Plush ABO - pytania

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
KalMar87
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lut 2017, o 12:36

Plush ABO - pytania

Post autor: KalMar87 »

witam,

jestem obecnie na etapie przenoszenie trzech numerów telefonów do Plush ABO, chciałbym zapytać o kilka kwestii:
- czy jest możliwość połączenia kont na online.plus.pl tak aby poprzez jedno konto zarządzać wszystkimi trzema numerami (wszystkie nr są na mnie w umowie) ?? jak tego dokonać ??
- czy jest możliwość aby te numery miały jeden okres rozliczeniowy ?? jeden numer jest już aktywny w plush natomiast dwa pozostałe przeniosą się z końcem maja, bo tak konczy sie wypowiedzenie u obecnego operatora
- czy jest możliwość otrzymywania 1 faktury za wszystkie numery ????
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

3x Tak.
O szczegóły pytaj już tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... 8&start=45
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: jojo »

Witam, czym się różni plush abo od plush na kartę? Z tego co patrzę to tu i tu jest to samo. Za 25 zł no limit
Chyba że coś mi umknęło ;-)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

W Abo rośnie Ci z czasem pakiet danych, na start masz 10GB, rośnie do 20GB.
W Abo masz też wszystkie usługi dostępne w abonamencie, np. zawieszanie połączeń, konferencje, itp.
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: jojo »

A po przejściu z karty na abo środki z konta przepadają?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Tak
sepe
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 19:14

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: sepe »

Witam. Czy posiadajac Plush ABO mozna zmienic numer telefonu na zloty poprzez Plusonline? W cenniku widze tylko zmiane numeru na zwykly?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

KrisP
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:45

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: KrisP »

KalMar87 pisze:witam,

jestem obecnie na etapie przenoszenie trzech numerów telefonów do Plush ABO, chciałbym zapytać o kilka kwestii:
- czy jest możliwość połączenia kont na online.plus.pl tak aby poprzez jedno konto zarządzać wszystkimi trzema numerami (wszystkie nr są na mnie w umowie) ?? jak tego dokonać ??
- czy jest możliwość aby te numery miały jeden okres rozliczeniowy ?? jeden numer jest już aktywny w plush natomiast dwa pozostałe przeniosą się z końcem maja, bo tak konczy sie wypowiedzenie u obecnego operatora
- czy jest możliwość otrzymywania 1 faktury za wszystkie numery ????

Jak przenieść trzy numery do Plush ABO ?
W formularzu na stronie odnośnie przeniesienia numeru jest taka opcja ? czy każdy numer trzeba przenosić osobno ? (formularz? punkt stacjonarny Plus? dzwoniąc gdzieś?)

Obecnie mam trzy numery w LajtMobile (umowa bezterminowa).
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

Każdy numer osobno przez stronę internetową.
Natalija
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 21:13

Z abonametu Plus na Plush ABO

Post autor: Natalija »

Witam, jakie są możliwości przejścia z abonamentu plusa na plush ABO? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat w internecie a chciałabym dokonać takiej zmiany. Pozostawiałam swój nr na stronie Plusha kilkukrotnie ale bez odzewu- prawdopodobnie dlatego że mam abonament w plusie, ale wystarczyłoby aby ktoś oddzwonił i powiedział jak sytuacja wygląda... Czy w salonie będę mogła dokonać takie zmiany (przez neta się nie da)?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: habish »

W tym wątku podlinkowałem wątek oficjalny, nikt go nie czyta?

Musisz wypełnić całą umowę Plus Abonament, po jej zakończeniu przechodzisz do Plusa na kartę, a następnie przechodzisz na Plush Abo, przejście to załatwisz przez Internet.
Natalija
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 21:13

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Natalija »

Poszukiwania odpowiedzi już mi mocno dały popalić stąd pytanie i bardzo jestem wdzięczna za odpowiedź.. Umowa mi sie skończyła 17.04 i jestem na nieokreślonym więc będę postępować wg instrukcji powyżej.
max_x
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 08:23

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: max_x »

Natalija pisze:Poszukiwania odpowiedzi już mi mocno dały popalić stąd pytanie i bardzo jestem wdzięczna za odpowiedź.. Umowa mi sie skończyła 17.04 i jestem na nieokreślonym więc będę postępować wg instrukcji powyżej.
Po przejściu z abonamentu na kartę musisz jeszcze ją zarejestrować. Później wypełniasz formularz online i czekasz za dostarczeniem poczty z umową.
Jeśli masz coś kasy na koncie to przepada (jak już to ktoś podał).

PS. Ja już od wczoraj mam plush abo 8-)

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush ABO - pytania

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Dołączam się do pytania, jak zrobić, żeby numery przeniesione do Plush abo miały ten sam okres rozliczeniowy. Po za tym próbowałem dodać w plus online kolejny numer, ale system twierdzi, że nie znalazł takiego numeru. Oba numery są na razie tymczasowe i umowy były podpisywane na mnie w dniach 2 oraz 8 maja, a aktywowane były 4 i 9 maja. Niby aktywacja oraz umowy w terminach bliskich od siebie, a okresy rozliczeniowe na nr aktywowany 4 maja jest 09.05 - 08.06, na aktywowany 9 maja 17.05. -16.06.
Czy komuś udało się ujednolicić okresy rozliczeniowe dla kilku numerów?

Znalazłem poniższe info.
W sieci Plus jest 6 różnych okresów rozliczeniowych:
od 1 dnia miesiąca - do ostatniego dnia m-ca,
od 5 dnia miesiąca - np. 5.07 - 4.08
od 9 dnia miesiąca, np. 9.01 - 8.02
od 17 dnia miesiąca, np. 17.02 - 16.03
od 21 dnia miesiąca, np. 21.05 - 20.06
od 25 dnia miesiąca. np. 25.10 - 24.11

Edit: Odpowiem sobie sam, może komuś się przyda. Wystarczyło napisać e-mail do bok@plus.pl z prośbą o ujednolicenie okresów rozliczeniowych na wszystkich numerach i następnego dnia już było OK.
ODPOWIEDZ