ZTE MF821 LTE nowa aplikacja-testy

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jw7
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 gru 2012, o 11:20

Re: ZTE MF821 LTE nowa aplikacja-testy

Post autor: jw7 »

Czy ja przypadkiem nie czytałem gdzieś, że nowa aplikacja będzie w lutym? Dziś mamy 5 marca. Ja męczę się z tym gniotem już piąty miesiąc i chyba nie jestem rekordzistą. Jak robię przelew to się modlę żeby tylko nie przerwało akurat w tym momencie. Boję się włączyć ściąganie żeby nie stracić kilkaset MB jak rozłączy pod koniec ściągania. Nie ma co Plus robi sobie świetną reklamę. Gratuluję.
Awatar użytkownika
Artur1906
Szalony PlusManiak
Posty: 221
Rejestracja: 12 lut 2013, o 16:14

Re: ZTE MF821 LTE nowa aplikacja-testy

Post autor: Artur1906 »

Odezwij się do mnie to ci powiem co i jak by działało
Obrazek
Awatar użytkownika
elmo
PlusManiak
Posty: 139
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:08

Re: ZTE MF821 LTE nowa aplikacja-testy

Post autor: elmo »

Wszelkie problemy rozwiązuje zainstalowanie aplikacji Cyfrowego Polsatu do tego modemu, działa ona bezproblemowa co sprawdziłem pod Windows XP 32/64, 7 32/64, Server 2003/32, Debian. Do ściągnięcia ze strony CP nie daje linku by nikt nie snuł domysłów że jakąś świnie podkładam.
WAŻNE JEŚLI NIE WYKRYWA MODEMU W MÓJ KOMPUTER DAJEMY PRZY PODŁĄCZONYM MODEMIE "WYSUŃ" WTEDY GO WYCIĄGAMY I PODŁĄCZAMY PONOWNIE. Od tego momentu już nie powtórzy nam się taka sytuacja więcej.
Prawo Murphy'ego "Każdy telefon lub modem w PLUSie spada tak, aby spowodować jak największe szkody".
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: ZTE MF821 LTE nowa aplikacja-testy

Post autor: Krzysiek_Plus »

Witam w związku z malejącym zainteresowaniem tematem testów , chciałbym wszystkim biorącym udział serdecznie podziękować ;-)

Wszystkie wasze uwagi, informacje, logi zostały przekazane dalej i będą brane pod uwagę przy finalnej wersji aplikacji.

Do czasu zakończeniapraci i udostępniania finalnej wersji aplikacji Plus internet 2.5, temat zostaje zamknięty.

Wszystkim oczekującym użytkownikom proponuje jako tymczasowe rozwiązanie skorzystanie z aplikacji naszego Partnera Cyfrowego Polsatu.

Aplikacje sprawdził elmo na moją prośbę w celu wyeliminowania problem po stronie modemu.

Informacje na temat konfiguracji można znaleźć tutaj: viewtopic.php?f=48&t=6248&start=60

post użytkownika: obcypowraca
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Zablokowany