Przedłużenie umowy a FUP

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy a FUP

Post autor: Krzysiek_Plus »

jorgo, czyli ograniczenie zostało wprowadzone zgodnie z regulaminem po wykorzystaniu limitu 60GB.
jorgo pisze:Szkoda, bo na infolinii gdy zamawiałem usługę to pytałem o FUP - to był 2015 r. i głośno było o lejkach stosowanych przez Plusa, i zapewniano mnie że nie będzie żadnego drastycznego lejka.
Mimo to sugeruje kontakt z BOK CP i zweryfikowanie czy jest możliwość aktywacji tej usługi, ewentualnie zmiany na plan taryfowy, który pozwala na aktywację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jorgo
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 10:51

Re: Przedłużenie umowy a FUP

Post autor: jorgo »

Krzysiek_Plus pisze:jorgo, czyli ograniczenie zostało wprowadzone zgodnie z regulaminem po wykorzystaniu limitu 60GB.
jorgo pisze:Szkoda, bo na infolinii gdy zamawiałem usługę to pytałem o FUP - to był 2015 r. i głośno było o lejkach stosowanych przez Plusa, i zapewniano mnie że nie będzie żadnego drastycznego lejka.
Mimo to sugeruje kontakt z BOK CP i zweryfikowanie czy jest możliwość aktywacji tej usługi, ewentualnie zmiany na plan taryfowy, który pozwala na aktywację.
Nie ma sensu ponownie dzwonić, bo jak mówię regulamin świadczenia usług nie przewiduje dla opcji z limitem 20 i 30 Gb tej opcji. Byłem w salonie Plusa i po rozważeniu wszystkich "za i przeciw" podjąłem decyzję i rezygnuje z usług CP na LTE i TV. A z Plusa przeniosę 4 numery. Macie zbyt drogo!!!
ODPOWIEDZ