Problem z iPlusem

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
rudsabbx
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 sty 2013, o 19:08

Problem z iPlusem

Post autor: rudsabbx »

Witam !

Mam nastepujacy problem z moim iPlusem, otoz juz od jakiegos czas, podczas gdy siedze przy komputerze i korzystam z internetu nagle przestaja byc pobierane jakiekolwiek dane. Korzystam z konsoli regularnie by miec staly podglad wielkosci pingu i w momencie zaprzestanie pobierania jakichkolwiek danych pokazuje sie informacja ' uplynal limit czasowy hosta docelowego' . Zdarzalo mi sie to juz wczesniej ( umowe podpisalem w listopadzie ), ale w przeciagu tych 2 miesiecy takowy problem pojawil sie z gora 5 razy, jednak od 3-4 dni stalo sie to notoryczne i bardzo denerwujace. Jedyna opcja zeby wszystko wrocilo do normy jest wyjecie modemu z komputera, ponowne wlozenie i polaczenie. Probowalem juz z tworzeniem nowego apn i wpisywaniem dns ( 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ) jednak wcale to nie pomoglo. Dzwonilem do obslugi klienta, niby cos tam zrobil facet ale tez guzik pomoglo. Instalowalem aplikacje ponownie, ale tez nie przynioslo to zadanego efektu. Mieszkam ok 35km od Warszawy, w moim miejscu zamieszkania zasieg LTE jest odbierany w srodku i na zewnatrz.
Prosze o pomoc ! :(
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Problem z iPlusem

Post autor: marcin94r »

Ja mam ten sam problem ale z wyjęciem modemu sobie poradziłem kliknij na ikonę bezpieczne usuwanie sprzętu i naciśnij Wysuń stacje dysku CD w ten sposób automatycznie zainstaluje się sterownik modemu ;-)

a pewnie modem twój to zte mf 821 ???
rudsabbx
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2013, o 19:08

Re: Problem z iPlusem

Post autor: rudsabbx »

Nie no , problemu z wyjmowaniem modemu nie mam ;p chodzi mi po prostu o to czy ktos jest w stanie jakos poradzic zeby mi tak przestalo 'gubic' polaczenie. Bo niby sie nei rozlacza, caly czas pozostaje polaczony ale nie nalicza zadnych danych co za tym idzie nie moge korzystac z internetu a szkoda, bo chodzi mi naprawde dobrze. Tak, mam ten sam modem.
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Problem z iPlusem

Post autor: marcin94r »

No to proszę sie uzbroić w cierpliwość i poczekać na aktualizacje Plus Internet
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z iPlusem

Post autor: Krzysiek_Plus »

rudsabbx pisze:Nie no , problemu z wyjmowaniem modemu nie mam ;p chodzi mi po prostu o to czy ktos jest w stanie jakos poradzic zeby mi tak przestalo 'gubic' polaczenie. Bo niby sie nei rozlacza, caly czas pozostaje polaczony ale nie nalicza zadnych danych co za tym idzie nie moge korzystac z internetu a szkoda, bo chodzi mi naprawde dobrze. Tak, mam ten sam modem.
Czy w przypadkach, zaprzestania przesyłania danych dioda dalej miga? czy pali się już na stałe ?

Proszę zapoznają się z proponowani rozwiązaniami z tematu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rudsabbx
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2013, o 19:08

Re: Problem z iPlusem

Post autor: rudsabbx »

rozlaczy sie pewnie niedlgo po dzisiaj dzieje sie to srednio co 15 minut wiec dam znac czy miga czy pali sie na stale
ODPOWIEDZ