Aktywacja karty SIM

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
marecki60
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 sty 2013, o 18:58

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: marecki60 »

Sprawa wyjaśniona, otrzymałem telefon z punktu żeby odebrać telefon, odebrałem i wszystko jest ok. Podobno koleżanka wczoraj źle przekazała informacje. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
shalom65
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2013, o 13:43

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: shalom65 »

A czy coś w mojej sprawie wiadomo ? :) Czekam już jakiś czas za jakąś odpowiedzią.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: Krzysiek_Plus »

shalom65 tak jak pisałem wcześniej :-) , jeśli bede miał odpowiedź to dam znać ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziutol
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2013, o 23:52

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: ziutol »

Ja czekam na aktywację od poniedziałku ,zrezygnowałem z wypowiedzenia umowy. Czy można jakoś przyspieszyć aktywację karty? Jestem teraz bez tel, a na weekend bardzo mi potrzebny.
shalom65
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2013, o 13:43

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: shalom65 »

Podobnie jak Ty, kolego czekam tylko, że ja od piątku 18 stycznia. 21 stycznia tak jak Ty się o to zapytałem, przesłałem pesel do specjalisty plusa z tego forum i czekam. Nie wiem dlaczego sprawdzenie takiej rzeczy tyle musi trwać, ale czekam i powoli zaczynam czuć rozczarowanie. Nie wspomnę, że przy zamawianiu na infolini otrzymałem info że karta będzie aktywna do trzech dni.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: sl@w_es »

shalom65 pisze:(...) przy zamawianiu na infolini otrzymałem info że karta będzie aktywna do trzech dni.
Oczywiście, że tak, ale by aktywować kartę kurier musi zwrócić podpisane przez klienta dokumenty. Jednak jak wynika z Waszych postów kurierom się nigdzie nie spieszy, ani z dostawą, ani ze zwrotem umów.
Co w takim razie ma pisać Specjalista Plusa skoro już raz napisał:
Krzysiek_Plus pisze:shalom65 tak jak pisałem wcześniej :-) , jeśli bede miał odpowiedź to dam znać ;-)
CIERPLIWOŚCI.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
shalom65
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2013, o 13:43

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: shalom65 »

I ja to świetnie rozumiem. Jestem (jeszcze) cierpliwy, nikogo nie obwiniam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: sl@w_es »

shalom65 pisze:I ja to świetnie rozumiem. Jestem (jeszcze) cierpliwy, nikogo nie obwiniam.
Skoro tak świetnie to rozumiesz to po co ciągle się dopytujesz? Twoje pytania niczego nie zmienią, a wywołują frustrację; nie jesteś przecież sam na FORUM. Przejrzyj podobne wątki, a zrozumiesz jak stalowe nerwy muszą mieć Specjaliści Plusa.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
shalom65
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2013, o 13:43

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: shalom65 »

Przeglądałem i podziwiam ich. Ja po prostu nie rozumiem dlaczego nawet za odpowiedzią czekam już 3 dni. Nie mówię, że to wina specjalistów, bo w moim mniemaniu nie oni są za to odpowiedzialni. Miałem umowy z orange, playem i nigdy aktywacja tyle nie trwała. Ok, zamykam się już i cierpliwie będę czekał. Sory za nachalność, ale nie dopytywałbym się gdyby aktywna karta nie była mi potrzebna.
monikaimati
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2013, o 19:26

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: monikaimati »

ja telefon od kuriera dostałam 14stycznia i nadal cisza jedynie dzięki temu forum zadzwoniła do mnie pani i powiedziała tylko trzeba czekać no trudno :( czekam ale wiem jedno pierwszy i ostatni raz biore coś przez internet czy telefon :( wole tradycyjny salon
shalom65
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2013, o 13:43

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: shalom65 »

Dzięki wielkie za pomoc, wszystko już jest ok
tomtom
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2013, o 00:37

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: tomtom »

Niestety sprzedawcy w punktach PLUSa nie mówią prawdy. Dziś kupiłem iplus i aktywacja miała być w ciągu kilku chwil. Minęło kilka godzin i karta SIM nieaktywna.
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: Hunter »

Jeśli wszystko dobrze zrobili - to powinna byś aktywna w ciągu 15-30 minut, chyba że gdzieś Twoje zamówienie wysiadło, albo coś dziwnego wyskoczyło. Jeśli jutro będzie to samo, proponuję kontakt z punktem, może dostali jakąś informację.
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: Jrv »

Na umowie jest wyraźnie napisane, że aktywacja usługi może nastąpić do 7 dni roboczych od podpisania umowy.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
monikaimati
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2013, o 19:26

Re: Aktywacja karty SIM

Post autor: monikaimati »

Jrv pisze:Na umowie jest wyraźnie napisane, że aktywacja usługi może nastąpić do 7 dni roboczych od podpisania umowy
Ciekawe :lol:

11 stycznia dzwoniła pani z ofertą, telefon otrzymałam 14 stycznia a mamy 26 stycznia a karta nadal nie aktywna to już przesada szkoda że gdy dzwoni do mnie pani z oferta nie wspomni o tak długim czasie oczekiwania bo bym na pewno nie zgodziła się na abonament w Plusie.
ODPOWIEDZ