraj będąc w salonie Plusa właśnie z tymi moimi wątpliwościami miła pani wytłumaczyła mi, że mając ustawiony router tylko na lte GB nie schodzą, ale jeśli przełączę się na coś innego to wtedy faktycznie pakiet danych się zmniejsza. Więc jak to naprawdę jest ?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :-)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Post autor: habish »

GB z pakietu podstawowego schodzą także podczas połączenia w LTE.
Stan pakietu możesz śledzić na www.online.plus.pl
Po wykorzystaniu pakietu podstawowego transfer danych w LTE działa dalej zgodnie z usługą "LTE bez limitu", natomiast w innych technologiach zakładany jest lejek 32kB/s.
BlueFoxy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2016, o 13:56

Re: Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Post autor: BlueFoxy »

Czyli w salonie specjalnie wprowadzono mnie w błąd. A mam jeszcze jedno pytanie : czy da się w jakiś inny sposób sprawdzić pozostałą ilość GB z pakietu, gdyż wchodząc na konto męża na online.plus.pl wyświetla się tylko pakiet danych jaki ma w telefonie.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Post autor: habish »

Bo logujesz się na numer telefonu męża... zaloguj się na numer Internetowy lub jeśli obydwa są na jednym koncie, wybierz go z listy (przycisk ZMIEŃ z lewej strony pod numerem).
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Pakiet danych - jak to właściwie jest ?

Post autor: Przemek_Plus »

patryk7588 pisze:GB z pakietu podstawowego schodzą także podczas połączenia w LTE.
Stan pakietu możesz śledzić na http://www.online.plus.pl
Po wykorzystaniu pakietu podstawowego transfer danych w LTE działa dalej zgodnie z usługą "LTE bez limitu", natomiast w innych technologiach zakładany jest lejek 32kB/s.
patryk7588 pisze:Bo logujesz się na numer telefonu męża... zaloguj się na numer Internetowy lub jeśli obydwa są na jednym koncie, wybierz go z listy (przycisk ZMIEŃ z lewej strony pod numerem).
Potwierdzam ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ