Internet bez modemu.

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gotong
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:32

Internet bez modemu.

Post autor: gotong »

Witam.
Jestem zainteresowany Internetem mobilnym w sieci plus, jednak bez modemu, ponieważ posiadam laptopa z wbudowanym modemem 3g.
Jak wygląda oferta Internetu w abonamencie bez modemu?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet bez modemu.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Cześć gotong, dzięki za zaintersowanie się naszą ofertą,

Szczegóły oferty bez modemu możesz znaleść pod tym linkiem: http://internet.plus.pl/indywidualni/pr ... plus-karta
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gotong
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:32

Re: Internet bez modemu.

Post autor: gotong »

Jeśli dobrze rozumiem, jedyną zaletą, oferty bez modemu jest możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony?
Tak samo, jeśli chciałbym pakiet okazjonalny, to za to, że mam u państwa Abonament telefoniczny, też nie będę miał żadnych korzyści?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet bez modemu.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Umowa bez modemu jest na 18 lub 12 miesięcy.

Zaletą dla Stałych klientów jest rabat na abonament który jest uwzględniony w tabeli w rubryce: Rabat na abonament
dla Klientów posiadających abonament w Plusie lub Mix

Od 5zł do 15zł w zależności od taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gotong
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:32

Re: Internet bez modemu.

Post autor: gotong »

Widzę w tabelce Zyskujesz:
- możliwość zrezygnowania z Internetu w każdym momencie, •bo podpisujesz umowę na czas nieoznaczony

Dodatkowo pakiet okazjo- nalny:
14,90 zł, 1gb, rabat brak, pakiet dostępny w godzinach 1:00 7:00 brak.

Więc to żadna rewelacja.
Myślałem, że jako stały klient, może dostanę to za 9,90 zł lub 2gb.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
adek20
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2013, o 10:05

Re: Internet bez modemu.

Post autor: adek20 »

Oficjalny dział plusa w którym konsultanci nie znają warunków ofert przez siebie sprzedawanych, tak jak napisał gotong umowa bez modemu jest na czas nieokreślony a nie panie specjalisto na 12 czy 18 miesięcy. Ja mam inne pytanie czy z przejścia z abonamentu na czas nieokreślony na abonament na czas oznaczony 24 miesiące jest jakiś rabat ?? W play tak jest że przechodząc z nieoznaczonego na oznaczony jest 10zł upustu i można umowę podpisać na 12 lub 18 miesięcy. Proszę o wypowiedź prawdziwego specjalisty.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet bez modemu.

Post autor: sl@w_es »

adek20 pisze:(...) czy z przejścia z abonamentu na czas nieokreślony na abonament na czas oznaczony 24 miesiące jest jakiś rabat ?? W play tak jest że przechodząc z nieoznaczonego na oznaczony jest 10zł upustu i można umowę podpisać na 12 lub 18 miesięcy. (...)
Co ma oferta innego operatora do oferty obowiązującej w Plusie :?: :shock:
Jeśli warunki u innego operatora są dla Ciebie bardziej korzystne to wybierz jego usługi, a nie będziesz musiał zadawać pytań konsultantom, którzy "nie znają warunków ofert przez siebie sprzedawanych".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
gotong
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:32

Re: Internet bez modemu.

Post autor: gotong »

sl@w_es pisze:
adek20 pisze:(...) czy z przejścia z abonamentu na czas nieokreślony na abonament na czas oznaczony 24 miesiące jest jakiś rabat ?? W play tak jest że przechodząc z nieoznaczonego na oznaczony jest 10zł upustu i można umowę podpisać na 12 lub 18 miesięcy. (...)
Co ma oferta innego operatora do oferty obowiązującej w Plusie :?: :shock:
Jeśli warunki u innego operatora są dla Ciebie bardziej korzystne to wybierz jego usługi, a nie będziesz musiał zadawać pytań konsultantom, którzy "nie znają warunków ofert przez siebie sprzedawanych".
A może to ma, że Adek napisał przykład o co pyta, żeby konsultanci mogli dobrze zrozumieć.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet bez modemu.

Post autor: sl@w_es »

gotong pisze:(...) A może to ma, że Adek napisał przykład o co pyta, żeby konsultanci mogli dobrze zrozumieć.
O ile dobrze widzę i potrafię zrozumieć słowo pisane to wątek ten nie dotyczy porównań ofert innych operatorów, więc proszę trzymać się tematu (Regulamin Plus Forum).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet bez modemu.

Post autor: Krzysiek_Plus »

adek20 pisze:Oficjalny dział plusa w którym konsultanci nie znają warunków ofert przez siebie sprzedawanych, tak jak napisał gotong umowa bez modemu jest na czas nieokreślony a nie panie specjalisto na 12 czy 18 miesięcy. Ja mam inne pytanie czy z przejścia z abonamentu na czas nieokreślony na abonament na czas oznaczony 24 miesiące jest jakiś rabat ?? W play tak jest że przechodząc z nieoznaczonego na oznaczony jest 10zł upustu i można umowę podpisać na 12 lub 18 miesięcy. Proszę o wypowiedź prawdziwego specjalisty.
Adek20 do niedawna obowiązywały jeszcze 2 promocje :-) i na czas określony i nieokreślony. Ale rzeczywiście na stronie jest już tylko informacja o tej drugiej.

A co do twojego pytania to tak jeśli wybierzesz np:. Internet Mobilny – oferta z modemem lub routerem również uzyskujesz rabat ale tylko jeśli posiadasz jednocześnie drugi numer w Abonamencie lub Mix.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adek20
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2013, o 10:05

Re: Internet bez modemu.

Post autor: adek20 »

To że mając inny abonament lub mix wiem że jest rabat, ale ja się pytam czy mając abonament na czas nieokreślony bez modemu/routera jak podpiszę abonament na czas określony 24 miesiące z modemem/routerem dostanę jakiś rabat na ten abonament ?? Nie powinna zajść sytuacja że umowa jest przedłużana jak dla stałych klientów ?? sl@w_es napisz w którym miejscu dokonałem porównania operatorów ?? wydaje mi się że podałem przykład o co mi chodzi a nie porównanie. Tak czy inaczej umowa w play kończy mi się 09.02 rozglądam się jak przejść do was (tylko ze względu na prędkość) a konsultanci są po to aby udzielić informacji rzetelnej i aktualnej.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet bez modemu.

Post autor: sl@w_es »

adek20 pisze:(...) sl@w_es napisz w którym miejscu dokonałem porównania operatorów ?? wydaje mi się że podałem przykład o co mi chodzi a nie porównanie. (...)
Napisałeś o ofercie Plusa, a jako przykład podałeś ofertę Play, więc czymże to jest jak nie porównaniem ofert?
Więcej na ten temat nie zamierzam dyskutować, bo jak już napisałem wcześniej nie o to chodzi w tym temacie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet bez modemu.

Post autor: Krzysiek_Plus »

adek20 pisze:To że mając inny abonament lub mix wiem że jest rabat, ale ja się pytam czy mając abonament na czas nieokreślony bez modemu/routera jak podpiszę abonament na czas określony 24 miesiące z modemem/routerem dostanę jakiś rabat na ten abonament ??
Adek20 takie rabatu niema.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adek20
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2013, o 10:05

Re: Internet bez modemu.

Post autor: adek20 »

Witam ponownie
Mam takie pytanie czy jeśli aktywowałbym usługę mix 20x20zł to czy będzie należał mi się rabat na abonament w taryfie codziennej ??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet bez modemu.

Post autor: Krzysiek_Plus »

adek20 pisze:Witam ponownie
Mam takie pytanie czy jeśli aktywowałbym usługę mix 20x20zł to czy będzie należał mi się rabat na abonament w taryfie codziennej ??
Niestety nie :-( . Z promocji można skorzystać, jeśli w momencie podpisywania umowy posiadamy już aktywny numer w: Plus Mix, Plus Abonament, lub Plus Firma.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ