Dane komorkow spożywają nie odzwierciedla rzeczywistości

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Awatar użytkownika
lostborion
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lis 2015, o 15:41

Dane komorkow spożywają nie odzwierciedla rzeczywistości

Post autor: lostborion »

Halo,

Zmieniłem się Plush bez limitu 2 GB + darmowe sms + 9gr / min we wrześniu.

Pierwszy miesiąc był w porządku.

Po pierwszej automatycznego przedłużenia, dane zużywa 10 razy szybciej niż w rzeczywistości. Gdy Plus powiedział mi, że mój 2GB zostały zakończone miałem spożywane tylko 155MB w rzeczywistości. Wziąłem promocji 10GB, oraz w 10 dni pozostałych danych była 7.1GB, gdy miałem tylko spożywane 350MB, nie 3GB.

Proszę dać mi znać, jeśli możesz mi pomóc, zanim przesłać zdjęcia z mojego telefonu bo don't mówić polskim i mój poprzedni post w języku angielskim został usunięty zanim mogłem zastosować Tłumacz Google.

Dziękuję i pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dane komorkow spożywają nie odzwierciedla rzeczywistości

Post autor: sl@w_es »

lostborion pisze:(...) mój poprzedni post w języku angielskim został usunięty zanim mogłem zastosować Tłumacz Google.

Dziękuję i pozdrawiam
Zapomniałeś dodać, że zdążyłeś napisać 4 posty, wylogować się, więc śmiem sądzić, że nawet nie pomyślałeś, żeby skorzystać z translatora. Olśnienie przyszło po ostrzeżeniu z podaniem punktu Regulaminu, który zignorowałeś.

Regulamin PlusForum pkt:
10. Wszyscy użytkownicy forum podlegają tym samym zasadom dotyczącym dbałości o ortografię, sposobu logicznego wyrażania się. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników posiadających różnego rodzaju dysfunkcje w tym zakresie.

15. Zamieszczając treści obcojęzyczne należy podać ich tłumaczenie na język polski.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
lostborion
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2015, o 15:41

Re: Dane komorkow spożywają nie odzwierciedla rzeczywistości

Post autor: lostborion »

Nikt nie może mi pomóc? Gdzie mogę udać się po pomoc? Mój polski nie jest dobre dla rozmowy.
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Dane komorkow spożywają nie odzwierciedla rzeczywistości

Post autor: habish »

Napisz po polsku w dziale oficjalnym Plusa.
ODPOWIEDZ