Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

Jaki modem lepszy ? Huawei e3276 czy ZTE MF821 ? Przedłużam umowę i mam do wyboru, oba za 1 zł. W huawei podobno słabe gniazda antenowe, a zamierzam w przyszłości zakupić antenę, a ogólnie Huawei cieszy się lepszą opinią niż ZTE, co myślicie ?
PS. Jeszcze jedna sprawa, mam aktualnie Iplusopobieracza 24-9 i czy jak przedłużę umowę to czy będę miał dalej tak ? czy ten bezsensowny pakiet 50GB 1-7 ? Proszę o pomoc. ;)
kristo
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 6 lis 2012, o 12:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: kristo »

Nawet się nie zastanawiaj i bierz Huaweia. ZTE MF 821 to badziew straszny.
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

No taki miałem zamiar, obawiam sie jedynie tych podobno słabych gniazd antenowych ;/
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: Hunter »

Huawei zdecydowanie, co do gniazd - jeśli nie będziesz go ciągał to będzie ok, inaczej no się wyrobią i zepsują bardzo szybko.
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

Co do modemu nie mam już wątpliwości. Mam jeszcze pytanie: czy po przedłużeniu umowy, po wykorzystaniu limitu nadal będzie obniżać transfer, czy naliczać opłatę i czy dalej będę miał aktywny iplusopobieracz w tych godzinach co miałem?
kristo, dlaczego więc masz mf821 jak to badziew jest ? :)
Ostatnio zmieniony 26 sty 2013, o 11:59 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: sl@w_es »

@"adriaanos16", nie pisz post pod postem w tak krótkim czasie. Jeżeli o czymś zapomniałeś i chcesz to dopisać, a nikt jeszcze nie odpowiedział na Twój post, to skorzystaj z możliwości edycji (przycisk Zmień w prawym górnym rogu postu).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

A dobra, sorry :) Mam jeszcze pytanie: czy po przedłużeniu umowy, po wykorzystaniu limitu nadal będzie obniżać transfer, czy naliczać opłatę i czy dalej będę miał aktywny iplusopobieracz w tych godzinach co miałem?
zbiku
Szalony PlusManiak
Posty: 346
Rejestracja: 2 sty 2013, o 12:09

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: zbiku »

po wykorzystaniu limitu nadal będzie obniżać transfer, czy naliczać opłatę
Jeśli wykorzystasz limit dzienny naliczane są opłaty (2gr za 1 MB) do kwoty ustalanej przy umowie (w regulaminie jest 25 zł), jak dojdziesz do końca limitu kwotowego otworzysz TYLKO stronę z info o wykorzystanym limicie, nie ma obniżania prędkości. .
czy dalej będę miał aktywny iPlusopobieracz w tych godzinach co miałem?
iPlusopobieracz nie działa w nowych taryfach(nie ma w ogóle takiej usługi). Jeśli masz abonament min 24,90 to masz limit nocny 50 GB w godz 01:00-07:00.
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: Hunter »

zbiku pisze:iPlusopobieracz nie działa w nowych taryfach(nie ma w ogóle takiej usługi). Jeśli masz abonament min 24,90 to masz limit nocny 50 GB w godz 01:00-07:00.
W sumie usługa będzie aktywna, aż jej nie wyłączy - a to, że nie będzie działać to już inna sprawa :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

Właśnie miałem rozmowe z plusem i zaoferowano mi "wkońcu" 17 GB abonament 44,90 zł , ale nie mam nowego modemu, moge mieć przy umowie na 24 miesiące, teraz nie wiem czy zrezygnować i czekać na telefon z "może" lepszymi warunkami.
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: marcin94r »

Zdecydowanie Huawei e3276 mam model ZTE MF821 i wiem ze to badziew zresztą czytaj forum .
adriaanos16
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2013, o 21:38

Re: Wybór modemu. HUAWEI czy ZTE. PILNE !

Post autor: adriaanos16 »

Okazało się że nie moge wziąć zadnego modemu, zebym mogl to musiałbym wziac umowe na 24 miesiące :/
ODPOWIEDZ