Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
wake86
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 gru 2014, o 12:49

Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Post autor: wake86 »

Skończyły mi się 2 GB i zawsze po tym internet działał tez dość szybko. Teraz jest bardzo bardzo wolny, strona się ładuje 3 min, filmiki na YouTube w ogóle nie chcą przy 144 pp.
Jest jakiś kod na transfer internetu? Nie chcę czekać trzy tygodnie do wznowienia automatycznego pakietu.
Taryfa to Plush bez limitu, pakiet za 20 zł Nielimitowane smsy, 9 gr min i 2 GB internetu.
Chciałem wykupić 0.5 GB w tej taryfie to włączyło i skasowało 10 zł za nielimitowane smsy, które i tak już miałem w tym pakiecie wcześniejszym, eh...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Post autor: sl@w_es »

wake86 pisze:(...) Chciałem wykupić 0.5 gb w tej taryfie to włączyło i skasowało 10 zł za nielimitowane smsy (...)
Użyłeś kodu *136*11*09#, który w Plush bez limitu aktywuje pakiet usługę SMSy bez limitu do wszystkich, a w Plush Mix odpowiedzialny jest za aktywację Pakiet internetowego 0,5 GB.
Te same kody w różnych taryfach niekoniecznie odpowiadają za uruchomienie takich samych pakietów/usług.
W jaki sposób doszło do pomyłki?
Bardzo prosto, wejdź na stronę: http://www.plushbezlimitu.pl/#pakiety - zauważ, że strona zawsze otwiera się na ofercie dla Mix. Chcąc przejrzeć ofertę pakietów i usług dla karty Plush należy kliknąć Karta (środek strony).

Właściwy kod na aktywację pakietu 0,5 GB w Plush bez limitu to *136*11*11#. Koszt 7 zł. Ważność 30 dni. Jeśli go nie wyłączysz przed upływem ważności to aktywuje się na kolejne 30 dni.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
wake86
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2014, o 12:49

Re: Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Post autor: wake86 »

Próbowałem i ten kod w opcji Plush na kartę.
Wyskakuje komunikat usługa niedostępna i trzy punkty, czy mam środki tak ponad 100 zł, czy usługa nie wyklucza się z inną, i trzecia czy są spełnione wszelkie warunki.

Mam taryfę plush bez limitu i odnawialny aktywny pakiet za 20 zł z nielimitowanymi smsami,minuta za 9 gr wszelkie sieci i 2gb internetu, które już wyczerpałem.

Co robić, żeby włączyć nowy transfer internetu?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Post autor: sl@w_es »

Skoro pojawiał się komunikat " Usługa niedostępna. Sprawdź..." to już nic więcej nie przychodzi mi do głowy poza tym:
Abonent może mieć na koncie aktywny tylko jeden Pakiet internetowy.
Powyższy cytat to pkt 11 Regulaminu Promocji Internet, SMSy i 9 gr/min
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
damian87
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2014, o 20:48

Re: Przywrócenie pełnego transferu danych w Plush bez limitu

Post autor: damian87 »

Mam bardzo podobny problem.
Korzystam z tej samej taryfy, 2 GB internetu, darmowe smsy i rozmowy za 9 gr.
Po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość mojego łącza drastycznie spadła, otwarcie przeciętnej strony typu WP, Interia itp. trwa około 5 minut.
Pakiet u mnie trzeba było wyłączyć i włączyć, ten sam na nowo lub inny...
Zadziałało bez problemu MB zostały odnowione lecz prędkość nie została przywrócona i to jest główny problem.
Może macie jakieś pomysły w jaki sposób przywrócić pełną prędkość internetu?
Emro123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2015, o 01:10

Internet 2GB i SMS bez limitu - mała prędkość przesyłu

Post autor: Emro123 »

Witam,
mam problem z internetem. Kupiłem za 15 zł internet 2 GB i SMS bez limitu, wykorzystałem limit i od wczoraj internet w ogóle nie chodzi - sprawdzałem 0.3kb. Zawsze jak przekroczyłem 2 GB to chodził szybko i bez problemu, a teraz właśnie nie da nic się zrobić - o co chodzi?
Mam taryfę Plush na kartę.
Proszę o pomoc!!!
Flash999
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 10 maja 2013, o 11:14
Kontakt:

Re: Internet 2GB i SMS bez limitu - mała prędkość przesyłu

Post autor: Flash999 »

Przekroczyłeś pakiet i prędkość została przycięta do lejka (32 Kb/s). Możesz dezaktywować promocję i włączyć ją jeszcze raz, to znów będziesz miał do wykorzystania 2 GB.
Emro123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2015, o 01:10

Re: Internet 2GB i SMS bez limitu - mała prędkość przesyłu

Post autor: Emro123 »

Ale ja zawsze miałem ten pakiet kiedy przekroczyłem limit. Internet chodził normalnie, pobierałem, oglądałem wszystko, film HD itp. itd. i nic, a teraz nie mogę nawet na Fb wejść.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet 2GB i SMS bez limitu - mała prędkość przesyłu

Post autor: sl@w_es »

Emro123 pisze:Ale ja zawsze miałem ten pakiet kiedy przekroczyłem limit. Internet chodził normalnie (...)
"Zawsze miałem" nie oznacza, że tak będzie ciągle. Może była jakaś luka w systemie i stąd mogłeś korzystać z neta bez lejka.
Regulamin Promocji Internet i SMSy pkt 16 w dość jasny sposób ujmuje tę kwestię.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
BoXeR
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2015, o 17:38

Pakiet internetowy 2 GB nie działa

Post autor: BoXeR »

Witam, zmieniłem ostatnio swoją starą taryfę na Plush i załadowałem pakiet Internet 2GB/ rozmowy 9gr/ darmowe smsy.
Z początku wydawało się wszystko ok lecz po jakimś czasie używania internetu, a w sumie tylko FB przyszedł sms, że przekroczono limit 100 MB internetu i zostanie obniżona prędkość transmisji danych. Od tego czasu można powiedzieć, że internet nie działa, bo nic się nie chce włączyć, a gdy sprawdzam Pakiety kodem *136# ilość MB internetu jest 2097152.0 i w ogóle się nie zmniejsza.
Co z tym zrobić?
Pozdrawiam.
pawlo000
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2015, o 19:48

Aktywny Pakiet Internet 2 GB, a pobiera kasę

Post autor: pawlo000 »

Kupiłem starter za 5 zł "2 GB internetu, sms-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, 9 gr/min do wszystkich sieci komórkowych, a następnie zasiliłem konto za 20 zł i aktywowałem pakiet "2 GB internetu, sms-y bez limitu do wszystkich sieci". Po włączeniu pakietu uruchomiłem internet i pobiera mi pieniądze chociaż pakiet gwarantuje internet 2 GB.
Dlaczego pobiera mi pieniądze?
delbravango
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2015, o 19:18

Oferta 35 zł i wolny internet

Post autor: delbravango »

Witam wykupiłem pakiet 35 zł za nielimitowane rozmowy i SMS- oraz pakiet internetu 0,5 GB, mam problem natomiast internet mi się skończył i jest strasznie wolny, postanowiłem dokupić 300 MB, ale problem nie zniknął, w ogóle nie ściąga mi żadnych KB z tego pakietu internetowego 300 MB. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Oferta 35 zł i wolny internet

Post autor: sl@w_es »

delbravango pisze:(...) internet mi się skończył i jest strasznie wolny, postanowiłem dokupić 300 MB, ale problem nie zniknął, w ogóle nie ściąga mi żadnych KB z tego pakietu internetowego 300 MB. Proszę o pomoc.
Odpowiedzi na swoje dylematy dostępne są w Regulaminie Promocji Rozmowy, SMS-y bez limitu i 0,5 GB:
16. Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowego w danym Okresie Ważności Promocji, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję danych. Abonent zostanie poinformowany o zmianie parametrów transmisji danych za pomocą wiadomości SMS.
10. Abonent może mieć na koncie aktywny tylko jeden Pakiet internetowy.
Sprawdź, czy ten pakiet 300 MB rzeczywiście masz uruchomiony: *136#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
tottinho10
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2013, o 13:43

Internet - Plush bez limitu

Post autor: tottinho10 »

Witam.

Posiadam pakiet za 35 zł, rozmowy i sms bez limitu + 0.5 GB internetu.
Skończył mi się podstawowy pakiet internetowy i prędkość jest taka, że nie można nawet strony otworzyć praktycznie.
Czy mogę aktywować jakiś dodatkowy pakiet internetu czy wtedy wyłączą mi się rozmowy i sms darmowe?
Muszę czekać na kolejny okres, bo nie zamierzam aktywować ponownie za 35 zł dla pół giga internetu?

Pozdrawiam.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Internet - Plush bez limitu

Post autor: habish »

Pozostaje Ci czekać.

Na przyszłość polecam taryfę za 30 zł (rozmowy + sms do wszystkich bez limitu) + dowolny pakiet internetowy.
Wówczas będziesz mógł w dowolnej chwili aktywować kolejne pakiety internetowe nie ruszając podstawowej promocji.
ODPOWIEDZ