Router wylacza sie po 5/10 min

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
F4bl394
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 sty 2017, o 19:55

Router wylacza sie po 5/10 min

Post autor: F4bl394 »

Witam . mam problem z ruterem mobilnym Huawei e5573 . internet chodzi ladnie zawsze jest dobry zasieg ale po okolo 5/10 minutach sam sie wylacza . patrzylem w ustawieniach i niby wszystko jesat ok . proby resetowania routera tez zdaly sie na marne . wiec z jakiego powodu moze sie wylaczac?
dodam ze router mam podlaczony tylko do pc-ta przez usb
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Router wylacza sie po 5/10 min

Post autor: Krzysiek_Plus »

F4bl394, jeśli korzystasz z połączenia poprzez WiFi to w panelu admina sugeruje wyłączyć funkcje "Automatyczne wył sieci WiFI" (Ustawienia -> Ustawienia WiFi -> Zaawansowane).

W innym przypadku, jeśli przywrócenie ustawień fabrycznych nie rozwiązuje problemu obawiam się, że pozostaje już tylko dodanie sprzętu do serwisu.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, o 12:51 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana działu
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
1olek1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, o 16:30

Re: Router wylacza sie po 5/10 min

Post autor: 1olek1 »

Witam
Miałem identyczna sytuacje, problem był banalny, okazało się ze modem nie laduje się z gniazda USB komputera, bateria jest wyladowana i dlatego modem wylancza się permanentnie. Wystarczylo go naladowac ladowarka do telefonu i wszystko działa. Osobiscie zostawiłem go na ładowarce i komputer polaczylem przez wi-fi, inaczej sytuacja powtarza się bo po podlaczeniu do PC przez kabel USB bateria rozladowuje się a port USB komputera nie chce ladowac baterii.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ