Internet LTE bez limitu, Plush

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
myksir
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2015, o 19:44

Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: myksir »

Witam, jestem w taryfie Plush.
Posiadam smartfona LG F70, który obsługuje technologię LTE, posiadam też kartę USIM żeby móc z tego LTE korzystać. Gdy jestem na zewnątrz, w telefonie pojawia się napis LTE no i wtedy internet ładnie śmiga. W regulaminie Plush'a pisze też, że gdy jesteśmy w technologii LTE, wtedy nie ponosimy żadnych kosztów i możemy z niego korzystać bez ograniczeń. Mieszkam na wsi (tak, na wsi też czasem łapie LTE :D). I teraz mam pytanie :
Czy można zakupić modem i router, który obsługuje LTE (albo router jako modem w jednym), włożyć do tego modemu kartę USIM i korzystać z internetu LTE bez ograniczeń w całym domu? Zapomniałem dodać, korzystam z promocji Plusha tej za 15zł, czyli sms'y za darmo i 2GB intenetu (z tego co mi wiadomo, w technologii LTE właśnie nie ma tego limtu 2GB).
Proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ już jutro chciałbym podejść do jakiegoś salonu Plusa, gdy będę wiedział coś więcej. :)
czapla43
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 10 gru 2014, o 01:24

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: czapla43 »

Można zakupić modem/router, ale nie wiem czy warto. Słyszałeś o lejku czyli FUP? Poza tym czytałeś regulamin Plusha?
http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... i_SMSy.pdf - po wykorzystaniu 2GB prędkość spada do 32kb/s. A w tym regulaminie:
http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... _Karte.pdf
Transmisja danych w LTE jest płatna. Limit transmisji danych przypisany do pakietów internetowych aktywnych na koncie Abonenta może być wykorzystany na transmisję danych LTE, HSPA+, HSPA, 3G(UMTS), EDGE,GPRS. W przypadku, gdy nie aktywowano żadnego pakietu internetowego opłaty za transmisję danych pobierane są zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent. Pobrane i wysłane dane w ramach Usługi LTE naliczane są oddzielnie
Sprawdź co masz napisane w swojej umowie.
Więcej info o lejku tutaj: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=48&t=14215
myksir
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2015, o 19:44

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: myksir »

czapla43, wszystko czytałem i dalej wynika z tego to, że prędkość spada do 32kbp/s tylko i wyłącznie przy 2G/3G a nie przy 4G (LTE). W LTE prędkość nie jest zmniejszana do 32kbp/s. :)
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: niko10 »

Wykorzystasz 2GB dostajesz lejek 32 kb/s w Plush w każdej technologii, to nie abonament na internet.

czapla43 co ty tu abonamencie jakimś piszesz i FUP, co to ma wspólnego z ofertą na kartę?
myksir
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2015, o 19:44

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: myksir »

niko, sprawdzałem stan pakietu PRZED korzystaniem z internetu i PO korzystaniu z internetu w technologii LTE i stan się nie zmienił. Czyli jeśli bym korzystał z LTE to bym tego 2GB nie przekroczył. A więc jak to jest ? :?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: niko10 »

Spokojnie, odliczą ci później. Gdyby było jak mówisz to nikt by się nie pakował w abonament, tylko każdy by brał plush z pakietem, jeśli jest w zasięgu LTE. Zresztą masz w poście wyżej link do regulaminu plush, nie ma tam nic o opcji bez limitu.
czapla43
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 10 gru 2014, o 01:24

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: czapla43 »

niko10 pisze: czapla43 co ty tu abonamencie jakimś piszesz i FUP, co to ma wspólnego z ofertą na kartę?
W moim poście nie pada słowo abonament. Napisałem sprawdź w umowie i o FUP bo nie byłem pewny czy myksir miał na myśli te regulaminy, które znalazłem.
myksir
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2015, o 19:44

Re: Internet LTE bez limitu, Plush

Post autor: myksir »

Szkoda by było, jeśli będzie tak, jak mówicie.
Jutro się przejdę do salonu Plusa.
ODPOWIEDZ