Jest rabat w promocji czy nie?

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ford1948
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Jest rabat w promocji czy nie?

Post autor: ford1948 »

Witam jako nowicjusz na forum. Proszę o informację jak to w końcu w moim przypadku jest, bo albo osoba, która rozpatrzyła reklamację, nie wie co czyni (w tym wysyła poleconym odpowiedź mimo wyraźnego życzenia otrzymania jej mailem), albo wie, a spotkałam się z trzema niedoinformowanymi pracownikami BOK (w tym jeden składał reklamację w mojej sprawie). Od ponad 5 lat mam mobilny internet. W tym miałam ostatnią umowę z ramach jakiejś promocji, na abonament 34,44 brutto. W czasie trwania tej promocji pojawiły się następne, udałam się w listopadzie do BOK, po rozmowie z konsultantem wybieramy, że wystaczy mi bez sprzętu za 24,99, przy czym pan dodaje, że jako że już mam umowę z plusem (podkreślam, tylko ten dotychczasowy internet), to mam jeszcze rabat 5 zł/m-c. Super. Przychodzi faktura na 24,99. Kolejna też. Udaję się do punktu plusa w galerii handlowej. U pana nic nie załatwię, ale twierdzi, że powinien być rabat. Udaję się do najbliższego BOK, pan też twierdzi, że powinien być, zajmuje to dużo czasu, ale w moim imieniu składa reklamację i poleca czekać na skorygowane faktury. Po 3 tygodniach odbieram polecony, że rabat mi się nie należy, bo poza tym numerem na internet nie mam żadnego aktywnego. No fakt, nigdy nie miałam innego w plusie, czego pełną świadomość miały osoby udzielające mi do tej pory informacji, w tym pan, który wybierał mi ofertę, zakreślał to, co mnie dotyczy i z którym podpisałam umowę. Moim zdaniem z warunków promocji wcale nie wynika przy tym, że przed skorzystaniem z tej promocji należało mieć inny numer w plusie, a inny abonament, wyższy, przecież był. To jak to w końcu jest?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Jest rabat w promocji czy nie?

Post autor: Krzysiek_Plus »

Jeśli była to oferta bez sprzętu to § 2 pkt 3-4 Regulaminu
§ 2 pkt 3
W ramach Promocji Abonent, o którym mowa w § 1 pkt 1 b) i który zawarł umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych przed dniem skorzystania z tej Promocji z abonamentem o wartości 29,90 zł lub wyższym otrzymuje rabat na abonament w wysokości:
a) 5 zł przy wyborze taryfy początkującej,
b) 10 zł przy wyborze taryfy częstej,
c) 15 zł przy wyborze taryfy codziennej, taryfy wszechstronnej, taryfy intensywnej lub taryfy bardzo intensywnej
Czyli rabat przysługuje tylko, jeśli w momencie podpisywania umowy posiadasz inną umowę w ramach Plus Mixa lub Plus Abonamentu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ford1948

Re: Jest rabat w promocji czy nie?

Post autor: ford1948 »

Zatem należy stwierdzić, że trzech przedstawicieli plusa udzieliło, mówiąc najdelikatniej, błędnych informacji.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Jest rabat w promocji czy nie?

Post autor: Krzysiek_Plus »

Trudno mi powiedzieć na jakiej podstawie lub na co się powoływali pracownicy punktu, przekazując ci tą informacje. :-(

Zaś same stanowisko Plusa w tej sprawie zostało przedstawione w odpowiedzi na reklamacje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ