Iplusopobieracz, problem lub pytanie.

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tomx169
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 13:47

Iplusopobieracz, problem lub pytanie.

Post autor: Tomx169 »

Witam, , otóż mam dość ważne dla mnie pytanko, tak wiec przekroczyłem miesięczny limit (czyli ten co mam co miesiąc) i już po zwolnieniu łącza uruchomiłem usługę iplusopobieracz od godziny 24 do 9 ( dodam, że przyszedł do mnie sms z powiadomieniem że zrealizowano zlecenie), czekając na nowy okres i przyspieszenie internetu zauważyłem, że po godz. 24 mam normalnie przyspieszony internet i tutaj moje pytanie: czy to, że po 24 internet mi się przyspiesza oznacza, że iplusopobieracz działa i mogę korzystać z internetu (normalnie) bez obaw o jakieś koszty? Nie chciałbym, żeby przyszedł jakiś dodatkowy rachunek.
Bardzo proszę o odpowiedź.

Dziękuję za wszelka pomoc i Pozdrawiam.
obcypowraca

Re: Iplusopobieracz, problem lub pytanie.

Post autor: obcypowraca »

Ja tam bym się nie przyznawał :-D Po 24 też powinien być zwolniony pomimo włączonej usługi iplusopobieracz, bez opłat. ;-)
Tomx169
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 13:47

Re: Iplusopobieracz, problem lub pytanie.

Post autor: Tomx169 »

Czyli rozumiem że jesteś pewien że jest to darmowe ;-) i nie będzie naliczana żadna opłata za pobrane mb po 24h na tym przyśpieszonym łączu? przyszła by jakaś wiadomość z powiadomieniem ze takaż oplata jest naliczana? Troszkę to dziwne, w dzień zwolniony, a w nocy przyśpiesza ;-) Na wszelki wypadek wstrzymam się z pobieraniem czegokolwiek aż do następnego okresu (miesiąca) gdy odnowi się transfer, przynajmniej chyba wiadomo że ten iplusopobieracz działa ;-).

A i mam jeszcze jedno pytanko, kiedyś po zawarciu umowy dostawałem co miesiąc wiadomość sms-em o kwocie na rachunku do zapłaty i czasie jaki jest do jej zrealizowania, wyłączyłem ja, znasz możne sposób czyli treść sms-a żeby takie powiadomienia przywrócić? ;-)
ODPOWIEDZ