Oferta na kartę, SMSy do wszystkich, doładowania

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Grynn
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 gru 2014, o 01:32

Oferta na kartę, SMSy do wszystkich, doładowania

Post autor: Grynn »

Witam.
Od razu przeproszę, jeśli moje pytanie wyda się dziwne, albo wręcz głupie, ale od nie umiem sobie poukładać zgromadzonych informacji.
Od razu przeję do rzeczy, mianowicie:
Potrzebuję zmienić numer, sieć tak samo toteż szukam oferty, która mnie najbardziej usatysfakcjonuje. Interesują mnie tylko oferty na kartę. Szukam również jak najkorzystniejszej oferty/taryfy, która zapewni mi wygodę przy smsowaniu (około 400 miesięcznie).
Z wszystkiego co mi się udało przejrzeć (Orange, Play, Plus) najbardziej zainteresowała mnie oferta Plusa (Plush) z możliwością wykupienia nielimitowanych smsów w cenie 10zł co 30 dni. Mniej-więcej rozumiem jak działa mix (obowiązkowe doładowania co miesiąc za X lub więcej PLN), jednak w ofercie na kartę nie jestem pewna.
Korzystam z telefonu tylko do smsowania, doładowuję numer regularnie, lecz jest to TYLKO 50 złotych co 90 dni.
Tym samym tutaj meritum sprawy - czy w Plushu na Kartę mogę doładowywać numer kwotą 50 pln co około 3 miesiące (tak, aby zawsze mieć aktywne konto z możliwością wykonywania połączeń i posiadaniem środków na nim) i tym samym korzystać z "pakietu" cyklicznego owych SMSów 10PLN/30 dni?
Takie same "pakiety" są podane na zakładce mixu jak i karty, a sama tabelka przedstawiona tam jest nieco myląca...

Tak, wiem. Pogmatwałam straszliwie. Ale będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, czy przy co trzymiesięcznym doładowywaniu w plushu na kartę za 50 zł mogę wykupywać cykliczny pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich w cenie 10 pln za 30 dni.

Przepraszam raz jeszcze za ewentualne nieścisłości. Ale od wczoraj staram się to jakoś ogarnąć. Jednak po przeczytaniu informacji na samej stronie oferty jak i ogólnie w internecie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie,
G.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Oferta na kartę, SMSy do wszystkich, doładowania

Post autor: sl@w_es »

Przeczytałem Twój post i...
Jeśli zależy Ci tylko na SMS-ach do wszystkich (koszt 10 zł/30 dni) to moim zdaniem korzystniejszym wyborem będzie taryfa Plus na kartę bez limitu.
Możesz w niej aktywować taką samą usługę, za te same pieniądze, a dodatkowo możesz skorzystać z promocji Rok ważności konta, która nie występuje w taryfie Plush bez limitu. Koszt tej promocji to 10 zł. Ważność 30 dni od aktywacji. Wystarczy, że w tych 30 dniach zasilisz konto za minimum 5 zł, a jego ważność zostanie wydłużona o 365 dni od daty zasilenia.

Regulamin Promocji ROK WAŻNOŚCI KONTA

Opierając się na Twoich słowach:
Korzystam z telefonu tylko do smsowania, doładowuję numer regularnie, lecz jest to TYLKO 50 złotych co 90 dni.
możesz odpuścić sobie doładowania co 90 dni, bo środków wystarczy Ci na nieco dłuższy okres czasu.
Informacja o dostępności SMS-ów bez limitu do wszystkich nie jest widoczna bezpośrednio na stronie oferty Plus na kartę bez limitu, ale w Regulaminie promocji SMSy bez limitu do wszystkich w pkt 1 czytamy:
Promocja „SMSy bez limitu do wszystkich” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel Sp. z o.o. („Polkomtel”) i adresowana do Abonentów Simplus, którzy posiadają taryfę Plus na Kartę bez limitu („PnK bez limitu”) albo taryfę Plush bez limitu (zwanych dalej łącznie „Abonentami”)
Sposoby zasileń, nominały jak i ważność konta po doładowaniu są takie same dla wszystkich taryf z oferty na kartę (SIMPLUS).
Szerzej na ten temat np. w poniższym linku:

http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=2021
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ