Skończył się pakiet danych

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
borys_cup
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lut 2011, o 16:25

Skończył się pakiet danych

Post autor: borys_cup »

Witam. Wziąłem internet na próbę z routerem Huawei B593 (taryfa codzienna 15 GB). Wziąłem go 20.03 i dzisiaj (28.03) skończył mi się pakiet. Trochę to dziwne żeby 15 GB zniknęło po 8 dniach. Co prawda mam w domu 3 komputery, ale nie chodzą one cały dzień tylko gdzieś tak od 15 do 20 i nie zawsze wszystkie. Żadne filmy, muzyka ani nic innego nie było ściągane. Czemu ten pakiet tak szybko znika ? Na ulotce którą dostałem od plusa pisało, że w taryfie codziennej jest 15GB dziennego pakietu danych, a dzisiaj zadzwoniłem do konsultanta i się okazało, że to jest jednak pakiet miesięczny. Powiedział mi że umowy się już nie da zerwać. I co tu teraz zrobić ?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Skończył się pakiet danych

Post autor: Dominik_Plus »

borys_cup, masz pakiet dzienny i pakiet nocny.

Tak jak "pakiet nocny" oznacza pakiet dostępny w nocy, tak samo "pakiet dzienny" oznacza pakiet dostępny w ciągu dnia. I tu właśnie o takie rozróżnienie chodziło. Ilość danych tak samo jak opłata abonamentowa dotyczy całego okresu rozliczeniowego.

W regulaminie promocji jest to zaznaczone.

Obrazek

W takiej sytuacji mogę Ci zaproponować uruchomienie dodatkowego limitu. Informacje na ten temat znajdziesz TUTAJ.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ