Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.2018

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.2018

Post autor: habish »

Plus Internet

Obrazek

Obrazek



Plus Internet dla Firm

Obrazek

Obrazek

Źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1434
dav
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 28 cze 2017, o 16:14

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: dav »

Najważniejsze pytanie na jakich zasadach będzie LTE bez końca. Czekamy na regulamin.
Kamilf1987
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2017, o 07:45

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: Kamilf1987 »

Dokładnie, czekamy na regulamin i czekamy na ofertę w której w odniesieniu do Internetu domowego Plus zniesie wreszcie limity transferu/prędkości - tak by bez limitu faktycznie oznaczało bez limitu, bez gwiazdek i haczyków.
Chciałbym doczekać dnia gdy za pośrednictwem plusa będę mógł pobrać np 400-500GB danych z pełną uzyskiwaną nie ograniczoną żadnymi lejkami prędkością po Lte. Ale to chyba jeszcze nie ten czas i nie ta oferta :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: habish »

Przykładowy regulamin ze strony plus.pl:
https://www.plus.pl/documents/16/612264 ... b331fdd469
Więcej na www.plus.pl
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: jarek19844 »

W nowej taryfie w regulaminie widnieje zapis iż pakiety podstawowe wynoszą odpowiednio 20, 35, 50 i 90 GB. Do tych pakietów doliczany jest "promocyjny limit transmisji danych" w wysokości 10GB co daje nam odpowiednio całkowite limity w wysokości 30, 45, 60 i 100GB. Moje pytanie jest następujące: czemu limity są rozdzielone na "podstawowe" i "promocyjne". Czy mam rozumieć iż ten pakiet dodatkowy "promocyjny" 10GB jest na jakiś czas i zostanie anulowany/wyłączony? Czy to jest promocja czasowa? Nigdzie w regulaminie nie znalazłem wyjaśnienia na temat "promocyjnego limitu transmisji danych". Nasuwa mi się to pytanie czy przypadkiem ten dodatkowy bonus w postaci 10GB nie jest ograniczony czasowo. Bo przecież można było od razu podać końcowe wartości limitów a nie rozdzielać je i sumować. Czy ktoś z specjalistów Plusa jest mi w stanie odpowiedzieć? Z góry dziękuję
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: habish »

Przy przedłużeniu umowy dostajemy również dodatkowy, jednorazowy pakiet danych na cały czas trwania umowy, wygląda to tak:
Obrazek
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: jarek19844 »

Chodziło mi o ten „promocyjny limit transmisji danych” 10GB, czy to jest promocja czasowa czy na cały czas umowy? Nigdzie w regulaminie nie ma wzmianki o tym. Czy ktoś ze specjalistów Plusa mógłby się wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: Daniel_Plus »

jarek19844, promocyjny limit obowiązuje przez cały okres umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: jarek19844 »

Jak wygląda sprawa naliczenia rabatu 10zł w SmartDom. Na koncie abonenckim mam dwie usługi. Telefon i jedna aktywację internetu plusa (nie jest ona rabatowana Smart domem). Chciałem wziąć z nowej oferty kolejna aktywację internetu Plusa. Czy ta nowa aktywacja (numer) będzie rabatowana/pomniejszona automatycznie od 3-go miesiąca? (bo 2 miesiące są bez opłat abonamentowych) - tak jest w ofercie napisane. Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: torre24 »

Też mam pytanie o Smartdom. W układzie telefon (I), TV (II) i internet (III) jako pierwsza w tej chwili kończy się umowa na internet. Zestaw jest złożony w pierwszej edycji Smartdomu. I tu pytania:
- co muszę/mogę zrobić gdy umowa na internet (III) dobiegnie końca aby nie stracić rabatu 48,90 zł? czy mam ją pozostawić jako umowę na czas nieokreślony? bo rozumiem, że jeśli ją przedłużę to automatycznie wejdzie do SD IV i rabat zmniejszy się do 10 zł?
- czy rozwiązanie umowy na internet (III) spowoduje rozsypanie się Smartdomu i utratę zniżki na TV (II)?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: Daniel_Plus »

jarek19844, niestety nie będzie rabatu, bo trzecia aktywacja musiałaby być innego rodzaju niż dwie pierwsze.

torre24
torre24 pisze:- co muszę/mogę zrobić gdy umowa na internet (III) dobiegnie końca aby nie stracić rabatu 48,90 zł? czy mam ją pozostawić jako umowę na czas nieokreślony?
Tak.
torre24 pisze:jeśli ją przedłużę to automatycznie wejdzie do SD IV i rabat zmniejszy się do 10 zł?
Tak.
torre24 pisze:- czy rozwiązanie umowy na internet (III) spowoduje rozsypanie się Smartdomu i utratę zniżki na TV (II)?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: jarek19844 »

Ale jeżeli pierwsza nie jest w ogóle rabatowana SmartDomem? To co zrobić aby którakolwiek usługa była objęta rabatem smartDom?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: Daniel_Plus »

jarek19844, pierwsza usługa nigdy nie jest rabatowana w SmartDom. Jeżeli zrezygnujesz z internetu to w ramach programu otrzymasz zniżkę 10 zł na telewizję, jeśli przedłużysz na nią umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek19844
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 3 maja 2009, o 22:39

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: jarek19844 »

Doprecyzuję zatem, bo chyba nie zrozumieliśmy się. Posiadam abonament telefoniczny, później dodatkowo wziąłem umowę na internet plusa (pełnopłatna taryfa - bez rabatu smart dom) i teraz chciałem wziąć jeszcze jedną aktywację internetu. Czy ta druga aktywacja internetowa z nowej oferty byłaby rabatowana smartdomem?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Plus Internet / Plus Internet dla Firm - oferta od 14.2.

Post autor: Daniel_Plus »

jarek19844, przepraszam, pomyliłem posty :oops: W Twojej sytuacji, jeżeli przy podpisywaniu umowy na internet nie przystąpiłeś do programu to teraz, w trakcie umowy, uzyskanie rabatu nie jest możliwe. Na trzecią umowę, ze względu na to, że będzie tego samego rodzaju co druga to też nie będzie rabatu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ