Pakiet internetowy 300MB

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Archanioł
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 sty 2013, o 15:06

Pakiet internetowy 300MB

Post autor: Archanioł »

Jestem klientem PlusMix i posiadam taryfę Mix6. Podczas każdego doładowania (30zł) pobiera mi automatycznie 10zł za internet. Jestem temu przychylny, ale nie spodziewałem się, że ten internet będzie działał tylko dwa dni[?] Doładowałem konto 2 dni temu i pobrało mi jak zawsze 10zł za wcześniej wspomniany internet, dzisiaj przyszedł do mnie sms 'Pakiet 300 MB został wykorzystany lub upłynął jego okres ważności.' Okres ważności to 2 dni? Został wykorzystany w jaki sposób? Ani razu przez te dwa dni nie korzystałem z internetu, bo nie miałem takiej potrzeby. Więc chyba pytanie samo się nasuwa, dlaczego po dwóch dniach nie korzystania z internetu pakiet po prostu się skończył. Chętnie bym temu zapobiegł gdybym mógł usunąć ten pakiet internetowy, ale niestety mam go w umowie, więc raczej nie da się usunąć tego pakietu żadnym kodem. A jeżeli już go mam to chciałbym sam wykorzystać z niego przynajmniej 1MB.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Pakiet internetowy 300MB

Post autor: Krzysiek_Plus »

Archanioł jeśli twój telefon to smartfon na Androidzie to temat wykorzystania pakietów był już poruszany na forum w temacie ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ