Plus internet na kartę

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dana0701
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:48

Plus internet na kartę

Post autor: dana0701 »

Witajcie. Mój problem jest taki, w styczniu kupiłam kartę plus'a za 10 zł, aby sprawdzić jak działa internet, ponieważ potrzebuje mobilnego internetu w moim laptopie. Miałam już modem Huawei. Po kilku dniach widząc,że internet działa dobrze, naładowałam kartę za 100 zł. I tu zaczynają się schody. Byłam pewna,że jeśli naładuję za taką kwotę, internet będę miała na kilka miesięcy (tym bardziej,że wykorzystuje nie więcej niż 1MB miesięcznie). Niestety okazało się,że MG-bajty,które otrzymałam za naładowanie karty zostały wyłączone po miesiącu i nie będąc tego świadoma korzystałam z internetu, za który "płaciłam" pieniędzmi, którymi naładowałam kartę (100zł). :-(
I teraz nie wiem, czy nie doczytałam czegoś w ofercie, czy po prostu zostałam oszukana? Możliwe,że wiekowo nie ogarniam i coś przegapiłam.
Czy tutaj mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? :-)
Bardzo przepraszam, jeśli podobny temat istnieje, niestety nie mam czasu ani sił na czytanie wszystkich tematów.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Plus internet na kartę

Post autor: ChuckyCiechanow »

Bonus(MB) internetowy w jest wazny tylko 30 dni
obcypowraca

Re: Plus internet na kartę

Post autor: obcypowraca »

W nowej taryfie już zależy od wartości zasilenia. Za 100 zł wychodzi 4 miesiące. Niestety nowa taryfa jest od niedawna.
dana0701
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:48

Re: Plus internet na kartę

Post autor: dana0701 »

No to wygląda na to,że 100 zł zapłaciłam za to, aby używać internet tylko przez miesiąc? Paranoja jakaś :shock: nieźle się dałam nabić w bambuko :cry: Chyba w żadnej innej sieci nie ma tak krótkiego terminu ważności.
dana0701
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:48

Re: Plus internet na kartę

Post autor: dana0701 »

Pospieszyłam się i teraz mam :-/ w plecy
Dziękuję za odpowiedzi.
Rablos
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 20 mar 2013, o 21:20

Re: Plus internet na kartę

Post autor: Rablos »

Dana a od czego masz pakiet nocny 50giga od 00:00 do 8rano za 10pln odnawia sie co miesiąc.do tego internet 2złote non stop

EDIT

Do tego jak ci sie skączy pakiet lub zbliza sie termin waznosci dostajesz sms od plusa
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2013, o 17:22 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łącze posty. Nie pisz post pod postem, korzystaj z opcji Edytuj.
dana0701
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 11:48

Re: Plus internet na kartę

Post autor: dana0701 »

:shock: Kochany ja o tej porze to śpię jak zabita :lol: nie jestem typowym użytkownikiem internetu. Czasem tylko coś sprawdzę, ale to naprawdę rzadko; internet jest mi potrzebny do kontaktu na skype z córką i wnukiem , którzy nie mieszkają w Polsce.Pozdrawiam ;-)
ODPOWIEDZ