Internet 1 GB za 14,90

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Internet 1 GB za 14,90

Post autor: kowcio »

Cześć,

Mam pytanie, ponieważ rozważam kupno dodatkowego Internetu do mojego tabletu. Myślę, że 1 GB wystarczyłby mi, a cena 14,90 zł za taką usługę oceniam jako atrakcyjną. Proszę mi powiedzieć, czy:
- umowa bez modemu (bo modem mi nie jest potrzebny) zawierana jest na czas nieokreślony? Na stronie nie widziałem takiej informacji, a na tę chwilę mam wstręt do regulaminów, więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj),
- jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia takiej umowy w salonie? Czy wystarczy sam dowód osobisty? czy są jakies inne warunki do spełnienia? Nie jestem w tej chwili klientem Plusa, telefony i Internety mam u dwóch konkurencyjnych operatorów
- po jakim czasie mógłbym przedłużyć umowę, albo zawrzeć jakiś aneks, negocjować warunki? Bo być może będę chciał w przyszłości skorzystać z opcji 3 GB, ale chętnie potargowałbym się z ceną :)

No i dlaczego Plus - ze względu na dobry zasięg w całej Polsce dzięki UMTS 900, a także cenowo (patrząc nawet na oferty pre-paid) wypada to całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet 1 GB za 14,90

Post autor: Krzysiek_Plus »

kowcio pisze:- umowa bez modemu (bo modem mi nie jest potrzebny) zawierana jest na czas nieokreślony? Na stronie nie widziałem takiej informacji, a na tę chwilę mam wstręt do regulaminów, więc pozwolę sobie zadać pytanie tutaj),
umowa jest na czas nieoznaczony -> czyli masz możliwość zrezygnowania w każdym momencie.
kowcio pisze:- jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia takiej umowy w salonie? Czy wystarczy sam dowód osobisty? czy są jakieś inne warunki do spełnienia? Nie jestem w tej chwili klientem Plusa, telefony i Internety mam u dwóch konkurencyjnych operatorów
dowód osobisty + zaświadczenie o zatrudnieniu lub karta kredytowa lub rachunek:
- za telefon komórkowy (z wyłączeniem rachunku z Plusa),
- za czynsz
- za gaz,
- za telefon stacjonarny,
- za telewizję (kablową lub satelitarną),
- za Internet (stacjonarny lub mobilny),
- za energię elektryczną.

Edit: W przypadku opcji "Bez sprzętu" oraz "Testuj Interent LTE" wystarczy sam dowód.
kowcio pisze:- po jakim czasie mógłbym przedłużyć umowę, albo zawrzeć jakiś aneks, negocjować warunki? Bo być może będę chciał w przyszłości skorzystać z opcji 3 GB, ale chętnie potargowałbym się z ceną :)
aneks możesz zawrzeć w dowolnym momencie. Obecnie tylko oferty z sprzętem są na czas oznaczony.

Przy podpisywaniu umowy zwróć uwagę na ten pkt umowy:
W ramach Promocji Abonentowi w momencie zawarcia Umowy zostaje ustawiony limit wydatków ponad abonament na kwotę 25 zł. Po przekroczeniu Dziennego pakietu wysłanych i odebranych danych zgodnie z wybraną taryfą/promocyjnym planem cenowym transmitowane dane będą rozliczały się zgodnie z Cennikiem w ramach tej kwoty. Abonent ma możliwość zmiany limitu wydatków ponad abonament zgodnie z regulaminem promocji „Deklarowany limit wydatków”.
czyli możesz ustawić na 0zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Internet 1 GB za 14,90

Post autor: kowcio »

Ok, bardzo dziękuję za odpowiedź. Kiedyś czytałem ten regulamin i coś mi świtało, że na czas nieoznaczony można wziąć na sam dowód, ale jakoś przeoczyłem i tutaj zadałem pytanie. Dzisiaj patrzę do regulaminu i faktycznie:
"W przypadku Konsumentów do skorzystania z Promocji wystarczy przedstawienie dowodu osobistego" paragraf 1 pkt 2 regulaminu z dnia 07.02.2013. http://internet.plus.pl/documents/59602 ... +02+13.pdf
Czyli jak to w końcu należy rozumieć? :-) Ja wiem, że co osoba, to inna wersja, a w salonie pracują różne osoby.

Dla mnie też logiczne, że mogę wziąć na sam dowód, bo nie biorę żadnego sprzętu, umowę zawieram na tyle, ile chcę i najwyżej jak nie zapłacę, to zablokują usługę i w sumie tyle. :-)
Tak też pytam, bo koleżanka jest też zainteresowana większym pakietem, a ona nie ma zatrudnienia w chwili obecnej, ani też na siebie żadnych rachunków. Ja bym sobie poradził :-)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Internet 1 GB za 14,90

Post autor: Krzysiek_Plus »

kowcio rozumiem ze pytasz o
2. W przypadku Konsumentów do skorzystania z promocji wystarczy przedstawienie dowodu osobistego.
W tym konkretnym przypadku oraz w promocji Testuj Internet LTE wystarczy sam dowód. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Internet 1 GB za 14,90

Post autor: kowcio »

No tak, to miałem na myśli - wielkie dzięki za informacje. W niedzielę może załatwię :)
ODPOWIEDZ