ZTE 821 Problem z żółtym wykrzyknikiem

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

ZTE 821 Problem z żółtym wykrzyknikiem

Post autor: marcin94r »

Witam Laptop win 7 64 bit

Od piątego grudnia mam podpisaną umowę Internecie śmigał jak tra lala

Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem, a mianowicie z ŻÓŁTYM WYKRZYKNIKIEM

Problem rozwiązuje tylko w ten sposób, że muszę modem wyciągać z portu USB i ponownie wpiąć

Zauważyłem, że kiedy internet chodzi np. oglądam film na ipla ten problem się nie pojawia tak często, ale jak przez chwilę przestanę oglądać czy to filmy czy strony to zaraz wykrzyknik się pokazuje

Dziwne ? Bo nigdy tak nie miałem

Winą może być oprogramowanie Plus Internet, albo sam sterownik do ZTE MF821

Moje pytanie: Czy ten problem miedzy innymi zostanie poprawiony chodzi głownie o sterownik do ZTE MF821

Osoby które mają podobny problem niech opiszą na tej stronie ;-)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: ZTE 821 Problem z żółtym wykrzyknikiem

Post autor: Krzysiek_Plus »

marcin94r pisze:Witam Laptop win 7 64 bit

Od piątego grudnia mam podpisaną umowę Internecie śmigał jak tra lala

Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem, a mianowicie z ŻÓŁTYM WYKRZYKNIKIEM

Problem rozwiązuje tylko w ten sposób, że muszę modem wyciągać z portu USB i ponownie wpiąć

Zauważyłem, że kiedy internet chodzi np. oglądam film na ipla ten problem się nie pojawia tak często, ale jak przez chwilę przestanę oglądać czy to filmy czy strony to zaraz wykrzyknik się pokazuje

Dziwne ? Bo nigdy tak nie miałem

Winą może być oprogramowanie Plus Internet, albo sam sterownik do ZTE MF821

Moje pytanie: Czy ten problem miedzy innymi zostanie poprawiony chodzi głownie o sterownik do ZTE MF821

Osoby które mają podobny problem niech opiszą na tej stronie ;-)
Tak, nowa wersja powinna również ten błąd usunąć. Rozumiem, że ten wykrzyknik jest związany z dublowaniem adresu ip ?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: ZTE 821 Problem z żółtym wykrzyknikiem

Post autor: marcin94r »

Trudno powiedzieć ale myślę ze tak Czy wiadomo kiedy nowa wersja wejdzie ?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: ZTE 821 Problem z żółtym wykrzyknikiem

Post autor: Krzysiek_Plus »

Niestety nie mam jeszcze żadnej informacji o konkretnej dacie. :-(
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalis77

Problem z mf 821

Post autor: michalis77 »

Witam.
Mam ten ZTE od października i szwankuje od dnia nabycia. U mnie również jest mega problem z tym modemem. Zrywanie połączenia i żółty wykrzyknik w obszarze powiadomień. Tu gdzie mieszkam modem pracuje w sieciach 3g lub HSDPA, co dwa trzy tygodnie jestem w Łodzi w zasięgu LTE i tam problem również występuje. Po zerwaniu robię połączenie dial-up według zaleceń działu technicznego jakiś czas działa do czasu kolejnego zerwania i wtedy ponowny dial-up. Po kilku takich internetu nie da się już włączyć tylko konieczne jest wyłączenie laptopa i ponowne uruchomienie wszystkiego. Niekiedy śmiga idealnie przez parę godzin, a czasami 5 razy w ciągu godz zerwie. Jak mi powiedziano w dziale tech siła sygnału nie jest tego przyczyną - mam 2-3 kreski, a w Łodzi LTE mam na cztery kreski.Prędkość u mnie jest od 1 do 7 mbps. Mam vaio svs1511t9es z W7professional. Opisywałem im to już szczegółowo mailem i przez tel i jak dotąd nic.
Ktoś może zna środek zaradczy na ten stan rzeczy, bo już ręce na tą niemoc opadają.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2013, o 13:08 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Proszę nie zakładać nowych wątków z tym samym tematem.
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Aplikacja Plus Internet

Post autor: marcin94r »

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z aplikacją Plus Internet a mianowicie kiedy się łączy z siecią to nagle aplikacja przestaje działać i nie ma żadnej reakcji Próbowałem odinstalować ale to nic nie pomaga Aby program zaczął działać muszę czekać jakieś cztery minuty ale za to kiedy przerwie internet znowu problem się pojawia .

Drugi problem to aplikacja przerywa pobieranie danych a gdy dłużej ta przerwa trwa to pokazuje się żółty wykrzyknik.

Proszę o Pomoc
Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, o 16:15 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Prosze nie zakładać nowych wątków, tyczących sie tego samego problemu.
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Aplikacja Plus Internet

Post autor: Hunter »

Osobiście bym sprawdził w podglądzie zdarzeń dlaczego ją wywala i czy są jakieś błędy z połączeniem.
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Aplikacja Plus Internet

Post autor: adriaanos16 »

Zainstaluj Sobie TopNetInfo :) Jest Duuużo lepszy niż apka od plusa ;)
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Aplikacja Plus Internet

Post autor: marcin94r »

adriaanos16 pisze:Zainstaluj Sobie TopNetInfo :) Jest Duuużo lepszy niż apka od plusa ;)

Instalowałem ale mój modem nie jest wykrywany na win 7
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Aplikacja Plus Internet

Post autor: marcin94r »

Moje błędy w dzienniku

System wykrył konflikt adresów między adresem IP 77.115.87.145 a komputerem o sieciowym adresie sprzętowym 00-A0-C6-00-00-01. W rezultacie mogą być zakłócone operacje sieciowe na tym komputerze.

Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie sieciowym 0x00A0C6000000. Wystąpił następujący błąd: 0x79. Komputer będzie ponawiał próby uzyskania adresu z serwera adresów sieciowych (DHCP).

Upłynął limit czasu rozpoznawania nazwy ksn-file-geo.kaspersky-labs.com po tym, jak żaden ze skonfigurowanych serwerów DNS nie odpowiedział.

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.
ODPOWIEDZ