Teraz jest 30 mar 2017, o 01:50

Zostaw Kontakt

Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
  • Autor
  • Wiadomość

newartestudio

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Plush
  • Model telefonu: Nokia Lumia 625

Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post14 paź 2014, o 14:25

Witam, mam waszą ofertę i jestem rozczarowany dwoma rzeczami. Po pierwsze, korzystam tylko z FB i Instagramu - brak zainstalowanych aplikacji działajacych w tle - i po tygodniu nie mam limitu danych. Nie wspomne już o tym, że mając Nokię 625 i aktualizacje pozwalajacą na korzystanie z LTE oraz kartę USim nie mam dostępu do LTE. Tragedia. Na infolinii nie sa w stanie mi pomóc. Proszę o info co jest grane! Miałem mieć dostęp do darmowego FB i Instagrama a nie działa mi ani jedno ani drugie!!! Pal licho z dostępem do innych stron ale Instagram i FB sa mi konieczne!!!!

moniwas

Nowy

• Model telefonu: Nokia Lumia 530

Darmowy Facebook i Instagram - czy rzeczywiście?

Post3 lis 2014, o 13:39

Witam, mam aktywny pakiet Darmowy Facebook i Instagram. Czy on jest rzeczywiście za darmo? Pytam ponieważ pobiera mi pieniądze z konta. Dodam, że nie wykupiłam pakietu internetowego tylko 300 minut do wszystkich. W punkcie Plus powiedziano mi, że Facebook jest darmowy, jak wykupię pakiet Internetowy, ale jaki to ma sens, jeżeli w umowie jest napisane, że Facebook i Instagram jest są darmo?

przemek505

Nowy

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post5 lis 2014, o 09:56

Posiadam pakiet rozmowy za 9gr/darmowe smsy/2gb internetu. U mnie od dłuższego czasu nie działa darmowy facebook mimo,źe mam wszystko prawidłowo ustawione apn itd. również kontaktowałem się z BOK ale nie otrzymałem pomocy zostałem odesłany do punktu obsługi Plusa. Wczoraj ku mojemu zdziwieniu na jakiś czas nie wiem dokładnie ile zobaczyłem, że po włączeniu facebooka pojawiła się na górze belka "bezpłatny transfer danych" nawet po kliknięciu w link zewnętrzny wyświetliła sie informacja o tym, że opuszczam aplikacje facebook i transfer będzie naliczany. Pomyślałem, źe WRESZCIE zaczęło to działać lecz dzisiaj już darmowy facebook zniknął i ponownie są naliczane dane jak wcześniej mimo, iż od wczoraj żadnych ustawień nie zmieniałem. Co należy zrobić,żeby darmowy facebook w końcu był darmowy i nie naliczał danych przy korzystaniu z aplikacji? Liczę na pomoc od Państwa. Pozdrawiam

Mateusz39223

Nowy

• Model telefonu: Samsung Galaxy S5 SM-G900F

Pakiet Facebook i Instagram nie dziala tak jak powinien

Post31 gru 2014, o 10:39

Witam, mam problem z pakietem Facebook i Instagram. Chodzi o to, że mam wykupiony ten pakiet, a i tak pobiera mi wykupiony transfer 2GB internetu mobilnego w Plush.
Jeśli chodzi o aplikacje w tle to mają wyłączony internet tak więc go nie używają.
Proszę o pomoc. :)

delena1212

Nowy

• Moja taryfa: plush
  • Model telefonu: nokia lumia 520

Plush facebook i instagram nie działają

Post9 sty 2015, o 22:10

Witam,
od początku tygodnia wykupiłam pakiet w Plush na darmowe smsy do wszystkich i 2GB internetu, a także promocję Facebook i Instagram. Niestety, wchodząc na Facebooka nalicza mi się internet z moich 2GB, a przecież miał być za darmo, bez opłat i pobierania pakietu internetowego. Dodam, że jestem posiadaczką telefonu z systemem windows phone i wydaje mi się, że włączyłam APN plus i wszystkie ustawienia mam dobrze.
Proszę o pomoc.

sl@w_es

Moderator

• Podziękował : 15 razy
    Otrzymał podziękowań: 249 razy
  • Moja taryfa: PNKbezLim PNK SuperK
  • Model telefonu: Nokia 6303 Classic, Samsung GT-S5611, Wiko PF 4G

Re: Plush facebook i instagram nie działają

Post10 sty 2015, o 08:02

@ „delena1212”,

rejestrując się na PlusForum zaakceptowałaś Regulamin PlusForum dlatego proszę, trzymaj się zasad.
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.

Za ten post autor sl@w_es otrzymał podziękowanie od
alonealone(16 sty 2015, o 10:17)

andzia09o10

Nowy

• Moja taryfa: Mix
  • Model telefonu: LG G2 mini

Pakiet Facebook i Instagram

Post20 sty 2015, o 23:59

Od 2 dni jestem w Plusie. Od razu włączył mi się pakiet Facebook i Instagram i chciałam się zapytać czy ten pakiet umożliwia też korzystanie z internetu?
Pytam ponieważ nie mam wykupionego internetu, a włączyłam dane i weszłam w Google Chrome na jakąś stronę po czym wyłączyłam dane i sprawdziłam stan konta i zauważyłam, że stan nie zmienił się. :->

Kazimierz.Henryk

PlusManiak

Otrzymał podziękowań: 7 razy
  • Moja taryfa: Plush bez limitu
  • Model telefonu: Nokia 208

Re: Pakiet Facebook i Instagram

Post21 lut 2015, o 12:21

Pakiet Facebook i Instagram jest tylko do korzystania z tych serwisów. Do korzystania z internetu jest potrzebny odrębny pakiet, ale jeśli włączyłaś się niedawno do sieci to dostałaś bezpłatne promocje na start. Aktualną taryfę sprawdzisz tym kodem *147#, a dostępność pakietów i usług oraz ich ważność tymi kodami *136# i *121#.

RafcioWu

Początkujący PlusManiak

• Moja taryfa: Mix6
  • Model telefonu: LG L3

Facebook i Instagram nie działa

Post14 kwi 2015, o 10:44

Hmm, aktywowałem sobie darmowe fb i instagram i fb w ogole nie działa... dlaczego?
Nie mam typowej ikonki dla Fb w tel, więc wchodzę przez przeglądarkę z logiem plus.pl i też nie działa...

Soowinski

Nowy

• Moja taryfa: Plush na karte
  • Model telefonu: iPhone 5

Post15 kwi 2015, o 21:36

Witam. W moim przypadku także nalicza mi z pakietu danych za korzystanie z Facebooka i instagram mimo uruchomionej promocji instagram i Facebook za darmo. Proszę o pomoc

RafcioWu

Początkujący PlusManiak

• Moja taryfa: Mix6
  • Model telefonu: LG L3

Post17 kwi 2015, o 12:55

Odpowie ktoś w końcu? Hmmm czy to możliwe, że zjada kasę podczas jakiejś aktualizacji gdy wchodzimy na te fb i instagrama?

cjastek

Nowy

Darmowy Facebook i Instagram

Post1 maja 2015, o 13:02

Witam :)
Od wczoraj jestem posiadaczem Plush na kartę. :) Mam darmowy fb i ig. Aktywowałem wszystko jak było na stronie lecz nie mogę włączyć ig gdyż wyświetla, że nie można odświeżyć. Mam Windows Phone i wydaje mi się, że wszystko dobrze zrobiłem. :)
Czy ktoś ma tą taryfę i mu działa?
Pozdrawiam

httpnke

Nowy

• Podziękował : 2 razy

Post17 cze 2015, o 13:58

najprawdopodobniej wasze telefony łączą się w tle z innymi usługami internetowymi niż fb i instagram i dlatego wam pobiera opłaty

gonzio

Nowy

• Model telefonu: Xperia M2

Pakiet Instagram i Facebook nie działa

Post1 sie 2015, o 12:02

Witam,
mam pakiet na Facebook oraz Instagram za free, mam go włączonego i sprawdzałem, mam na koncie 12 groszy, nie działa mi ten pakiet, kompletnie nie mam pojęcia dlaczego, ograniczyłem dane w tle i poszperałem w ustawieniach i nie działa.
Ostatnio edytowano 1 sie 2015, o 12:16 przez sl@w_es, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączenie wątków poruszających to samo zagadnienie. Usunięcie nr tel.

tojajestem

Nowy

• Model telefonu: LUMIA 535

Post2 cze 2016, o 09:45

też mam ten problem przedłużyłam umowę w plush mix i miał być darmowy pakiet facebook i instagram, wyświetla się że pakiet jest aktywny, a jak wchodzę na facebooka to mi pobiera pieniądze i nie wiem dlaczego. co z tym można zrobić?
Następna strona

Powrót do Plush