Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dawio966
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 mar 2013, o 14:45

Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Post autor: dawio966 »

Witam wszystkich,
Rok temu gdy wysyłałem na starym modemie/taryfie SMS, aby zamówić iPlusopobieracza na 12 godzin to otrzymywałem wiadomość "Serwis czasowo niedostepny, prosimy sprobowac pozniej.".
Przez to musiałem zamawiać za pomocą konsultanta.

Dwa miesiące temu przedłużyłem internet, no i zamiast 3gb mam 12 i nowy modem ZTE, ale usługi iPlusopobieracz już nie mam :(.
I gdy wysyłam znowu na nowym internecie SMS na iplusopobieracza to cały czas otrzymuję tą samą wiadomość.

Czy muszę próbować się dodzwonić do konsultanta i mi zamówi tak jak rok temu, czy jest jakieś inne szybsze wyjście?
Nie wiem po co jest możliwość zamówienia przez SMS jak nie działa to już chyba ponad rok...

Dzięki, jestem w temacie.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Post autor: Krzysiek_Plus »

dawio966 pisze:wa miesiące temu przedłużyłem internet, no i zamiast 3gb mam 12 i nowy modem ZTE, ale usługi iPlusopobieracz już nie mam :(.
I gdy wysyłam znowu na nowym Internecie SMS na iplusopobieracza to cały czas otrzymuję tą samą wiadomość.
dawio966 w nowych taryfach nie ma już iplusopobieracza. W każdej taryfie otrzymujesz pakiet nocny 50 GB. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawio966
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2013, o 14:45

Re: Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Post autor: dawio966 »

Ten pakiet nocny od 1 w nocy jest jednorazowy tak?
Bo właśnie miałem go i wytraciłem w miesiąc i chyba go już nie mam co nie?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Post autor: Krzysiek_Plus »

dawio966 jest stały, bezpłatny i działa między 01:00-07:00. Odnawia się z początkiem nowego cyklu rozliczeniwego.

Wyjątkiem jest plan okazjonalny, w którym pakiet jest płatny 10zł. ;-)

Stan pakietu możesz sprawdzić SMS o treści P na 2580 koszt 0,29 zł lub poprzez Plus Online
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawio966
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2013, o 14:45

Re: Problem z zamówieniem iPlusopobieracza

Post autor: dawio966 »

Krzysiek_Plus pisze:dawio966 jest stały, bezpłatny i działa między 01:00-07:00. Odnawia się z początkiem nowego cyklu rozliczeniwego.

Wyjątkiem jest plan okazjonalny, w którym pakiet jest płatny 10zł. ;-)

Stan pakietu możesz sprawdzić SMS o treści P na 2580 koszt 0,29 zł lub poprzez Plus Online
Jesteś mistrzem :D. Dziękuje bardzo, widocznie miałem co miesiąc te 50GB a myślałem że to było tylko na jednorazowe wykorzystanie.
Wysłałem SMS i dostałem taką wiadomość :).
"Pakiet nocny 50 GB: pozostalo 52133829 kB; Dane orientacyjne Pakiet dzienny 12 GB: pozostalo 3578339 kB; Dane orientacyjne "

Temat można zamknąć, przydałoby się jakbyście taką notkę w FAQ dodali bo nie tylko ja miałem taki problem :).
Dzięki jeszcze raz.
ODPOWIEDZ