LTE w Bełchatowie

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
radex
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 gru 2016, o 08:03

LTE w Bełchatowie

Post autor: radex »

Witam,czy korzysta ktoś może z internetu LTE cp lub plus w Bełchatowie? Ja sam posiadam takowy od jakiegoś czasu i jestem mocno rozczarowany. Robiłem wszystko co się da żeby poprawić parametry. Podłączyłem router huawei B315 i podłączyłem antene dualną 15dbi a predkość pobierania nie przekracza 2mb, to jest oczywiście maks który sporadycznie się zdarza. Co dziwne po podłączeniu anteny parametry praktycznie się nie zmieniają. Zastanawiałem się czy wszyscy klienci tego operatora w Bełchatowie mają takie wyniki?

Witam, mam pytanie do pracowników plusa, czy cyfrowy polsat korzysta z tych samych nadajników co plus? Drugie pytanie to ile nadajników LTE 1800 znajduje się w Bełchatowie i na który powinienem ustawić antene żeby uzyskać najlepszy sygnał, mieszkam na rogu ulic Sienkiewicza i Kempfinówka, prosze o szybką odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2016, o 11:05 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki i posty
SuperGrozer
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 15 lip 2014, o 15:57

Re: LTE w Bełchatowie

Post autor: SuperGrozer »

od ponad 2 lat jest tak jak piszesz czyli LTE ślimak.
Ja juz siedze u konkurencji i chwale sobie.

NIc nie chca zrobic z nadajnikami w Bełchatowie. ciagle slyszysz tylko ze nadajniki przeciazane sa ;-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: LTE w Bełchatowie

Post autor: Daniel_Plus »

radex, podaj proszę parametry sygnału, jakie uzyskujesz (RSRP, RSSI, RSRQ). Najbliższa stacja z LTE1800 to BT31169, która jest w odległości ok. 1 km i znajduje się przy Ul. Kościuszki (blisko skrzyżowania z ul. Mielczarskiego).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
SuperGrozer
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 15 lip 2014, o 15:57

Re: LTE w Bełchatowie

Post autor: SuperGrozer »

parametry nic nie dzadza . Obcinacie transfer do mak 2 mega i tyle w teamcie to nie jest obciazenie nadajnika to jest przykrecenie kurka jak Putin z gazem
radex
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2016, o 08:03

Re: LTE w Bełchatowie

Post autor: radex »

RSRP -118dBm
RSRQ -12dB
RSSI -87dBm
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: LTE w Bełchatowie

Post autor: Daniel_Plus »

radex, w Twoim przypadku konieczne jest poprawienie parametrów sygnału, gdyż wyniki są słabe. Czy anteny przypadkiem nic nie zasłania? Może są drzewa albo blisko budynek? Spróbuj również przetestować jej różne ustawienie sprawdzając, kiedy parametry są najlepsze. Dodatkowo możesz też sprawdzić wykonując telefonem test pod nadajnikiem, jakie są realne prędkości do osiągnięcia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ