internet, wifi, sieć 3g

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
angelika5898
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lut 2013, o 18:46

internet, wifi, sieć 3g

Post autor: angelika5898 »

Witam.
Mam problemy z internetem. Kupiłam używany telefon. Wszystko jest sprawne z wyjątkiem jednego. Łączyłam się z internetem przez wifi, mogłam wejść na każdą stronę. Niestety mimo aktywnego pakietu nie mogłam połączyć się za pomocą innej sieci. Wstąpiłam do salonu plusa, ustawienia były w porządku, mimo to nadal nie było tak jak być powinno. Poszłam do innego salonu, w którym zainstalowano mi konfigurację. To zadziałało, ale było jeszcze gorzej. Mogę połączyć się przez wifi i inną sieć z aktywnym pakietem, ale tylko przez aplikacje takie jak facebook, program telewizyjny, gadu-gadu, czy gry. Wszystkie te aplikacje pobrałam z Nokia Ovi Store. Mimo połączonego wifi nie mogę wejść w "internet" i przeglądać wszystkie strony. Wyswietla mi sie, że dane mobilne są niedostępne. Gdy je jednocześnie włączę wraz z wifi, pobiera mi pieniądze z konta.
Proszę o pomoc. Chciałabym chociaż, żeby było tak, jak na początku.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: internet, wifi, sieć 3g

Post autor: Krzysiek_Plus »

angelika5898 najprawdopodobniej jest to kwestia zmiany priorytetu dla WLAN (wi-fi). W zależności od modelu aparatu zmianę można dokonać w: ustawieniach przeglądarki lub w ustawieniach samego aparatu. Ważne by WLAN miał priorytet 1

Proszę sprawdź u siebie, ewentualnie podaj model aparatu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
angelika5898
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 lut 2013, o 18:46

Re: internet, wifi, sieć 3g

Post autor: angelika5898 »

pomogło, dziękuję bardzo :)
ODPOWIEDZ