Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
newartestudio
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 paź 2014, o 15:21

Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: newartestudio »

Witam, mam waszą ofertę i jestem rozczarowany dwoma rzeczami. Po pierwsze, korzystam tylko z FB i Instagramu - brak zainstalowanych aplikacji działajacych w tle - i po tygodniu nie mam limitu danych. Nie wspomne już o tym, że mając Nokię 625 i aktualizacje pozwalajacą na korzystanie z LTE oraz kartę USim nie mam dostępu do LTE. Tragedia. Na infolinii nie sa w stanie mi pomóc. Proszę o info co jest grane! Miałem mieć dostęp do darmowego FB i Instagrama a nie działa mi ani jedno ani drugie!!! Pal licho z dostępem do innych stron ale Instagram i FB sa mi konieczne!!!!
moniwas
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2014, o 14:25

Darmowy Facebook i Instagram - czy rzeczywiście?

Post autor: moniwas »

Witam, mam aktywny pakiet Darmowy Facebook i Instagram. Czy on jest rzeczywiście za darmo? Pytam ponieważ pobiera mi pieniądze z konta. Dodam, że nie wykupiłam pakietu internetowego tylko 300 minut do wszystkich. W punkcie Plus powiedziano mi, że Facebook jest darmowy, jak wykupię pakiet Internetowy, ale jaki to ma sens, jeżeli w umowie jest napisane, że Facebook i Instagram jest są darmo?
przemek505
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 lis 2014, o 10:20

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: przemek505 »

Posiadam pakiet rozmowy za 9gr/darmowe smsy/2gb internetu. U mnie od dłuższego czasu nie działa darmowy facebook mimo,źe mam wszystko prawidłowo ustawione apn itd. również kontaktowałem się z BOK ale nie otrzymałem pomocy zostałem odesłany do punktu obsługi Plusa. Wczoraj ku mojemu zdziwieniu na jakiś czas nie wiem dokładnie ile zobaczyłem, że po włączeniu facebooka pojawiła się na górze belka "bezpłatny transfer danych" nawet po kliknięciu w link zewnętrzny wyświetliła sie informacja o tym, że opuszczam aplikacje facebook i transfer będzie naliczany. Pomyślałem, źe WRESZCIE zaczęło to działać lecz dzisiaj już darmowy facebook zniknął i ponownie są naliczane dane jak wcześniej mimo, iż od wczoraj żadnych ustawień nie zmieniałem. Co należy zrobić,żeby darmowy facebook w końcu był darmowy i nie naliczał danych przy korzystaniu z aplikacji? Liczę na pomoc od Państwa. Pozdrawiam
Mateusz39223
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:30

Pakiet Facebook i Instagram nie dziala tak jak powinien

Post autor: Mateusz39223 »

Witam, mam problem z pakietem Facebook i Instagram. Chodzi o to, że mam wykupiony ten pakiet, a i tak pobiera mi wykupiony transfer 2GB internetu mobilnego w Plush.
Jeśli chodzi o aplikacje w tle to mają wyłączony internet tak więc go nie używają.
Proszę o pomoc. :)
delena1212
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2015, o 07:49

Plush facebook i instagram nie działają

Post autor: delena1212 »

Witam,
od początku tygodnia wykupiłam pakiet w Plush na darmowe smsy do wszystkich i 2GB internetu, a także promocję Facebook i Instagram. Niestety, wchodząc na Facebooka nalicza mi się internet z moich 2GB, a przecież miał być za darmo, bez opłat i pobierania pakietu internetowego. Dodam, że jestem posiadaczką telefonu z systemem windows phone i wydaje mi się, że włączyłam APN plus i wszystkie ustawienia mam dobrze.
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plush facebook i instagram nie działają

Post autor: sl@w_es »

@ „delena1212”,

rejestrując się na PlusForum zaakceptowałaś Regulamin PlusForum dlatego proszę, trzymaj się zasad.
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
andzia09o10
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2015, o 00:45

Pakiet Facebook i Instagram

Post autor: andzia09o10 »

Od 2 dni jestem w Plusie. Od razu włączył mi się pakiet Facebook i Instagram i chciałam się zapytać czy ten pakiet umożliwia też korzystanie z internetu?
Pytam ponieważ nie mam wykupionego internetu, a włączyłam dane i weszłam w Google Chrome na jakąś stronę po czym wyłączyłam dane i sprawdziłam stan konta i zauważyłam, że stan nie zmienił się. :->
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Pakiet Facebook i Instagram

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Pakiet Facebook i Instagram jest tylko do korzystania z tych serwisów. Do korzystania z internetu jest potrzebny odrębny pakiet, ale jeśli włączyłaś się niedawno do sieci to dostałaś bezpłatne promocje na start. Aktualną taryfę sprawdzisz tym kodem *147#, a dostępność pakietów i usług oraz ich ważność tymi kodami *136# i *121#.
RafcioWu
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 17:59

Facebook i Instagram nie działa

Post autor: RafcioWu »

Hmm, aktywowałem sobie darmowe fb i instagram i fb w ogole nie działa... dlaczego?
Nie mam typowej ikonki dla Fb w tel, więc wchodzę przez przeglądarkę z logiem plus.pl i też nie działa...
Soowinski
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 22:32

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: Soowinski »

Witam. W moim przypadku także nalicza mi z pakietu danych za korzystanie z Facebooka i instagram mimo uruchomionej promocji instagram i Facebook za darmo. Proszę o pomoc
RafcioWu
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 17:59

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: RafcioWu »

Odpowie ktoś w końcu? Hmmm czy to możliwe, że zjada kasę podczas jakiejś aktualizacji gdy wchodzimy na te fb i instagrama?
cjastek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2015, o 13:58

Darmowy Facebook i Instagram

Post autor: cjastek »

Witam :)
Od wczoraj jestem posiadaczem Plush na kartę. :) Mam darmowy fb i ig. Aktywowałem wszystko jak było na stronie lecz nie mogę włączyć ig gdyż wyświetla, że nie można odświeżyć. Mam Windows Phone i wydaje mi się, że wszystko dobrze zrobiłem. :)
Czy ktoś ma tą taryfę i mu działa?
Pozdrawiam
gonzio
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2015, o 12:59

Pakiet Instagram i Facebook nie działa

Post autor: gonzio »

Witam,
mam pakiet na Facebook oraz Instagram za free, mam go włączonego i sprawdzałem, mam na koncie 12 groszy, nie działa mi ten pakiet, kompletnie nie mam pojęcia dlaczego, ograniczyłem dane w tle i poszperałem w ustawieniach i nie działa.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2015, o 13:16 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków poruszających to samo zagadnienie. Usunięcie nr tel.
tojajestem
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 cze 2016, o 10:30

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: tojajestem »

też mam ten problem przedłużyłam umowę w plush mix i miał być darmowy pakiet facebook i instagram, wyświetla się że pakiet jest aktywny, a jak wchodzę na facebooka to mi pobiera pieniądze i nie wiem dlaczego. co z tym można zrobić?
Awatar użytkownika
leila
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 16:21

Re: Darmowy dostęp do Instagramu i FB

Post autor: leila »

jakim kodem moge sprawdzic ile zuzyło mi z tego bonusa 50 gb przy rejestracji?
spełnienia marzeń
ODPOWIEDZ