Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Krzysiek_Plus »

Jarocinianin93 pisze:Witam mam takie pytanie od dłuższego czasu jestem łowcą BTS waszych i od ostatniego czasu bedąc w Jarocinie w Wielkopolsce pokazuje mi nową stacje (411 ) i 3 sektory
Zbyt mało informacji, by móc cokolwiek stwierdzić na podstawie tych danych.
Jarocinianin93 pisze:pytanie moje gdzie ta stacja się znajduje bo NetMonitor pokazuje że niby jestescie "zamontowani" na sieci pomarańczowej przy Ul Maratońskiej/Sportowa 6 czy to byłaby ta stacja?
W tej lokalizacji jest BT30121 - GSM, U900, LTE1800 (przed SWAP'em w 08/2016 miał inne oznaczenia, ale działał już wcześniej).
Ostatni nowy BTS to BT35842 (07/2016) - GSM, U900, LTE1800.
W 04/2017 dodaliśmy również LTE2600 na BT33131.
W planach jest również dodanie LTE2600 na 32736 najprawdopodobniej do końca bieżącego kwartału.
Jarocinianin93 pisze:Dlaczego zlikwidowaliście stacje Plusa na ul Kasztanowej(budynek mieszkalny) w Jarocinie ?
Tego BTS'a nie ma już od 12/2014.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Jarocinianin93 »

Stacja na Maratońskiej pokazuje takie coś : 31064 i 411( 2.3 1 sektory) i własnie od dłuzszego czasu zastanawiałem sie gdzie to wogóle sie znajduje...
VeiN
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 6 mar 2016, o 13:42

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: VeiN »

Planowana rozbudowa nadajnika w Wieprzu (BT20677), w Andrychowie (BT22200, BT20258, BT24919) ?
damian2988
PlusManiak
Posty: 96
Rejestracja: 16 sie 2014, o 23:25

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: damian2988 »

kiedy bedzie wiadomo cos o stacji w genowefie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Krzysiek_Plus »

VeiN,
BT20677 Wieprz - w najbliższym czasie brak planów.
BT22200 Andrychów - w 3 kwartale planujemy zwiększyć pojemność sieci w U900/LTE1800 (dodatkowe sektory).
BT20258 - w 02/2017 zwiększaliśmy pojemność w LTE1800. W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych żadnych dodatkowych prac.
BT24919 - w 12/2016 dodaliśmy U900. W najbliższym czasie nie ma zaplanowanych żadnych dodatkowych prac.

damian2988,
Krzysiek_Plus pisze:Jeśli termin zostanie ponownie zmieniony, to nowymi informacjami będziemy dysponować najwcześniej na koniec miesiąca.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mpmdembi
Szalony PlusManiak
Posty: 292
Rejestracja: 4 mar 2014, o 23:53

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: mpmdembi »

Krzysiek_Plus pisze:mpmdembi, poprzednia odpowiedź w tej sprawie jest dalej aktualna. Zachęcam również do zapoznania się z poprzednim postami, gdyż temat ostatnio ponownie był omawiany.
Przepraszam, ale nie znalazłem nigdzie informacji dlaczego Plus traktuje po macoszemu Kraków i Małopolskę? Dlaczego ma 2x mniej stacji od każdego z konkurentów z osobna. Oczywiście nie oczekuję potwierdzenia trudnej sytuacji finansowej firmy, bo jest to zapewne pilnie strzeżona tajemnica handlowa... o której i tak wszyscy już wiedzą.
Czy mogę prosić choć o informację w których postach została udzielona odpowiedź na powyższe pytania?
Jarocinianin93
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:21
Lokalizacja: Wielkopolska/Jarocin/Żerków

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Jarocinianin93 »

mpmdembi pisze:
Krzysiek_Plus pisze:mpmdembi, poprzednia odpowiedź w tej sprawie jest dalej aktualna. Zachęcam również do zapoznania się z poprzednim postami, gdyż temat ostatnio ponownie był omawiany.
Przepraszam, ale nie znalazłem nigdzie informacji dlaczego Plus traktuje po macoszemu Kraków i Małopolskę? Dlaczego ma 2x mniej stacji od każdego z konkurentów z osobna. Oczywiście nie oczekuję potwierdzenia trudnej sytuacji finansowej firmy, bo jest to zapewne pilnie strzeżona tajemnica handlowa... o której i tak wszyscy już wiedzą.
Czy mogę prosić choć o informację w których postach została udzielona odpowiedź na powyższe pytania?





Kraków i województwo małopolskie zapewne nie chcą nadajników GSM taka polityka władz miasta słyszałem ...
HAL 9000

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: HAL 9000 »

Jarocinianin93 pisze:
mpmdembi pisze:
Krzysiek_Plus pisze:mpmdembi, poprzednia odpowiedź w tej sprawie jest dalej aktualna. Zachęcam również do zapoznania się z poprzednim postami, gdyż temat ostatnio ponownie był omawiany.
Przepraszam, ale nie znalazłem nigdzie informacji dlaczego Plus traktuje po macoszemu Kraków i Małopolskę? Dlaczego ma 2x mniej stacji od każdego z konkurentów z osobna. Oczywiście nie oczekuję potwierdzenia trudnej sytuacji finansowej firmy, bo jest to zapewne pilnie strzeżona tajemnica handlowa... o której i tak wszyscy już wiedzą.
Czy mogę prosić choć o informację w których postach została udzielona odpowiedź na powyższe pytania?





Kraków i województwo małopolskie zapewne nie chcą nadajników GSM taka polityka władz miasta słyszałem ...
A ja slyszalem, ze w Bialymstoku widziano Elvisa...

Oczywiscie jest troche klimakteryjnych ciotek i uprostatowionych wujkow, ktorzy za podszeptem roznych hochsztaplerow typu Gelzok protestuja. Glownie Bielany, Krowoderskich Zuchow i Olszanica, ale to bardzo niewielki wycinek miasta,
Gelzok im powiedzial, ze telefonia komorkowa ich zabija, a bez niej beda zyc wiecznie. Musza tylko dokonac symbolicznej oplaty na nr konta...

Przypominam, ze byly plany dot. Focha III kwartal, Wybickiego najwczesniej koniec II kwartalu (w zamian za Krowoderskich Zuchow) oraz Stanislawskiego koniec roku.
Rozumiem, ze juz tych planow Krzysiek nie ma?
Krzeszowice II/III kwartal tez wypadly?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Krzysiek_Plus »

mpmdembi, Twoje poprzednie pytanie tutaj, a tutaj odpowiedź.
HAL 9000 pisze:Przypominam, ze byly plany dot. Focha III kwartal,
Dalej w planach, ale na obecną chwilę trudno powiedzieć czy zdążymy w podanym terminie.
HAL 9000 pisze:Wybickiego najwczesniej koniec II kwartalu
Dalej w planach, ale na obecną chwilę trudno powiedzieć czy zdążymy w tym kwartale.
HAL 9000 pisze:oraz Stanislawskiego koniec roku.
Aktualne
HAL 9000 pisze:Krzeszowice II/III kwartal tez wypadly?
Aktualne
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AlfredoUssr
Szalony PlusManiak
Posty: 231
Rejestracja: 27 paź 2015, o 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: AlfredoUssr »

W których nadmorskich kurortach już działa LTE2600 oraz w których pojawi się w najbliższym czasie?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Krzysiek_Plus »

AlfredoUssr, proszę o doprecyzowanie pytania i podanie nazw miejscowości, które cię interesują lub numery BTS'ów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gabriel12
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2015, o 23:15

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Gabriel12 »

Witam jakie pasma są dostępne na tym bts-ie:
Gdańsk Bolesława Chrobrego 79A (BT42016)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Krzysiek_Plus »

Gabriel12, nie ma takiego BTS'a.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Stan49
Szalony PlusManiak
Posty: 612
Rejestracja: 8 paź 2016, o 14:14
Lokalizacja: Górny Sląsk

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: Stan49 »

Witam,

Chorzów, ul. Katowicka 104. BT22023 w nomenklaturze Plusa. Czy infrastruktura A2 została zmodernizowana i grupa nadaje z jednych zestawów antenowych ?


:mrgreen:
HAL 9000

Re: Kiedy LTE-A? LTE? HSPA+? pytania o planowany zasięg

Post autor: HAL 9000 »

Bylo o to pytanie pod koniec ub. roku i wtedy bylo nie, ale wszystko wyglada na to, ze sie w koncu ruszylo. Lepiej pozno niz wcale.
Na kanwie - kiedy w koncu SWAP na chyba ostatniej stacji A2 w centrum Katowic na budynku DH Zenit? Macie zamiar to zostawic na pamiatke mysli radiowej Plusa czy moze idzie to do likwidacji?
ODPOWIEDZ