internet LTE i inny temat

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
CyBuch
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 gru 2011, o 12:22

internet LTE i inny temat

Post autor: CyBuch »

Czy bedzie kiedys taka mozliwosc ze internet bedzie tak jak dzis 3g z non limit,czy bedziemy musieli placic 79.90 za neta i pozniej jescze doplacac drugie tyle?Jak nie bedzie takiej mozliwosci to nawet predkosc nie pomoze wam ludzie beda woleli 80 mb w tp/orange albo poczekac na upc z taka sama predkoscia.To ze mozecie miec poza domem to nic.

Drugi temat to jest taki:
Czy jak mam w telefonie nn limit i podlacze go do komputera jako uter to mi zerzre caly internet i bede musial jescze za doplacac czy jak w telefonie skonczy sie limit i spada transfer.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: internet LTE i inny temat

Post autor: Krzysiek_Plus »

CyBuch pisze:Czy bedzie kiedys taka mozliwosc ze internet bedzie tak jak dzis 3g z non limit,czy bedziemy musieli placic 79.90 za neta i pozniej jescze doplacac drugie tyle?Jak nie bedzie takiej mozliwosci to nawet predkosc nie pomoze wam ludzie beda woleli 80 mb w tp/orange albo poczekac na upc z taka sama predkoscia.To ze mozecie miec poza domem to nic.
Ale jaki Internet? 3g to tez technologia dostępu do Internetu.
:roll: Proszę sprecyzuj swoje pytanie.

CyBuch pisze:Drugi temat to jest taki:
Czy jak mam w telefonie nn limit i podłączę go do komputera jako uter to mi zerzre caly internet i bede musial jescze za doplacac czy jak w telefonie skonczy sie limit i spada transfer
Jeśli jest to pakiet typu Non Stop to prędkość tylko spada. Niema dodatkowych opłat naliczanych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
CyBuch
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 6 gru 2011, o 12:22

Re: internet LTE i inny temat

Post autor: CyBuch »

a jaki jest w temacie internet? oczywiscie LTE
Awatar użytkownika
Xcz
PlusManiak
Posty: 137
Rejestracja: 8 lis 2011, o 00:03

Re: internet LTE i inny temat

Post autor: Xcz »

CyBuch pisze:Czy bedzie kiedys taka mozliwosc ze internet bedzie tak jak dzis 3g z non limit,czy bedziemy musieli placic 79.90 za neta i pozniej jescze doplacac drugie tyle?
Co masz na myśli mówiąc 3g non limit ? kwestie ograniczenia prędkości po przekroczeniu pakietu? Z zupełnie nielimitowanym internetem w 3g się nie spotkałem, więc może masz do przekazania jakąś ciekawą informację w tym temacie ?
Jak nie bedzie takiej mozliwosci to nawet predkosc nie pomoze wam ludzie beda woleli 80 mb w tp/orange
:lol:
To ze mozecie miec poza domem to nic.
cóż to jest główne założenie mobilnego internetu.

CyBuch pisze:a jaki jest w temacie internet? oczywiscie LTE
oczekujesz konkretnej odpowiedzi, to zadaj konkretne pytanie :-/
"Więc idź, są światy inne niż ten"
ODPOWIEDZ