internet na karte

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tomkill
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 12:35

internet na karte

Post autor: tomkill »

Witam chce kupic internet na 1 miesiac tak minimum 5gb i chce zeby internet dzialal w niemczech,ktos moze mi pomoc jak kupic ten pakiet na internet mobilny?
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: internet na karte

Post autor: Daniel_Plus »

tomkill, tutaj możesz znaleźć ofertę: https://www.plus.pl/na-karte

W przypadku wykupieniu pakietu 3 GB za 5 zł miałbyś do wykorzystania 400 MB za granicą (UE).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomkill
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 12:35

Re: internet na karte

Post autor: tomkill »

*136*11*03# wpisalem ten kod ale przyszla mi odpowiedz ze""usluga niedostepna,sprawdz czy mam srodki,czy usluga nie wylucza sie z inna usluga czy spelnione sa inne warunki w celu jej aktywacji " aktywna taryfa to JA+na karte
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: internet na karte

Post autor: Daniel_Plus »

tomkill, zatem należy zmienić taryfę z Ja+ Na Kartę na Prosto na Kartę przy pomocy kodu: *147*26# (0 zł), a następnie włączyć promocję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomkill
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 12:35

Re: internet na karte

Post autor: tomkill »

dzieki za pomoc,tak wlasnie myslalem ;>temat mozna zamknac
March3wa
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, o 11:10

Za mało transferu?

Post autor: March3wa »

Witam, zakupiłem dzisiaj internet "ja+2gb na 30dni" za 13 zl w taryfie ja+ na kartę 1; wszystko dziala, jednak po wejściu w aplikację plusa zauważyłem że mam aktywne 2 pakiety internetu- jeden jakiś domyślny 1.5gb a drugi właśnie z tej promocji i tu widnieje napis że posiadam 1gb zamiast dwóch (zdjęcie: https://zapodaj.net/ad48ed48cc090.png.html), o co chodzi? Ponadto internet z obydwu pakietów zużywa się jednocześnie- tak jakby działały one osobno, np kiedy zużyję 10mb to i z pierwszego i z drugiego ubywa po 10mb. Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 18 lip 2018, o 16:02 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do innego wątku
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: internet na karte

Post autor: Daniel_Plus »

March3wa, możesz mieć jednocześnie aktywne dwa pakiety: 1 GB oraz 2 GB. Napisz proszę jakie informacje uzyskujesz po wpisaniu kodów: *121# i *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adam2213
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, o 21:45

Zasady działania internetu po wyczerpaniu limitu

Post autor: Adam2213 »

Witam chciałbym się dowiedzieć czy wyczerpanie limitu dezaktywuje internet lub nalicza opłaty. Korzystam z internetu na kartę w smartfonie pakiet 25zł 10GB internetu+nielimitowane rozmowy i sms oraz chyba darmowa ipla, facebook.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, o 09:59 przez Michał_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: internet na karte

Post autor: Michał_Plus »

Adam2213, po wyczerpaniu pakietu, opłaty za transfer będą pobierane z wolnych środków, wg cennika, aż do ich wyczerpania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adam2213
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, o 21:45

Internet po przekroczeniu pakietu

Post autor: Adam2213 »

witam mam pakiet internetu plus na kartę 10GB za 25zł na 30dni + nielimitowane rozmowy i sms oraz bodajże darmowy transfer na fb/ipla. Mam pytanie co się dzieje po przekroczeniu pakietu, internet się kończy, zwalnia czy może nalicza opłaty?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet po przekroczeniu pakietu

Post autor: sl@w_es »

Adam2213,

pytałeś już co prawda o powyższą kwestię tutaj jednak odpowiedź jaką otrzymałeś:
[color=#00BF00]Michał_Plus[/color] pisze:Adam2213, po wyczerpaniu pakietu, opłaty za transfer będą pobierane z wolnych środków, wg cennika, aż do ich wyczerpania.

moim zdaniem jest raczej niepoprawna.
Raczej, ponieważ w nowszych taryfach na kartę po przekroczeniu jednostek z pakietu, prędkość transmisji zostaje obniżona, a użytkownik nie jest obciążany żadną dodatkową opłatą za transmisję danych.
Sprawdź kodem *147#, w aplikacji mobilnej lub Plus Online z jakiej taryfy korzystasz i podaj jej dokładną nazwę, a wtedy wszystko będzie jasne.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Adam2213
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, o 21:45

Re: Internet po przekroczeniu pakietu

Post autor: Adam2213 »

"Aktywna taryfa to nowy plush"
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet po przekroczeniu pakietu

Post autor: sl@w_es »

Adam2213 pisze:"(...) nowy plush"
I wszystko jasne - jest tak jak wcześniej napisałem.
Na potwierdzenie cytat z Regulaminu PromocjiInternet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu” pkt 13:
Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowego w danym Okresie Ważności Promocji prędkość transmisji danych zostanie obniżona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję danych. Abonent zostanie poinformowany o obniżeniu prędkości transmisji danych za pomocą wiadomości tekstowej SMS.
Inna rzecz, że przy tak obniżonej prędkości w necie nie pośmigasz, ale będzie to informacją, że pakiet internetowy został wyczerpany.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5469
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: internet na karte

Post autor: Michał_Plus »

Adam2213, zwolni w przypadku posiadania włączonej promocji "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu" i spełnienia warunku: "Abonent może korzystać z Pakietu internetowego, gdy posiada dodatnią wartość swojego konta (min. 1 gr) i jednocześnie znajduje się w Okresie ważności dla Usług wychodzących". Sprawdź kodem *136# które promocje są aktywne na Twoim koncie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adam2213
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, o 21:45

Re: internet na karte

Post autor: Adam2213 »

Ok, mam jeszcze jedno pytanie, w niektórych postach o poprzednich promocjach było napisane że internet zwolni jeśli po przekroczeniu pakietu użytkownik będzie korzystał z innej łączności niż lte. Czy w tym pakiecie jest tak samo, czy lte również zwalnia?
ODPOWIEDZ