LTE - co z tym no limit?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Alek74
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:24

Re: LTE - co z tym no limit?

Post autor: Alek74 »

tolo pisze:
Szymon6555 pisze:Też mnie to nurtuje.

Czy ktoś z użytkowników mógłby z doświadczenia powiedzieć ile danych pobrał po przekroczeniu podstawowych GB?
Bo według zapewnień ludzi z plusa tu na forum jak i w salonie, może to być 1GB jak i 1000GB.

W chwili obecnej Plus ma najbardziej nieuczciwą ofertę na rynku, bo kupujemy kota w worku. Inne sieci mają z góry ustalony mc limit - w przybliżeniu, bo raz jest to 250GB, raz 200GB, a w plusie nikt nie wiem. Chociaż plus pewnie wie, bo jakoś to musi być zaprogramowane, tylko wali głupa.

Z tym fup, to tak bezczelnie plus postąpił, że nikt nie powinien korzystać z ich usług.
"Proszę pana, to nie wina plusa, że ma pan prędkość 32kbps, tylko pana. Wykorzystał pan pakiet podstawowy i dodatkowo 10mb i to fup przydzielił panu limity. Mamy, to w regulaminie" - w wolnym tłumaczeniu fup - zabezpieczenie przed skargami klientów, że plus robi ich w balona.
Do 130 GB niby pełna prędkość ale z przeszkodami w granicach 140 GB 10mb/s 150 GB 1mb/s i 155 GB 512 - pozamiatane.
Czyli najgorsza oferta na rynku. Gdybym miał lepszy zasięg innych sieci, wybrałbym np. orange.
Z plusem jest o tyle dobrze, że mają smart dom i można internet wziąć na sąsiada, który ma cp i telefon, a nie ma internetu i wtedy płacimy 50% - można troche zrobić w wała plus. W innym wypadku nie widzę sensu brania internetu z plusa.
155GB na mc. dla rodziny nawet 3os. to nic. A nie mówię już o większych rodzinach.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE - co z tym no limit?

Post autor: habish »

@Alek74, a Ciebie po ilu GB wycięli?
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: LTE - co z tym no limit?

Post autor: jovi123 »

Alek74 pisze:
tolo pisze:
Szymon6555 pisze:Też mnie to nurtuje.

Czy ktoś z użytkowników mógłby z doświadczenia powiedzieć ile danych pobrał po przekroczeniu podstawowych GB?
Bo według zapewnień ludzi z plusa tu na forum jak i w salonie, może to być 1GB jak i 1000GB.

W chwili obecnej Plus ma najbardziej nieuczciwą ofertę na rynku, bo kupujemy kota w worku. Inne sieci mają z góry ustalony mc limit - w przybliżeniu, bo raz jest to 250GB, raz 200GB, a w plusie nikt nie wiem. Chociaż plus pewnie wie, bo jakoś to musi być zaprogramowane, tylko wali głupa.

Z tym fup, to tak bezczelnie plus postąpił, że nikt nie powinien korzystać z ich usług.
"Proszę pana, to nie wina plusa, że ma pan prędkość 32kbps, tylko pana. Wykorzystał pan pakiet podstawowy i dodatkowo 10mb i to fup przydzielił panu limity. Mamy, to w regulaminie" - w wolnym tłumaczeniu fup - zabezpieczenie przed skargami klientów, że plus robi ich w balona.
Do 130 GB niby pełna prędkość ale z przeszkodami w granicach 140 GB 10mb/s 150 GB 1mb/s i 155 GB 512 - pozamiatane.
Czyli najgorsza oferta na rynku. Gdybym miał lepszy zasięg innych sieci, wybrałbym np. orange.
Z plusem jest o tyle dobrze, że mają smart dom i można internet wziąć na sąsiada, który ma cp i telefon, a nie ma internetu i wtedy płacimy 50% - można troche zrobić w wała plus. W innym wypadku nie widzę sensu brania internetu z plusa.
155GB na mc. dla rodziny nawet 3os. to nic. A nie mówię już o większych rodzinach.
noo tak tak w PLAY masz jasno to fakt nielimitowane LTE kończy się po 100GB i faktycznie jest to napisane ale określanie że PLUS ma najgorszą ofertę to chyba lekka przesada, ORANGE? nie rozmieszaj wszystkich LTE przy zasięgu -75db 8mb/s
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE - co z tym no limit?

Post autor: habish »

Proponuję aby każdy zrobił test we własnym zakresie, wówczas będziecie wiedzieć na czym stoicie.
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: LTE - co z tym no limit?

Post autor: ktry »

Limit mam 60 Gb zawsze wykorzystuję w 3G ,bo LTE w godzinach szczytu to od 0,5 do 2 Mbit, 3G daje radę 10 Mbit.Wystarcza mi to na ok. 2 tygodnie.Kolejne 2 męczę się na tragicznym LTE , zciągając kolejne 60-70 Gb.
Jak na razie nigdy lejka nie zaliczyłem ,poza naturalnym lejkiem jakim jest kiepska jakość usługi LTE w Plusie. Przez ostatnie miesiące kupuję startery rejestruję je i do śmieci.Przetestowałem już każdą sieć i Plus wypada naj gorzej u mnie. Jak zlikwidują bonus za rejestrację to nie wiem co zrobię.
ODPOWIEDZ